Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפורים ל-206CC

addyel
שימו לב! השרשור הזה בן 6791 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי פיז'ו 206CC מודל 2002 מנוע 2000

וברצוני לשפר את ביצוועי הרכב

היכן ניתן לבצע שיפורים כאילו ?

אילו שיפורים ניתן וכדאי לבצע ?

אילו שיפורים עדיף שלא לבצע על מנת שלא לפגוע ברכב ו/או בנוסעים שבה ?

האם לאחר השיפורים הללו יש צורך ברישוי או באישור מיוחד של משרד הרישוי / תחבורה ?

תודה

עדי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשפר את הנהג קודם - זה ייתן לך הרבה יותר.

אחרי שהנהג יהיה "משופר" הוא יידע לבד מהן נקודות התורפה והחוזקה של הרכב (בהתאם לסגנון נהיגתו) ולא יצטרך לשאול שאלות מסוג זה.

ואם גם אז הוא לא יהיה בטוח אשמח להפנות אותו למישהו שביצע פרוייקט שיפורים רחב היקף על האוטו הנ"ל. בשמחה.

אבל קודם הנהג.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגיד ששיפרנו את הנהג

מה עכשיו ?

תודה

אה, נגיד..... אז נגיד ששיפרנו גם את הרכב!

מה אתה רוצה להשיג מהשיפור? איפה אתה מרגיש שיש לך בעיה עם האוטו?

יש המון דרכים לשפר מכונית, במיוחד את שלך.

אפשר לשפר את המנוע מכנית כדי להוציא הספק גדול יותר, אפשר להחליף למנוע של ה 306 GTI6 עם 167 כ"ס, אפשר להחליף למנוע 2 ליטר טורבו (8V) של 605. 150 כ"ס עם פוטנציאל שיפורים לא רע.

אפשר להשתיל טורבו על המנוע הקיים, אפשר,אפשר,אפשר.....

תגיד קודם איפה אתה מרגיש בעיתיות ברכב הקיים.

בנוסף, אם מותר לי לשאול, כמה זמן הרכב אצלך וכמה זמן יש לך רישיון?

בברכה,יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב אצלי 5 חודשים, ורישיון כבר 20 שנה

הרכב במצב מצויין - 20,000 ק"מ

הביצועים שאני רוצה לשפר הם ההאצה והמהירות

בהנחה שהמנוע הקיים נשאר

מה האופציות לשיפורים הללו

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ברשותי רכב דומה

בולמים + קפיצים הרכב מאוד גבוה

קיט יניקה איכותי

אתה יכול לשפר את מערכת הפליטה אבל זה פונקציה של הוצאה קצת יותר גבוהה

וצמיגים איכותיים

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי ממליץ לך לשפר שום דבר ברכב, תימכור אותו ובכסף שלו תוכל ליקנות רכב הרבה יותר חזק מיכול הבחינות ועם אופצית שיפורים ענקית.

רז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב אצלי 5 חודשים, ורישיון כבר 20 שנה

הרכב במצב מצויין - 20,000 ק"מ

הביצועים שאני רוצה לשפר הם ההאצה והמהירות

בהנחה שהמנוע הקיים נשאר

מה האופציות לשיפורים הללו

תודה

מיצית את מלוא הפוטנציאל של הרכב ב 5 חודשים?

לדעתי האישית, עדיין לא, ואם אתה לא מכיר את האוטו לעומקו, לשפר אותו עכשיו זה מיותר ומסוכן.

שיפורים למנוע כדאי לעשות (שוב לדעתי) רק במידה שהממון מצוי בכיסך או שאתה יודע שאתה הולך להישאר עם האוטו הרבה זמן.

סתם לשפר ולשפוך 10K ש"ח (וזה מעט) ואחרי שנה למכור במחירון (ושלא תהיה לך טעות, אתה תמכור במחירון, במקרה הטוב) זה דבילי.

אני יכול להגיד לך שמנסיון שלי (רשיון 20 שנה, 5 קורסי נהיגת מירוצים,רשיון מירוצים ושתי עונות בגולף קאפ הבלגי)הייתה לי 205 GTI ותמיד אמרתי שכשאני ארגיש שמיצית את האוטו אני משפר אותו ל 1900. לאחר 6 שנים ברשותי, עדיין נהניתי ממנו סטנדרטי וכל פעם התלהבתי לגלות שהוא עדיין מרגש אותי כמו שהוא.

בהצלחה,יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6791 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...