Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זהו זה, צריך עזרה בהחלטה אחרונה לגבי שכירת רכב יוקרה.

Lexus12
שימו לב! השרשור הזה בן 6826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב חבר'ה, היום אני דואג להתקשר לSixt או לExoticCarExpress ולהזמין רכב (השכרה) בגרמניה לתקופת התערוכה בפרנקפורט. בכל אופן, אני צריך לקחת את ההחלטה אם ללכת על הSLK היפייפיה מופשלת הגג או הbmw 7 האגדתית. הדלק לא כלכך שאלה פה. אני מבחנתי סגור על הslk.. הבעיה היחידה שבפרנקפורט מאוד קר וגשום, ובפסטמבר ממוצע של 13 ימים בחודש (גשומים!) וממוצע של 15 מעלות. הקור לא משנה כי במרצדס מערכת מיוחדת לחימום, אבל אם ירד גשם (ואנחנו שם בסך הכל 4 ימים), לא נוכל לפתוח את הגג, משמע נהיה תקועים במרצדס slk, עם גג סגור, שללא ספק האוטו הזה הוא לא האוטו המרווח וגם לא המאובזר ביותר... לכן אני עדיין פוזל לכיוון איזו בימר סדרה 7 או איזו מרצדס S. מה אתם אומרים?..

Lexus CT200H

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שאם תשכיר מסיקסט:

המכוניות הנ"ל מוגדרות כמכוניות מיוחדות(ודרך הארץ אנחנו לא מוכרים קבריולטים בגרמניה למיטב זכרוני).

מכוניות מיוחדות מחוייבות בשני כרטיסי אשראי שונים בעת פתיחת החוזה, כמו כן מוגבלות בכ-300 ק"מ ליום.

על קילומטראז' נוסף אתה תשלם, אין לי מושג כמה.

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יירד גשם שימנע ממך את היתרון היחיד של הslk שזה הגג לך על הבימר

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לוקח SLK, זו החדשה או הישנה יותר..?

אם האפציות שלך זה הישנה או ה7 (החדשה אני מניח) אז קח את ה7.

אם יש את הSLK החדשה לך עליה, איכותית וגם בעלת גג קשיח..

בהצלחה בכל מקרה.

אור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתחת 1000 שירשורים על הנושא הזה, אולי די? כל פעם גם אתה רץ לפתוח אחד חדש בשביל לשאול את אותה שאלה שוב. אם זה מ-מ-ש חשוב לך, תקפיץ שירשור קודם שלך שוב.

שלד, אתה לא מדייק. אני השכרתי Z4 בסיקסט, ללא הגבלת ק"מ, אפשר גם לשכור SL ללא הגבלת ק"מ.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...