Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Bosch Aerotwin

RS
שימו לב! השרשור הזה בן 6714 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צהריים טובים,

כרגע מותקנים אצלנו מגבים מקוריים של Valeo

הם עושים עבודה טובה, אבל בקרוב יגיע הזמן להחליפם.

לאחר חיפוש בפורום, מצאתי את הת'רד הבא:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=76118&highlight=aerotwin

ראיתי בפורומים שונים של שקודה שאין בעיה להתקין אותם על הזרועה המקורית

השאלה האם הם שווים את ההשקעה (יש הבדל של איזה 100+ ש"ח בינם לבין המקוריים הסטנדרטיים)? האם ההבדל כזה משמעותי?

בתודה,

אוראל.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מחליף בתחילת כל חורף מגבים, מגבים הכי זולים ב30 שקל....למרות שבאוטו הזה יש לי בוש, והזוג הבא יהיה עוד בוש (כי קיבלתי איתו זוג מגבים חדשים ארוזים)

תאחלס ככה או ככה גם המגב הכי טוב אחרי קיץ בהגיע לחורף הבא כבר לא עושה עבודה מושלמת...מגב ב30 שקל סוגר סיפור !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עתיד, רשמתי בת'רד ההוא וארשום גם פה

לא רוצים מגבים של 30 ש"ח... אנחנו מעדיפים להשקיע ולקנות מגבים איכותיים.

המגבים לא ירכשו בארץ, אלא בגרמניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוראל...עם רשימת הקניות שנבנית לגרמניה בסוף אתה תצטרך לשלוח מכולה לארץ :D

בכל מקרה אם אתה קונה בגרמניה ושם זזול יותר (בטוח?) אז תביא בשום עם 42 סנפירים ושידרית ממגנזיום וסיביב קרבון...הכי טוב - מנגב סוף לא צריך לשטוף יותר את האוטו אתה רק מעביר על האוטו שתי שפריצים של אג'קס וויש עם המגב וזהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

12 יורו זה בממוצע 60 שקל....ב60 שקל אתה יכול לשים שני סטים של 30 שקל אחד לחורף ואחד לקיץ :D

וואלק אתה קמצן :wink:

מבחינת מידות - אירוטווין של פולו - יתאים לי, נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קשור לקמצן - מגב ככה או ככה בסוף הקיץ הולך "כאפוט" ומגב שעבר קיץ ושרד עד לחורף בחור לא יעבוד כמו מגב חדש - אפילו אם בחדש ב30 שקל

במחיר של בוש בארץ אתה קונה 4 סטים של מגבים פשוטים ומחליף כל 3 חודשים...שום בוש שמה בוש לא ינגב אחרי 12 חודש כמו מגב חדש....ולידע כללי המגבים ב30 שקל לא כאלו גרועים יש של אמריקן איגל והם סבירים פלוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עתיד, מצאת עם מי להתווכח :-)

לא קונה מגב סיני - נקודה.

בכל אופן, אני מודה לאפי (שמס) על ההסבר/עזרה בקשר לעניין ה-Aerotwin.

הוא ענה לי על כל השאלות :-)

אני אחפש Aerotwin retrofit לפביה (19 + 21 אינץ').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עתיד, מצאת עם מי להתווכח :-)

לא קונה מגב סיני - נקודה.

בכל אופן, אני מודה לאפי (שמס) על ההסבר/עזרה בקשר לעניין ה-Aerotwin.

הוא ענה לי על כל השאלות :-)

אני אחפש Aerotwin retrofit לפביה (19 + 21 אינץ').

שמחתי לעזור.

עתיד,

ההבדל בין מגב שעולה 30 ש"ח למגב שעולה 120 ש"ח שקול להבדל בין צמיג שעולה 150 ש"ח לבין צמיג שעולה 400 ש"ח.

גם אם תחליף את המגב (או הצמיג) בכל חודש, עדיין קיימים הבדלים נוספים, מלבד עמידות ובלאי.

מנסיון, הניגוב שקט יותר משמעותית וכמובן איכותי יותר.

אחרי הכל, מגבים מסייעים לנו בראות טובה יותר, בעיקר בחורף, והוא אביזר בטיחותי לכל דבר.

זה שהוא בסה"כ "מגב" לא אומר שאפשר לזלזל בו.

אחרת, איזו הצדקה יש לצמיג ב- 400 ש"ח?

אפי.

תנו חיוך, הכל לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע ,

צמיג שעולה 400 , הוא בד"כ הקשר שלי עם הכביש , ואם אני מגיע קצת רחוק מהמקובל - אני רוצה שהקשר הזה יהיה איכותי ממשהו ממוצע (אשתי מתמוגגת מהמשפט הזה :-D ).

לא מצאתי הבדל משמעותי בניגוב בין מגב BOSCH למגב סיני חדש.

20 ש"ח לעומת כ-80 שעולה ה-BOSCH , אפשר להחליף פעמיים בעונה (אפילו ירכיבו עבורך אם תבקש יפה) ועדיין לקבל איכות ניגוב לא פחות טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מצטרף ואומר שלדעתי אין שום הצדקה להשקיע סכומים כאלו של מגבים באיכות מטורפת הרי אחרי קיץ אחד הם ינגבו בכל מקרה הרבה יותר טוב מחדשים שעולים 20 ש"ח... אז נכון שהניגוב יהיה טיפ טיפה יותר שקט ואולי טיפ טיפה יותר איכותי והניגוב של החלון יהיה ב0.5 אחוז יותר מושלם מהזולים.

אבל זה לא שווה את ההשקעה כי במקום להחליף זולים כל עונה היקרים כבר לא יתפקדו כל כך טוב כמו החדשים.

ויש כאלו שכנראה יחיו באשלייה שהיקרים שלהם אחרי קיץ עדיין הרבה יותר טובים מהזולים חדשים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויש כאלו שכנראה יחיו באשלייה שהיקרים שלהם אחרי קיץ עדיין הרבה יותר טובים מהזולים חדשים..

לא אשלייה ולא בטיח!

הבוש המקוריים שהגיעו עם הפביה החזיקו שנתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהם החזיקו שנתיים זאת עובדה ואף אחד לא יכול להתווכח איתך!

אבל בשנה השנייה אחרי הקיץ רמת הניגוב שלהם הייתה כבר הרבה יותר ירודה מבשנה הראשונה לפני הקיץ! ועם זה אתה לא יכול להתווכח.

כך שכשעושים מעיין ממוצע ולוקים זוג וישרים שמנגבים באיכות לדוגמה של 98% במחיר של מאה שח

וזוג במחיר של 20 ש"ח במנגבים באיכות של 90% (המספרים הם סתם דוגמה ולא מתייחסים לשום דבר ספציפי)

הרי אחרי שנה הוישרים היקרים שלך ינגבו כבר ברמה של 70% אחרי שקרני השמש התעללו בהם במשך כל הקיץ!

כך שיוצא שעדיף לקחת פעמיים ב20 ש"ח במקום פעם אחת יקרים גם מבחינת איכות וגם מבחינה כלכלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרי אחרי שנה הוישרים היקרים שלך ינגבו כבר ברמה של 70% אחרי שקרני השמש התעללו בהם במשך כל הקיץ!

רב הזמן האוטו בחנייה מקורה :-D

והם נגבו מעולה, גם בשנה השנייה

נזרקו לזבל ע"י שקודה בבדיקת החורף... :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6714 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...