Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה במצלמת רמזור

Citroen_Zx
שימו לב! השרשור הזה בן 6792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מישהו יכול להגיד בבקשה מתי ואיך מצלמת מצלמת רמזור...

נסעתי היום בבוקר וניראה לי שעברתי את קו הרמזור ממש באותו רגע שהוא הוחלף לאדום..והיה שם מצלמה ולא ראיתי אם זה צילם..

תעזרו בבקשה ותנו לי קצת מידע ואולי גם תשמחו אותי...

תודה...

כי לפי מה שאני יודע רק לאחר איזה 4 או 3 שניות שהוא דולק היא מצלמת...

תנו לי בשורה טובה..:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלת הרמזור מתחילה לפעול 2 שניות לאחר שהאור הפך לאדום.

אם נכנסת לצומת ממש כשהאור התחלף-סביר להניח שלא צילמו אותך.

חוץ מזה,חלק לא מבוטל ממצלמות הרמזור לא פועלות,למשטרת ישראל אין תקציב לתחזק אותן...

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על התשובה הזריזה..

כך גם אני חושב שלאחר בערך 2 שניות...אני נכנסתי בערך שנייה אחרי...

תודה.

אם מישהו יודע אולי עוד משהו, תשובות יתקבלו בברכה.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע ענו לך על השאלה.

מצלמת שתי שניות אחרי הכניסה לצומת.

היא מצלמת גם שתי תמונות, אחת בכניסה לצומת והשנייה ביציאה ממנו.

בינינו, אני מקווה שניכנסת לצומת שתי שניות אחרי, ושהמצלמה ההיא פעלה וצילמה אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביננו עדיף שתסתום את הפה....כי יש מיקרים שאתה קצת לא מרוכז ואתה מוצא את עצמך מגיע מעט מהר לרמזור ובמקום לדפוק בלימה שתגמר באמצע הצומת עדיף כבר לתת קיק בקטנה ולחלוף אותה....

אדם שנכנס במועד לצומת אדומה אדם כזה צריך לתת לו להיות רמזור לחודש ימים....אבל אדם שבהסח דעתך "גנב" צומת מסיבות כאלו ואחרות ויש הרבה....

בקיצור עד שלא תדע את כל פרטי האירוע שמור את הביקורות המטומטמות שלך לעצמך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביננו עדיף שתסתום את הפה....כי יש מיקרים שאתה קצת לא מרוכז ואתה מוצא את עצמך מגיע מעט מהר לרמזור ובמקום לדפוק בלימה שתגמר באמצע הצומת עדיף כבר לתת קיק בקטנה ולחלוף אותה....

אדם שנכנס במועד לצומת אדומה אדם כזה צריך לתת לו להיות רמזור לחודש ימים....אבל אדם שבהסח דעתך "גנב" צומת מסיבות כאלו ואחרות ויש הרבה....

זה היה מכוון אליי?

ניראה לך שאתה נמצא פה בשכונה שלך עם החברים הילדים שלך שאתה מדבר אליי ככה?

אולי גם ניקבע מקום ונילך שם מכות?

ניראה איך תידבר אם מישהו "יגנוב" רמזור בגלל היסח דעת ויכנס בך.

הרגת אותי.

תתבגר קצת ואז תדבר אליי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביננו עדיף שתסתום את הפה....כי יש מיקרים שאתה קצת לא מרוכז ואתה מוצא את עצמך

1).... בבית חולים מאושפז אחרי תאונה קשה

2).... בשלילה ל60 יום ומחכה למשפט אחרי שפגעת בהולך רגל

3).... וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ZX, אין לאף אחד עניין שתקבל דו"ח, אך יש לכולם עניין שלא תעבור באדום... כמו שאמר עמית, אם אתה לא מרוכז, אל תנהג. זה לא תירוץ לכלום.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע שאני מת עליך ;) אבל אתה ממש טועה כאן ...

כבר יצא לי פעם אחת שמישהו עבר "בשניה האחרונה" ואני וכל 300 הסוסים שלי יצאנו מהמקום , ותודה לאל שהאוטו חפר במשך 2-3 שניות כי אם היה לי אימפרזה.. מזמן לא הייתה לי ;) ..

או בקיצור, תודה לאל שהוא לא נכנס בי ..

מצלמת רמזור שם בשביל סיבה, ולתת קיק במקום לעצור באמצע צומת זה כבר עניין שלך ושל כמה אתה נוסע, במקומות שנוסעים "מהר" לרוב הירוק מהבהב מס' שניות וזה הזמן שלך לעצור, מה גם אם תנסע בהתאם לתנאים אתה תצליח לעצור ולא באמצע הצומת

נכון זה נשמע פלצני וגם אני נוסע מהר וגם בתוך העיר לפעמים, אבל לא במקום שיש רמזורים רבים .. ואני משתדל להוריד ת'רגל מרמזור שאני יודע שמתחלף מהר ולא להשתגע במקומות שאני לא מכיר את מהירות ההתחלפות של הרמזורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, אני גר בקציר, כדי לצאת מקציר אני יורד מההר ומגיע לצומת T מרומזר בואדי ערה (ימינה לעפולה, שמאללה לכיוון הים).

מדי שבוע יש שם תאונות עם הרוגים בגלל כל מיני מטומטמים שחושבים שעדיף לתת קיק מאשר "לידפוק" את הברקסים והצמיגים היקרים שלהם.

הרעיון שלך מסוכן ברמות מטורפות שלא לדבר על קרימינלי, פלילי ויקח אותך מהר מהר לאורטופדית ב' או חלקה 4 גוש ג.

כואב לי לדעת שיש אנשים שחושבים כמוך.

יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון ממש לא קרימינלי, אם כבר נקלעת למצב שבו אתה לא מספיק לעצור אז עדיף כבר לעבור את הצומת כמה שיותר מהר במקום לעצור באמצע הצומת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רעיון ממש לא קרימינלי, אם כבר נקלעת למצב שבו אתה לא מספיק לעצור אז עדיף כבר לעבור את הצומת כמה שיותר מהר במקום לעצור באמצע הצומת.

עדיף תאונה במהירות 20 קמ"ש מאשר במהירות 120 קמ"ש לא?

למוטי מיאטה - הנה לך סיבות פרקטיות ל-500 הרוגים בשנה. קצת מאכזב שלא כל התאונות הן בגלל כביש דפוק או מחסום רכבת שלא ירד...אה?

איך קוראים לזה במשטרה? הגורם האנושי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי בMONTE CARLO,וכשהייתי בערך 200 מטר מהרמזור הוא היה עדין ירוק והייתי במהירות של לא יותר מ70.

וכמו שאמרתי ממש לפני קו העצירה הוא התחלף לצהוב והייתי בטוח שאני לא יספיק לעצור את האוטו,אז נתתי לחיצה קטנה ועברתי את הקו בדיוק כשנכנס האדום.

אני כמעט בטוח שזה לא צילם וניראה לי שזו סתם מצלמה ואני סתם נלחץ,אני לא מטורף ליראות רמזור מתחלף לצהוב ולא לעצור בזמן כי 2 שניות זה הרבה זמן.ראיתי שאני מספיק וככה יצא שהרמזור הוחלף לאדום ואני עברתי את הקו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי בMONTE CARLO,וכשהייתי בערך 200 מטר מהרמזור הוא היה עדין ירוק והייתי במהירות של לא יותר מ70.

וכמו שאמרתי ממש לפני קו העצירה הוא התחלף לצהוב והייתי בטוח שאני לא יספיק לעצור את האוטו,אז נתתי לחיצה קטנה ועברתי את הקו בדיוק כשנכנס האדום..

תארגן את הסיפור הדמיוני הזה מחדש כי שכחת את הקטע שהירוק מהבהב...

ולכל אילה שחושבים שבמצבי חרום (רמזור שפ י ת א ו ם נהפך אדום או תאונה כל שהיא) לפעמים עדין לתת גז מאשר לבלום...... נתראה באורטופדית ותשתדלו לשמור מרחק ממני על הכביש

יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...