Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנה לבית משפט + לנסיעה לחו"ל לצמיתות

Stas'Ka
שימו לב! השרשור הזה בן 6843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום !

יש לי חבר שבשנה הבאה בחודש 3 תהיה לו בית-משפט על עברות תנועה חריגות.

עוד חודשיים הוא טס לקנדה לצמיתות .

שאלתי אם ההזמנה תתבטל ואם יכולים לעשות לו משהו בקנדה עבור העבירות הקודמות ?

מש"ק זרזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סביר שהמשפט יתקיים והוא ישפט שלא בפניו.
ומה יכולים לעשות לו כבר שהוא לא יהיה בארץ בזמן המשפט !

אבל איך ישפטו אותו [אם ישפטו בכלל] אם הוא יהיה כבר אזרח קנדה ?

אגב הרכב שהוא ביצע בו את העברות לא שלו, פשוט הוא נהג עליו באותו זמן (האם הרכב הזה ישחק תפקיד/ישפיע במקרא והוא לא יבוא למשפט ?)

מש"ק זרזור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שנאמר, ישפטו אותו שלא בפניו - והוא יאלץ לקבל על עצמו כל פסק-דין שיוחלט.

העובדה שלבןאדם יש אזרחות נוספת לא אומרת שאי אפשר לשפוט אותו. גם אם לא הייתה לא בכלל אזרחות ישראלית היה אפשר לשפוט אותו.

הבןאדם ביצע פשע בניגוד לחוק בישראל - ועל כן הוא אמור להשפט ולהענש על פי החוק הישראלי.

אני מציע להתעדכן היטב בפסק הדין, ובמידה וזו שלילה שינסה להעביר למישהו (אליך?) את הרשיון הישראלי שלו, ושאתה תפקיד אותו בתחנת המשטרה..

חבל שעוד כמה שנים הוא ירצה לחזור לארץ ויגלה שהוא צריך להפקיד את הרשיון בשביל להתחיל תקופה מסויימת של שלילה.

כמו כן, במידה ויש קנס כספי - הוא עלול לספוג כפלי-קנס ואף צו מעצר למתי שאי-פעם בעתיד יחזור לארץ...

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהוא יחזור לארץ הוא יוכל לנהוג עם הרישיון הקנדי באם הוא יוציא כזה...אלא אם הוא חוזר לתמיד ואז באמת תהיה לו בעיה אם הוא לא יפקיד...בקשר לקנס - אכן כדאי שישלם אחרת החוב יתפח וביום החזרה אם יהיה כזה תצפה לו הפתעה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב טוב לכל התגובות, וכדי לחבר שלך לנהוג לפיהן.

כן גזר דין שיוטל עליו, הוא חייב לבצעו. אם זה קנס שישלם במיידית ואם שלילה אז להפקיד.

אתה חבר שלו, אז שישאיר בידך את הרשיון שלו ו/או סכום כסף שיספיק לכיסוי הקנס.

לא כדאי לו לבנות על ההגירה למדינה אחרת.

עדיף לא להישאר עם חוב למדינה, ועדיף לעזוב את המדינה עם דף נקי.

כי אם מתישהו בעתיד הוא יחזור לארץ, עדיף לחזור בשקט ובלי כאב ראש, מאשר להגיע ארץ ולגלות שיש נגדך צו מעצר/קנס מאוד גבוה/ שלילה.

שבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שחבר שלך טס לשם ויקבל אזרחות, לא אומר שהאזרחות הישראלית שלו תתבטל. אם הוא יקבל קנס כספי הוא יאלץ לשלם אותו אחרת זה יהיה עם ריביות וברגע שהוא נוחת בארץ אפילו סתם לביקור יכולים לעצור אותו וכ"ו.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוצאה לפועל תעצור אותו בשניה שהוא יבוא לכאן לבקר אותך ..

שישאיר לך את הפלסטיק (מה הוא צריך אותו שם ? שיוציא עוד אחד ... זה כולה 50 שקל) ואיזה 1000 שקל

וזה הכל.

שיסע בראש שקט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שישאיר לך את הפלסטיק (מה הוא צריך אותו שם ? שיוציא עוד אחד ... זה כולה 50 שקל) ואיזה 1000 שקל

אם הוא כבר הולך להשקיע 1000 ש"ח, שישקיע אותם על עו"ד שיופיע למשפט במקומו. העו"ד יכול לבקש שלילה ארוכה יותר + תנאי, במקום קנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואת הכסף במקום לשלם בקנס הוא ישלם לעורך דין?

ואולי העורך דין יקח יותר?

עורך דין לוקח מי שחשוב לו הרישיון, הקנסות לא תמיד כאלה גבוהים עד הצדקת עורך דין. במקרה הזה היתי משלם וזהו, שלילה וכאלה דברים לא מעניינים כי הוא טס לחו"ל גם ככה אז עד שהוא יחזור היא תיגמר.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עדיף לו לשלוח (בדואר רשום!!) את הספח המצורף להזמנה לדין, בו הוא מבקש להישפט שלא בפניו, מודה באשמה, ויכול לרשום טיעונים לעונש (אם אני לא טועה)

שליחת הספח עדיפה על פני אי הגעה סתם, כי אי-הגעה מרמזת על זלזול בבית המשפט, והשופטים לא אוהבים את זה.

בטיעונים לעונש ניתן בהחלט לרשום "עקב מצב כלכלי, אבקש להתחשב בקביעת גובה הקנס, גם אם המשמעות היא החמרה ברכיבי העונש האחרים" או משהו דומה.

כמובן יש רצוי מאוד שמישהו בארץ ידאג לתשלום הקנס והפקדת הרשיון כנדרש, כדי שלא יחכו לו הפתעות לא נעימות כשיבוא לביקור.

חשוב:

1. כאשר הרשיון מופקד (בשלילה) אסור לו לנהוג בארץ, נקודה. גם אם יש לו רשיון זר.

2. אם הוא נוהג בחו"ל עם רשיון בינ"ל שנסמך על הרשיון הישראלי - אסור לו לנהוג ברגע שהרשיון הישראלי נשלל.

3. כדאי לו להוציא רשיון קנדי לפני מועד המשפט בישראל, כדי שיוכל לנהוג בקנדה כחוק גם כאשר הרשיון הישראלי שלול.

4. כדאי לזכור גם לשלוח מישהו לקחת את הרשיון הישראלי שלו מביהמ"ש בתום השלילה.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עורך דין קובע מחיר בהתאם לעבירה, לא מאמין שהוא יצליח להשיג עורך דין שייקח 100 שקל, כולם לוקחים הרבה יותר.

לי לקחו 1900 שקל.

אם השלילה לא משחק תפקיד חשוב עדיף לו פשוט לשאת באשמה או כמו שאמרו לרשום בדף את הטיעונים שלו.

לא מאמין שהקנס יעבור את ההמחיר של ערוך דין.

אין אפשרות להקדים לו את המשפט בטענה שהוא עוזב את הארץ לצמיתות? את שלי הצליחו להקדים בכמה חודשים בטענה שהתאריך יושב לי על תקופת בגרויות ואני צריך ללמוד בתקופה הזאת :) הערוך דין שלי היה דויד גולן.

גם אני התחתנתי עם הקליאו ספורט שלי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4. כדאי לזכור גם לשלוח מישהו לקחת את הרשיון הישראלי שלו מביהמ"ש בתום השלילה.
אחרי שלילה לא מוציאים כרטיס רשיון חדש? לפחות בשלילה שמעל 3 חודשים? לא מחוררים את הישן בהפקדה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא כבר הולך להשקיע 1000 ש"ח, שישקיע אותם על עו"ד שיופיע למשפט במקומו. העו"ד יכול לבקש שלילה ארוכה יותר + תנאי, במקום קנס.

אבל הוא לא בארץ !!! מה אכפת לו .. שיהיה שנה בשלילה .... היא תעבור בזמן שהוא נוסע כמו גדול בקנדה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שלילה לא מוציאים כרטיס רשיון חדש? לפחות בשלילה שמעל 3 חודשים? לא מחוררים את הישן בהפקדה?

כל שלילה שנקבעה ע"י שופט בבית משפט מחייבת הוצאה של רשיון חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6843 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...