Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוצאות בדיקה פיאט אונו 93.

LittlE_SeLaNski
שימו לב! השרשור הזה בן 6841 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, היום לקחתי לבדיקה פיאט אונו שנת 93, 73000 ק"מ בלבד, יד ראשונה מאישה מבוגרת מת"א.

לכאורה הכל נראה סבבה והייתה לי הרגשה טובה ...

הבדיקה התבצעה במבדק בהרצליה והנה התוצאות:

מנוע - בלאי פנימי גבוה - מנוע חלש, סימני מעבר CO-2 (לחץ) למערכת קירור (ראש מנוע), לחץ עוקה גבוה (מבלאי), רעשים במנוע, +מכסה מערכת תיזמון שבור, צריכת שמן, תושבות מנוע פגומות, נזילות שמן, נזילות מים ממצנן, קורוזיה וסימני נזילה בחיבורים, סיבובי מנוע לא יציבים, צינור כניסת אוויר קרוע, לתאם מנוע.

מערכת פליטה - דוד עמעם אחורי פגום.

סרן קדמי ומערכת היגוי - לתקן זוויות היגוי.

קפיצים - בולמי זעזועים אחוריים חלשים.

שילדת מרכב ליקויים בעלי משמעות נמוכה - תיקונים במרכב, מעיכות בתחתית, פגיעות פח ופגמים בצבע, +פגושים פגומים.

מערכת בלמים - תקינה.

צמיגים - רעידה בצמיגים.

מערכת תאורה (כולל מצבר) - הפעלת חלונות חשמל לקויה, מצבר ישן 1999\8.

העברת כח - רעש מתיבת הילוכים, מצמד מפריד גבוה (בלאי), חריקות בשילוב הילוכים, תושבת תיבת הילוכים פגומה, נזילת שמן תיבת הילוכים.

מחוונים - מד מהירות פגום.

הערות כלליות - יש לברר זמני טיפולים והחלפת רצועת תיזמון-מצורף דו"ח ממוחשב לבדיקת מנוע, גומיות לדלתות וחלונות פגומות, פגמים ברפוד.

הלכתי עם התוצאות למוסכניק חבר של אבא שלי שאמר לי שאם אני נותן לה 5K אני לארג' איתה ...

היא הסכימה לרדת עד 6,500 ש"ח ...

המחירון הוא 8,200 בערך ...

מה אתם אומרים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה ציפית שייצא מבדיקה של מכונית בת 12?ועוד ב 6,500 שקל!

אם זה תקציבך,אין הרבה מה להתלבט,לא תמצא משהו טוב יותר.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כ"כ הרבה ליקויים אני לא ממליץ לך על האונו הזאת (ספציפית.) שלקחת לבדיקה, תאמין לי יש עוד הרבה אונו למכירה במצב מצוין

יש אחת בחולון ליד בית מפעל הפיס או קופת חולים נראת אחלה

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לה שתחליף מנוע ואז תשלם לה 7000 ש"ח.

יש לך כאן מנוע לא תקין שזה אומר צריכת דלק יותר גבוהה וגם תצרוכת שמן...

או לחילופין תגיד לה שמבחינתך זה אוטו ללא מנוע, שתוריד 2000 שקל מה 6500 ואז תרכיב לעצמך מנוע אחר ותקין.

אם האוטו היה באמת שווה ממזמן היה נחטף.

יש מכוניות למכירה כמו זבל.

תבדוק טיפולים במוסך שבו טיפלה, לא יכל להיות 73000 ק"מ מנוע גמור.... לא יתכן אלא אם מעולם לא החליפה שמן!!!, נראה לי שהורידו ק"מ....

כמו כן תבדוק אם החליפה טיימינג שכן יש לבצעו כל 60000 ק"מ ואם לא כל רגע שזה עדיין לא נקרע זה נס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התאורייה שלכם היא צריכה לשלם לו כדי שיגאל אותה מרכבה...

תבינו ותפנימו-זו מכונית בת 12,ולא מכונית חדשה!

גם האונו שליד מיפעל הפייס,לא תניב בדיקה טובה בהרבה(כאילו שאני מכיר אותה...).

ב 12 שנה מכונית גומעת בממוצע 120-180 K,כך שאין בשום מיקרה לצפות למצב מושלם.

סה"כ בדיקה לא רעה למכונית בגילה ובסכום שנידרש בעבורה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן זה מנוע שעשה רק 70000 ק"מ

איך זה יכל להיות שיש דליפה מהראש?

איך יכל להיות שיש בחירת לחץ מהרינגים?

כמה רכבים אתה מכיר עם ק"מ כזה ועם מנוע בשארית חייו?

מסקנה - הורידו ק"מ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית חדשה, עם 0 ק"מ, 0 תקלות ואחריות לשלוש או ארבע שנים עולה לפחות 100,000 ש"ח.

יכול להיות שבגלל שהרכב הזה לא חדש, ויש בו תקלות ובלאי, היא מבקשת 6500 ש"ח בלבד.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תקנהההה! זה ברור אפילו לא צריך להתייעץ בפורום!

אם האוטו משנת 93 עבר רק 73 אלף והגיע למצב כזה הסיבה יכולה להיות רק שהוא לא עבר אפילו טיפול 1!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם ...

אני לא מתכוון לקנות את האוטו הזה אלא אם היא תרד ל-5,000 ש"ח.

עכשיו שאלה בלי קשר, האם להבא גם צריך לקחת אוטו לבדיקה במבדק או שהמוסכניק של אבא שלי יספיק כדי להגיד לי אם שווה לקחת את האוטו או לא ?

אחרי הכל כל פעם 420 ש"ח זה לא צחוק ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בשבילך 420 זה לא צחוק אז גם היא תרד ל 5000 זה יעשה לך מהר מאוד חור גדול מאוד בכיס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בשבילך 420 זה לא צחוק אז גם היא תרד ל 5000 זה יעשה לך מהר מאוד חור גדול מאוד בכיס

יש לי כעיקרון משהו כמו 20,000 ש"ח בצד עכשיו בלי קשר לזה שיש לי הכנסה חודשית קבועה ...

אבל בכל זאת אוטו של עד 10,000 ש"ח כל פעם 400 ש"ח בדיקה זה הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר שבכל הבדיקות שתעשה לרכבים משהשנתונים האלו בתקציב הזה תקבל תוצאות דומות לאלו שקיבלת הפעם, אם לא גרועות יותר.

(אלא אם תמצא מציאה של ממש).

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר הרבה אנשים שיש להם מכוניות מהשנים האלה שבמצב מצוין מכל הבחינות וזה בעיר קטנה כמו שלי..אני בטוח שמסתובבות המון מכוניות שמורות בארץ...על זאתי אני אישית לא הייתי הולך ולא הייתי ממליץ לך..אבל זכותך לחשוב אחרת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי עלות הבדיקה תעשה כמו שאני עשיתי פעם

כאשר הייתי בא לבדוק רכב הייתי מדבר אם הבן אדם עוד בטלפון האם הוא מתחייב לכך שהרכב במצב (ציינתי איזה מצב אני צריך, בלי שאסי, טיפולים בזמן וכו') מי שהתחייב ואמר הכל תקין והיה מוכן לעשות בדיקה הייתי קובע איתו בדיקה על חשבונו או חצי חצי כשהם לא הסכימו והייתי אומר: אם האוטו במצב כמו שאתה אומר והכל טוב איתו אין סיבה שהוא לא יעבור את הבדיקה, אם הכל כמו שנאמר שזה אז בקניה אני אוסיף את סכום הבדיקה למחיר של הרכב!

הייתה פעם אחת קורעת באתי לראות 106 והבחור היה צעיר והכל בן 19 נראה לי... אז דברנו איתו והכל טוב ויפה... הראה לי בדיקה של זמן שהוא קנה את הרכב והיו שם רק שטויות (קנה את הרכב ב 17 שזה שנתיים אצלו + -) הלכנו איתו לבדיקה והתברר שיש לרכב שאסי... הוא גם שילם 400 ש''ח וגם יצא המום... חחחחח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי עלות הבדיקה תעשה כמו שאני עשיתי פעם

כאשר הייתי בא לבדוק רכב הייתי מדבר אם הבן אדם עוד בטלפון האם הוא מתחייב לכך שהרכב במצב (ציינתי איזה מצב אני צריך, בלי שאסי, טיפולים בזמן וכו') מי שהתחייב ואמר הכל תקין והיה מוכן לעשות בדיקה הייתי קובע איתו בדיקה על חשבונו או חצי חצי כשהם לא הסכימו והייתי אומר: אם האוטו במצב כמו שאתה אומר והכל טוב איתו אין סיבה שהוא לא יעבור את הבדיקה, אם הכל כמו שנאמר שזה אז בקניה אני אוסיף את סכום הבדיקה למחיר של הרכב!

הייתה פעם אחת קורעת באתי לראות 106 והבחור היה צעיר והכל בן 19 נראה לי... אז דברנו איתו והכל טוב ויפה... הראה לי בדיקה של זמן שהוא קנה את הרכב והיו שם רק שטויות (קנה את הרכב ב 17 שזה שנתיים אצלו + -) הלכנו איתו לבדיקה והתברר שיש לרכב שאסי... הוא גם שילם 400 ש''ח וגם יצא המום... חחחחח

חחח, גם כשאני הייתי היום שם במבדק במשרד אז מי שהיו לפניי אמרו לבחורה שלאוטו שלה יש פגיעה בשאסי והיא לא ידעה מאיפה זה בא לה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6841 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...