Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה גודל רמקולים קדמיים יש באופל אסטרה 96'?+דעה על רמקולים

Opel Astra GSI
שימו לב! השרשור הזה בן 6750 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום מה גודל הרמקולים הקדמיים באופל אסטרה 96'?

אני חושב שהן 5.25' ומצאתי רמקולים בגודל 5' , האם זה יתאים ,או שיהיה צורך בחורים חדשים?

ומה אתם אומרים על הרמקולים האלה?

http://www.wallashops.co.il/shopmind_portal_heb/auctionProd.asp?auction_id=1713088

תמורה ביחס למחיר

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי לא לגעת

אני למדתי על בשרי קדימה שמים או קומפוננט או כלום !

גם ככה לא תישמע אותם

למכירה , מגבר 2 ערוצים , 2מגברים 4 ערוצים , 2 מגברים מונובלוק, מחשב נייד ,קרוס 3 WAY , פורטים , מידים אילייט , רמקולים פולק אודיו לבית , בקיצור הכל לחץ כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרמקול הנ"ל הוא מאוד חלש 35 RMS לפי מה שרשמו זה הגזמה

כדי שתישמע כמו שצריך מקדימה אתה חייב רמקול של 70+ RMS

שוב זה דעתי , ואני משוכנה שכמה יקפצו ויגידו לי יש רמקול של 40 RMS ואני שומע מצויין .

אבל כל אחד והשמיעה שלו

לעומת זאת קומפוננט מחלק את הצלילים בצורה טובה יותר

ובנוסף הטוויטר עוזר להרים את הבמה יותר גבוהה

למכירה , מגבר 2 ערוצים , 2מגברים 4 ערוצים , 2 מגברים מונובלוק, מחשב נייד ,קרוס 3 WAY , פורטים , מידים אילייט , רמקולים פולק אודיו לבית , בקיצור הכל לחץ כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6750 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...