Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פנצ'ר בצמיג,פנצ'ר בלב..

Casper_2001
שימו לב! השרשור הזה בן 6829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב (האמת,לא כל-כך)

חלקכם וודאי זוכרים את הת'רד שפתחתי לפני כחצי שנה:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=66102&highlight=casper_2001

וונדליזם לשמו.דוסטוייבסקי היה מתהפך בקברו, לו ידע על בורות של קציני משטרת ישראל,וזילזול בספרו "החטא ועונשו".אף בן-שטן לא נתפס.בספק אם ייתפס.

הזמן הוא הרופא הכי טוב.כעבור זמן קצר רכשתי יורש מוטורי חדש למשפחתי:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=73160&highlight=%E4%E1%E9%E9%E1%E9

הייתי די מאושר,החיים לאט חזרו למסלולם,ורק הסימנים של גומי שרוף בחניה הזכירו לי את האירוע.

אך שמחתם של התמימים מעוררת רוע אצל קנאים,ושוב נאלצתי לשלם את המחיר על היותי הבעלים של רכב...רכב מן השורה.

זה מה שראיתי כשיצאתי בבוקר לעבודה:

imag00020uw.jpg

וחשכו עיניי...

imag00034lp.jpg

שני פנצ'רים :bad-word:

imag00050lf.jpg

עם סימנים של סכין או משהו בסגנון:

קדימה

imag00065it.jpg

אחורה

imag00048lz.jpg

ואני שואל: עד מתי? עד מתי הוונדליזם? עד מתי האנרכיה?? ומי ייענש?

קספר,בדרך לפנצ'ריה הקרובה.

:mad:

עם ההיכרות שלי עם הסיוויק (בניד פור ספיד) הייתי אומר שזה אוטו לא רע גם לסיבובים :wink:.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, זה כבר נראה הרבה הרבה מעבר לונדליזם מקרי של ילדים משועממים (האמת זה נראה ככה כבר בהתחלה).

או שאתה או מיושבי ביתך עשה משהוא למישהוא שאותו אדם לא מוכן לעבור על כך לסדר היום, או שיש פה איזה טעות אומללה בזיהוי.

עצתי לך, אם האוטו חונה בחניה פרטית, תתקין באזור מצלמות.

אם לא, אולי תחנה לתקופה מסוימת בחניון, ככה לפחות ישמרו לך על האוטו בלילה.

יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכלתי את אותו הדבר בדיוק בחניון של קניון איילון לפני חודשיים(אולי שלושה)

הלכתי לטעם העיר ובגלל שהיה מפוצץ חניתי בקניון והלכתי...

חזרתי בלילה ולא הבנתי למה קשה לתת רוורס....

חתכו לי שתי צמיגים בני 5חודשים.בפנצ'ריה לא הבינו מה האוטו שלי עושה עם שתי גלגלים של אופניים וגם נפרדתי(שוב!!!!)מקרוב ל1000ש"ח.

עדיף שלא ראיתי מי עשה לי את זה.

היה נגמר הרבה יותר רע.

"היום הוא המחר שאתמול דאגתם בגללו כל כך"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב כמו הבחור שהגיב לך ראשון

כבר לא מדובר בוונדליזם רנדומלי ...

לדעתי מדובר שמישהו ספיציפי שרוצה לפגוע בך או בקרובים אליך ...

לדעתי תתחיל לחשוב על דרכים לאבטח את האוטו (לא משנה איך העיקר שהוא יהיה

סגור בגראז' /מצולם 24 שעות /יישן לידו כלב רוצח וכו' )

מעבר לזה אני מציע לך ללכת למשטרה ולהיתעץ (אמרתי בכוונה להיתיעץ בגלל שעזרה לא תקבל )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזובו אותכם ממצלמות יש לי פתרון פי 100 יותר טוב.....ויותר זול....

זה פורסם כאן בעבר, שים אותו ליד האוטו ושכח מדאגות:wink: .

http://www.big-boys.com/articles/policedog.html

אגב, תגיש גם תלונה במשטרה, ותקווה שימצאו את הבני @!#@#@$#$& האלה.

בהצלחה, איתמר ג'ורג'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרררררררר!!!! איזה עצבים! ועוד עשו ככה שתיהיה חייב להחליף את כל ה4 צמיגים! אני לא מרחם עליו, אני בטוח שתתפוס אותו בסוף, כי הוא ממש נידלק עליך!

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאני רואה את המצב (מקרים מהאזור שלי).

אדם קונה רכב יפיפה ושמור ממש סוף הדרך של רכב. רוב האנשים בשכונה כמובן שיבוא לברך אותו ולהגיד לו מברוק. אולם ישנם אנשים לא מהשכונה סתם ערסים שעושים סיבוב פוזה ב3 בלילה עם מוזיקה בפול וולים ומחפשים אנשים שרק להכנס לריבים איתם. מבחינים ברכב שמור להפליא לבן ממש כאילו אתמול יצא מהחנות. כמבון צריך איכשהו לברך את האדם על הקנייה המוצלחת. ובמלים שלהם היא תתחדש אתה קונה לעצמך מחר 4 צמיגים חדשים!!!

עוד מקרה מצער של עם בסימן שאלה שנכנס להיסטוריה.

כמו שאמרתי לפני כן להפתר מוונלידזים ולישון בשקט בלילה תתקין מצלמות מעקב.

מצטער לשמוע על מה שקרה.

L.A

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי גבר.

שמע, אני ממש אבל ממש מבין אותך ואת המצב אליו נקלעת, לצערי , משהו מבין שכנייך, כן , כן ,משהו ממש שגר קרוב אליך,האחרון שתחשוב עליו,דווקא הוא ,אותו משהו מחליט לשחק איתך משחקים, או שהרגזת אותו בעבר או שפשוט משעמם לו והוא החליט לשחק איתך, רק מה, המשחק הזה שהוא משחק עולה לך המון כסף וכאב לב ודווקא בגלל זה הוא אף ימשיך.

זה שהחלפת צמיגים עכשיו , ירגיז אותו עוד יותר.....

לצערי, פיתרון לא נראה באופק, מה שאתה יכול לעשות זה תצפיות על הרכב ותעלה את הרגישות של הגלאים עד הסוף שיפעיל את האזעקה על כל שטות, במקביל אתה יכול לשים אזעקה עם ביפר או ביפר בנפרד, לפחות תזכה לראות את המנוול שעושה לך את זה.

לגבי המשטרה, חבל אפילו להתאמץ.

לא יהיה מנוס מלעבור דירה, משהו סימן אותך , לא נראה פיתרון אחר באופק, חבל לך כי אחרי כל תיקון תהיה הפוגת מה ואח"כ שוב, מזל שהוא לא הצית לך שוב.

מקווה בשבילך שלא יהיה המשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מצב שזה וונדליזם לשם וונדליזם , ילדים או נערים אשר עוסקים בוונדליזם לא שורפים רכבים

אלא באמת שורטים ומפנצ'רים , מדובר בסכסוך כלשהו שיש לך עם אנשים מסויימים בשכונה שלך

או מחוצה לה .

משטרה לא תעזור הרבה - יש לה הרבה יותר דברים חשובים להתעסק בהם לצערך.

פתרונות אפשריים , לחקור את הסביבה לראות אם מישהו יודע משהו .

או להתקין מצלמה ולשים עין על הרכב , במידה ותראה מישהו מתקרב לרכב שלך ועושה נזק כלשהו

למצות איתו את הדין במו ידיך .

שוב , גם אם תתפוס את האנשים ותערב משטרה - לא יעזור לך שום דבר אנשים כאלו צריכים ללמד לקח .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי הוא לא הצית לך אותה שוב כי היא הייתה לייד עוד רכבים וזה היה מצית את הרכבים של כולם.

תשתדל להחנות את הרכב לייד עוד מכוניות, או אני במקומך חונה כמה רחובות משם והולך ברגל, אולי זה נשמע תמוהה משהו אבל תבין, אין לך ברירה, עם כל הצער והכאב של העניין הזה, זה לא הסתיים כאן, כלומר זה שפינצר לך את הצמיגים ושמת היום חדשים,בזה לא נגמר העניין, מעניין מה יהיה הדבר הבא, רק שהמנוול לא ישחק לך בבלמים או במשהו בטיחותי, בויינה יש לך עסק עם משהו שמנסה להרוס לך את החיים ובנתיים הוא מצליח,אל תיתן לו את התענוג הזה.

או שתעבור דירה לעיר אחרת וזה יפתור את העניין לצמיתות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה קשה...

בטיפו הראשונה שלנו ז"ל :cry: , נשרפה כנראה ע"י ניצוץ כלשהו, אמרו לי האוטו שלך נשרף:crazyeyes, הייתי בשוק! , יצאתי למרפסת ואני רואה טיפו בלהבות:onfire: ! וכבר שירדתי כל השכונה , אישתו, ומכבי האש הגיעו ! , קשה :(

קשה.., עד עכשיו יש סימנים של גומי על הרצפה. קנינו עוד פיאט טיפו ולפני חודש שברו לנו שמשה אחרוית, מה יהיה הסוף??

לעניינך, אם אתה מסוכסך עם מישהו לא משנה מי, תנסה לברר כמה שיותר פרטים ומי מסתכל לך על האוטו, וכמובן תצנזר את מספר הרישוי שם אתה מעלה תתמונות לאינטרנט, זה מסוכן !

**עריכה**

תוריד את הכתום הזה, כי אני שמעת מחבר שכל מיני אנשים, רואים את הסמלים האלו מתעצבנים ומפנצרים, אנשים רעים !

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה כאילו מדובר פה בוונדליזם מן השורה.

ילדים וונדליסטים לא שורפים רכבים,אלא שורטים או מקסימום תולשים סמל.

נראה כאילו מישהו מנסה לפגוע בך וברכוש שלך.

תחשוב טוב טוב אם עשית משהו שממש הכעיס מישהו...

ותנסה לעקוב אחרי הרכב שלך באיזשהי צורה.(למשל התקנת מצלמה במעגל סגור)

.All Imprezas are equal,some are more equal then others

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי באבו-גוש. 2 מכוניות- 2 צמיגים חתוכים בסכין.

ושאלה- מדוע להחליף 4 צמיגים?

אם נחתכים שניים באותו צד כאשר כל ה-4 זהים, אפשר להעביר אחד מהשניים אל מול בן הזוג כאשר הופכים אותו על החישוק, וכך הוא ממשיך להסתובב בכיוון המקורי.

עד 27.1.2020 אני עסוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו שונא אותך.

אצלנו בשכונה דברים כאלה מעידים על דבר אחד - עיצבנת מישהו, או כמה אנשים, שלא כדאי לעצבן.

אני מכיר אחד ששרפו לאמא שלו את הרכב (אונו), לאח שלו (סיוויק) ולו את האופנוע (DT) בגלל שחשדו בו בגניבה..

עולם מטורף יש לנו :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

עולם מטורף יש לנו :roll:

העולם לא מטורף,זאת המדינה שלנו שמטורפת והכל בגלל שאין תרבות וכבוד הדדי בין אנשים.

למכירה : סט מזרקים דנסו בהספק 230CC במחיר שפויי , ניתן לפנות בה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...