Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ראש השנה הגיע - תלושים לאוטו דיפו - שמנים במבצע

BigMak
שימו לב! השרשור הזה בן 6786 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפונטו 75 שלי, שנת 96, אוטוטו 170KM על הסקאלה.

איזה שמן הכי יתאים לה מהסידרה של ה 1/2 סינטטי:

AGIP ? - העובד אמר לי שהוא הכי איכותי, כי הוא עם תקינה אירופאית.

LM ? - העובד אמר לי שיצאה סדרה של LM זהובה, לא איכותית במיוחד ולכן המחיר הנמוך (100 ש"ח)

PRESTONE ? - העובד לא אמר כלום - "שתק ולא פירש".

טוב, חברים, תביאו המלצות.

השנה אני מעוניין לנצל את התווים כמו שצריך.

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון, אל תאמין למוכר שם.

דבר שני, תשמור את התווים למבצעים שלהם - זה הדברים היחידים שבמחיר סביר... תקנה שמן במקום נורמלי (המחירים שם מטורפים לפעמים...)

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה כל כך מתלהב לממש את התווים באוטו דיפו חכה לאחרי החגים כי בטוח הם יעלו המחירים בגלל החג עקב שימוש תלושים.

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער אם לא חידדתי את העניין.

השמנים הם במבצע כבר עכשיו.

LM, AGIP, PRESTONE נמכרים כרגע בקצת פחות מ 100 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תברר בדיוק איזה שמנים של כל חברה, ואז תקנה, כי יתכן שהמבצע הוא על הסוגים הפחות טובים.

בכל מקרה, החלטה שלך אבל אני את דעתי כבר אמרתי...

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לעשות את זה קצת אחרת ?!

שמתי לב שהמשיבים הם בעלים של פיאט....

אז ככה:

אני מעוניין לפנק את פיטי שלי בטיפול 10000 "דה לוקס", לכן אני רוצה לקנות את החלפים הכי טובים:

צריך המלצה לפלאגים, פילטר שמן/אויר/דלק (לא החליפו בשנתיים האחרונות / 40000 ק"מ).

כמו כן, המלצה לשמן טוב שיפחית את הרעש של השסתומים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לעשות את זה קצת אחרת ?!

שמתי לב שהמשיבים הם בעלים של פיאט....

אז ככה:

אני מעוניין לפנק את פיטי שלי בטיפול 10000 "דה לוקס", לכן אני רוצה לקנות את החלפים הכי טובים:

צריך המלצה לפלאגים, פילטר שמן/אויר/דלק (לא החליפו בשנתיים האחרונות / 40000 ק"מ). :shock: :shock: :shock:

כמו כן, המלצה לשמן טוב שיפחית את הרעש של השסתומים.

רגע - טיימינג אני מניח שלא בוצע מינימום 40K (עם הזנחה שכזו - אני מניח שלפני הרבה יותר).

בדוק מתי בוצע ודאג לסגור פינה זו דחוף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע - טיימינג אני מניח שלא בוצע מינימום 40K (עם הזנחה שכזו - אני מניח שלפני הרבה יותר).

בדוק מתי בוצע ודאג לסגור פינה זו דחוף!

האוטו טופל בעבר אצל מוסך כחול לבן בפ"ת, ולפי הקבלות שקיבלתי עם הרכישה, נראה כי מהטיימינג האחרון עוד לא עברו 3 שנים, ובקושי 45000 ק"מ - אפשר להיות רגועים.

מה גם, שבפונטו (לפחות בדגם הראשון), אין חשש גם אם נקרעת רצועת טיימינג, בגלל המבנה של הראש מנוע - רפי יכול להסביר לך.....

הזנחה ?! - אני לא יודע על מה אתה מדבר, לא אצלי (יעידו שי ורומן)....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פילטרים אין בעיה, עדיף מקורי אם אתה רוצה "לפנק".

שמן אני לא מבין כל כך אבל יש טובים, ויש טובים ביותר, תחליט מה עדיף לך (לדוגמה LM מול קסטרול TXT).

פלאגים המליצו לי חלק בוש אבל מישהו אמר לי שדווקא בפלאגים עדיף מקורי של מגנטי מירלי...

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6786 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...