Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

היכן עושים בדיקה לרכב ?

Samiro
שימו לב! השרשור הזה בן 6795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם אני מוכר את הרכב שלי

בחור רוצה לעשות לה בדיקה והוא מבקש ממני להגיע אליו לבדיקה

עכשיו איך זה נהוג... אני חושב שהוא צריך להגיע אלי "מי שרוצה את האוטו יבוא יקנה"

הוא רוצה לטענתו לבדוק לא זוכר איפה "בגלל שזה המקום היחידי שהוא סומך עליו"

יכול להיות שהבן אדם מכיר את הבוחן והוא פשוט יוציא את האוטו שחור בכוונה

כי אני מצפה מהאוטו לתוצאות מעולות. אני מפחד שסתם אצא "אהבל" בגלל איזה תכנון בין השניים

אולי הם חברים אולי קרובים !!!

:silly: Cx5 - 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא רוצה לבדוק, שיבדוק, אצל מי שבא לו. מצד שני, אל תתחייב מראש על מחיר, או הורדות לפי בדיקה.

אם תעשה בדיקה לרכב מבעוד מועד, על חשבונך, תדע לזהות מצב שבו הוא משחיר לך את האוטו.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי כמה ק"מ הנסיעה.

אם הוא מבקש שתיסע אליו 100 ק"מ בשביל בדיקה, זה ממש לא כדאי כי אם הוא לא יקנה את האוטו, זה יהיה סתם בזבוז זמן ודלק.

אם מדובר על נסיעה קצרה של 10 ק"מ אז למה לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפשו מקום נטרלי... שנראה אמין, יש הרבה כאלה...

אולי תגיד מאיזה איזור אתם.. וחברי הפורום יוכלו להמליץ לכם על מקום טוב שיצא להם לבדוק..

פספסתי משהו?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...