Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זימון לקצין מיון, מה להגיד? מה לבקש? טיפים בבקשה..

LiRacer
שימו לב! השרשור הזה בן 6787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפרופיל שלי הינו 97

ואשמח לא להיות קרבי.

תציעו לי מה להגיד במקום, משהו טוב וסבבי..

הציעו לי להיות נהג פלוגתי, אמרו שזה אחלה..

מה הצעתכם?

זה השבוע (יום ג'), אז תענו לעניין.. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהיה קרבי אל תהיה סמרטוט ! קצת קשה אז זהו ? למה אני מספיק טוב לאכול 2 כדורים לקראמי...ו3 דקות אחרי זה לראות חבר אוכל כדור לחזה....אבל אתה לא מספיק טוב ? הדם שלך יותר איכותי משלי או של כל חייל אחר שמסכן חייו למען המדינה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע קצין מיון לא ידבר איתך יותר מידיי. יגיד לך הנה תופס תמלא 3 אפשרויות.

אתה רוצה להתחמק מקרבי לך תוריד פרופיל או דבר עם לקב"ן.

לדעתי אין על שירות קרבי אבל אם בכל זאת אתה רוצה להיות ג'ובניק החלטה שלך.

בכל מקרה דע לך שזה עתידך ל 3 שנים הקרובות תבחר בתבונה תשקול טוב את האפשרויות שעומדות בפניך.

בהצלחה L.A

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהיה קרבי אל תהיה סמרטוט ! קצת קשה אז זהו ? למה אני מספיק טוב לאכול 2 כדורים לקראמי...ו3 דקות אחרי זה לראות חבר אוכל כדור לחזה....אבל אתה לא מספיק טוב ? הדם שלך יותר איכותי משלי או של כל חייל אחר שמסכן חייו למען המדינה ?
לא כל אחד בנוי לקרבי.

אם יש מישהו שהוא חושב שהוא יתרום לצבא יותר בדרך מסויימת מוזמן לעשות כן.

וחוץ מזה יש מספיק חיילים עם שריטה לקרבי, הרבה בגלל מורשת מההורים.

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל אחד בנוי לקרבי.

יפה אמרת.

חוץ מזה שאני בן יחיד (יש לי אחות קטנה)

אבל זה נחשב בן יחיד,

יכול להיות שזו אפשרות להתחמק מהשירות הקרבי? כי אמרו לי שכן..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן בישראל!

מה יש לשקר להם? פשוט תעמוד על שלך וזהו.

לא יודע אם בן יחיד אומר משהו בצבא תבדוק את העניין. אני יודע רק שילד יחיד כן אומר שחובה אישור מההורים כדי להגיע לקרבי עד כמה שאני זוכר. המקרה לי פשוט שונה אבל בכל מקרה זה מה שזכור לי

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם רצו לגייס אותי ואני לא הסכמתי, נכון זה לא אותו הסיפור אבל בכל זאת הוא יכול לעמוד על שלו ולרדת בפרופיל תמיד אפשר.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כל אחד בנוי לקרבי.

אין בכלל מספיק חיילים קרביים , בגיוס האחרון היו הכי קצת קרביים מב5 שנים אחרונות(משהו כזה אמרו בחדשות), ועוד לא התביישו להראות כתבה על סדנא שמעבירה שיעורים איך להתחמק מהצבא!

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבת על זה שאולי לא כל אחד רוצה להקריב את החיים שלו בשביל שחס וחלילה לא יפריעו לכמה פסיכים מרובי ילדים לגדל את העיזות שלהם בהרים שכוחי אל ?

עמוס

It's time to kick ass and chew bubble gum, and I'm all outta gum..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תספר לקצין המיון שלך שאין לך חברים, כי רבת עם כולם, ועכשיו אתם מחכים לראות למי ישבר האגו קודם. הוא יבין שאתה לא מתאים לקרבי.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלא יעבדו עליך, אין שום דבר שתגיד שישנה משהו .. הקצין מיון יקבע מה שבד"כ כבר קבוע מראש...

אם הפרופיל שלך 97, ואתה בגיוס קרבי - אתה תהיה קרבי נקודה. (אלא אם תילחם כמו שצריך)

בקיצור הקצין מיון זה לא מי שיפתור לך את הבעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...