Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רק אופניים מעניינות אותי (שרשור שהוקפץ פתאום לאחר 3 שנים רדומות)

אור_חיפושית
שימו לב! השרשור הזה בן 5544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם... אני כבר מתחיל להתעניין באופניים..:-P

פעם היו אופניים עם מספר כמו של רכב אמיתי.. חשבתי שאולי אקנה דבר כזה ואתחיל עליו שיפוץ..

או במילים אחרות ופשוטות..

*אני מחפש אופניים לא חשוב המצב..גם אם חלודה רצינית...(לי זה לא משנה) אם מספר..כמו שהיה פעם למי שראה או יודע איפה או משהו כזה שישלח לי הודעה פרטית או שיכתוב פה..

רציתי לקחת שיפוץ כזה כי אני יידע שבעוד כמה שנים טובות פשוט לא יהיה וחבל..אז בבקשה מכם אם מישהו ראה שמע יודע יש לו...תכתבו פה או שתכתבו בהודעה פרטית..

** - מצב האופניים לא כל כך חשוב לי העיקר שיהיו בהם כמה שיותר חלקים מקוריים והכי חשוב..עם מספר של פעם:wink:

תודה רבה..מקווה שתעזרו..:arrow: אור

מחפש אופניים....אופנייםםם:wink:

מי שיודע\ראה\שמע\מכיר\יש לו שיצור איתי קשר בפרטי..

אופניים עם מספר ....בדיוק כמו שהיה פעם עם כמה שיותר חלקים מקוריים.. חלודה- לא חשוב כמה חלודה יהיה אבל רק לא במצב שלא יהיה אפשרי לשיקום..

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=85624

תודה, אור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אפרופו אופניים....

אני מחפש אופני קרוס, למי שמכיר וזוכר... ההם עם הקפיצים מאחורה ומוט הילוכים על הרמה..

אם מישהו יודע/שמע, צרו קשר :)

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניזכר עכשיו שאכן לפני המון שנים.....אופניים היו מחויבות ברשיון מהעיריה.....ובאמת פקחים

של העריה היו עוצרים אופניים בעיר ורושמים דוח"ות לאופניים ללא רשיון. היה אז מיספר

עשוי פח בגודל של בערך 15 ס"מ על 10 ס"מ.

אריה

בעיקר סיטרואן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש אופני קרוס, למי שמכיר וזוכר... ההם עם הקפיצים מאחורה ומוט הילוכים על הרמה..

ליאור.

אתה בוודאי מתכוון לאופני ראלי צ'ופר (Raleigh Chopper). הם היו החלום הרטוב של כל ילד בשנות השבעים. היו להם 3 הילוכים בתוך הציר האחורי, ו"פוזה" של אופנוע קאסטום, אבל הבעיה היתה יציבות זוועתית בגלל הגלגל הקדמי הזעיר. נוסטלגיה...

בברכה,

קובי

orchop.jpg

raleighchopper3sp.jpg

redmk2bkben.jpg

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פששש...לא חשבתי שתהיה הענות..ממש תודה. חיים אני עכשיו יכתוב לך ה"פ ומקווה שהם יהיו שלי..:-)

ממש ממש תודה... אם יהיו עוד הצעות אני מוכן לשמוע..שוב..תודה:-P

אופניים עם מספר ....בדיוק כמו שהיה פעם עם כמה שיותר חלקים מקוריים.. חלודה- לא חשוב כמה חלודה יהיה אבל רק לא במצב שלא יהיה אפשרי לשיקום..

תודה, אור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניזכר עכשיו שאכן לפני המון שנים.....אופניים היו מחויבות ברשיון מהעיריה.....ובאמת פקחים

של העריה היו עוצרים אופניים בעיר ורושמים דוח"ות לאופניים ללא רשיון. היה אז מיספר

עשוי פח בגודל של בערך 15 ס"מ על 10 ס"מ.

אריה

בעיקר סיטרואן

אם אני לא טועה חוק זה מעולם לא בוטל ועדיין כל בעל אופניים חייב להתייצב בעיריה כדי לקבל מספר לאופניים. כמובן שכבר שנים רבות לא ממש אוכפים את החוק.

דימה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שהחוק הזה עדיין קיים... או שפשוט לעריית צפת אין כסף לעשות לוחיות פח אם כמה מספרים :wink:

תודה, אור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי יש ראלי ווינר עם דינמו ופנס במצב מצויין צמיגים חדשים ומשאבה מקורית-למכירה בסכום הוגן-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בוודאי מתכוון לאופני ראלי צ'ופר (Raleigh Chopper). הם היו החלום הרטוב של כל ילד בשנות השבעים. היו להם 3 הילוכים בתוך הציר האחורי, ו"פוזה" של אופנוע קאסטום, אבל הבעיה היתה יציבות זוועתית בגלל הגלגל הקדמי הזעיר. נוסטלגיה...

בברכה,

קובי

אני דווקא מדבר על דגם שנקרא "קרוס" משנות השמונים... גם הם היו בסגנון קאסטום, אולי ממשיכיהם של הצ'ופר לעיל, תמיד חלמתי על כאלו, אם אני אמצא כאלו היום, תהיה בטוח שאני אשפץ אותם עד תום :)

ליאור (משפץ סדרתי?)

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בוודאי מתכוון לאופני ראלי צ'ופר ( Chopper). הם היו החלום הרטוב של כל ילד בשנות השבעים. היו להם 3 הילוכים בתוך הציר האחורי, ו"פוזה" של אופנוע קאסטום, אבל הבעיה היתה יציבות זוועתית בגלל הגלגל הקדמי הזעיר. נוסטלגיה...

בברכה,

קובי

היו גם הראלי גריפטר, האפורות, עם פרופורציות יפות בהרבה, רק ללא הקפיץ

ועם ידית ההילוכים בידית האחיזה ולא על הרמה.

hist_side_23.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו אופניים....

אם מישהו יודע/שמע, צרו קשר :)

ליאור.

היו לאחי כאלה בצבע שחוררררררררררררררר. עד שנגנבו:bigcry:.

אני בקושי נכנס לפה. אפשר למצוא אותי בפייס ביוזר:

Moshe Azulay

משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי

לאחר כל השנים שעברו זו פעם ראשונה שאני רואה את הדגם הכתום.

תמיד היכרתי רק את הסגול , האם זה צבע מקורי ?

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5544 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...