Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיספור רמזורים/צמתים (רעיון נחמד של עירית רעננה)

Casper
שימו לב! השרשור הזה בן 6798 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום נתקלתי בשלטים עם מספרים עוקבים על הרמזורים ברח' הראשי ברעננה (רח' אחוזה). אני משער שהסיבה היא התמצאות קלה יותר בעיר ללא מקומיים אבל זו השערה בלבד.

:mm_yeah: לעירית רעננה (עוזי כהן?)!

מישהו נתקל בתופעה בערים נוספות?

תמונה014.jpg

תמונה019.jpg

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כן שמתי לב בצומת של פארק רעננה (צמוד בכניסה להרצליה) ברמזור שמאלה לכיוון אחוזה ישנו טיימר על הרמזור שמראה עוד כמה שניות הרמזור עומד להתחלף לירוק והרמזור מתחלף שם לפי התנועה אם אין רכבים ברמזור לכיוון מסויים הרמזור לא יהפוך ירוק, וגם אני שמתי לב למספור של הרמזורים ברעננה אחלה של דבר!

בברכה,

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם כן שמתי לב בצומת של פארק רעננה (צמוד בכניסה להרצליה) ברמזור שמאלה לכיוון אחוזה ישנו טיימר על הרמזור שמראה עוד כמה שניות הרמזור עומד להתחלף לירוק והרמזור מתחלף שם לפי התנועה אם אין רכבים ברמזור לכיוון מסויים הרמזור לא יהפוך ירוק, וגם אני שמתי לב למספור של הרמזורים ברעננה אחלה של דבר!

בברכה,

אבי.

השעון ספירה לאחור הזה קיים שם כבר לפחות 3 שנים ולאחרונה הוא לא ממש עובד, אולי תיקנו אותו.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הרבה מקומות בהם יש טיימר לפניות העוברות בכביש מהיר , או בכביש בהן התנועה

כבדה ולוקח המון זמן לרמזור להתחלף , הבעיה היא שרוב הטיימרים הללו כבר לא בדיוק עובדים ..

יש אחד בכניסה לרמת אפעל שלא עובד .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום נתקלתי בשלטים עם מספרים עוקבים על הרמזורים ברח' הראשי ברעננה (רח' אחוזה). אני משער שהסיבה היא התמצאות קלה יותר בעיר ללא מקומיים אבל זו השערה בלבד.

:mm_yeah: לעירית רעננה (עוזי כהן?)!

מישהו נתקל בתופעה בערים נוספות?

באשקלון בכניסה הראשית לעיר יש מספור לרמזורים הראשונים... לא ידעתי למה זה משמש... אבל המספור דומה למה שראית בתמונות...

שיהיה בכיף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם על ויצמן יש את המספרים על הרמזורים. זה בהחלט יעיל ושימושי ללא מקומיים, וכבר השתמשתי בזה לפחות פעמיים בימים האחרונים בשביל להקל על אנשים להגיע אלי הביתה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מי מהמקומיים זוכר את המספרים של הרמזורים?

מי שזוכר מס' רמזור זה כנראה הרמזור שקרוב לבית שלו כי אין הרבה ברעננה שזוכרים את הרמזורים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בברכה,

אבי.

הטיימר הוא רעיון מצויין. ראיתי אותו בחו"ל במקומות רבים. פטנט מעניין להורדת הלחץ בנהיגה.

שיפור מבורך נוסף שראיתי בחו"ל, זה רמזור מקביל קטנצ'יק שמותקן בגובה העיניים... במיוחד לנהגי הרודסטרים! :-)

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד שני הטיימר עלול להראות לכמה מטורפים כמו ספירה לאחור לפני "זינוק".

המטורפים יזנקו במהירות לצומת איך שיגיע ה0 ולא יסתכלו בכלל אם היא פנויה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן רעיון מבורך של עוזי כהן.

אבל עדיין משקים את הכבישים, והייתי מוכן להחליף את המספרים על הרמזור בטיפול בבעיה הקריטית הזאת... :???:

וואלק אתתתתה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון הוא להקלה על התמצאות והוא של זאב ביילסקי. ראש העיר שסיים את תפקידו.

כך הסגן שלו, שמשמש כראש עיר יוכל להגיע בקלות לעבודה מידי יום.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיפור מבורך נוסף שראיתי בחו"ל, זה רמזור מקביל קטנצ'יק שמותקן בגובה העיניים... במיוחד לנהגי הרודסטרים! :-)

קח את המיאטה שלך לאבן גבירול לכיוון דרום ופנה ימינה לשדרת בן גוריון. היא תודה לך.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרמזור הקטן בצד, מופיע במדינות שבהן זוהי שיטת "הרמזור"(?!).

אם תשים לב אין שם רמזור בצד אחד של הצומת ובצד השני כמו אצלינו,

אלא רק בסוף הכביש כאשר הוא מתחבר לצומת.

אני אישית מעדיף את שיטת הרמזורים שלנו.

ככה אפשר לעמוד בנתיב האמצעי או הימני ולראות את הרמזור גם אם יש איזה רכב בנתיב השמאלי.

שלא כמו בשיטה אם הרמזור הקטן שבה אם אתה בשורה הראשונה (מתחת לרמזור) ולידך עוד רכבים, אז אין לך מושג מתי הוא מתחלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6798 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...