Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמן מנוע 10W40 של AC DELCO

obarshad
שימו לב! השרשור הזה בן 7106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נתקלתי בו לאחרונה, חצי סינטטי מחיר לגלון 80 ש"ח.

למשהוא יש מושג על איכות המוצר ? האם AC DELCO משווק שמנים תחת הסכם OEM ? ואם כן מי יצרן המקור ?

תודות מראש למתאמצים להשיב.

עופר

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר גבוה מדי, המחיר אמור להיות כ-50-60 ש"ח ל-5 ליטרים. השמן מיוצר בבלגיה, למיטב זכרוני, ולא נתקלתי בבעיות מיוחדות עימו (אם כי השתמשתי בו רק פעם אחת).

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא... 50 ש"ח לגלון ACDELCO לפני כמה חודשים... הטיפולים אצלי פשוט טסים... :D

VALVOLINE עולה יותר מנהסתם אבל עדיין זול... אם אני לא טועה באזור ה80 ש"ח....

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קסטרול TXT 10W40

140 ש"ח לגלון.

אריאל 50 ש"ח לגלון VALVOLINE ??? אתה בטוח ??

אם אני לא טועה הלכת לאחים חדד? בכפ"ס? הם בסדר לאזור השרון אבל יחסית יקרים.

(זה ניחוש - גם הייתי אצלו והוא דחף לי את השמנים האלו במחירים האלו)

ממליץ על פורחזאד - שמן LM בסביבות 90-100 ש"ח

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטיפול שעשיתי במוסך שמו לי שמן מתוך מיכל גדול שרק היה רשום עליו סינטטי... לא כלכך אהבתי את זה, מהי החברה שנחשבת לטובה ביותר או בין הטובות ?

אני צריך אגב 5W40.

תודה,

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי שמן לא רע.

שמתי אותו בטיפול הקודם , הרגשתי פעולה קצת חלקה יותר מאז.

אבל תמיד זה יכול להיות בגלל שהשמן הקודם כבר עשה את שלו....

בעקרון , במחיר שלו, 50 שקל ל5 ליטר אצלי הפרסי, שווה להחליף כל 5000 ק"מ.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

אהלן

עליתי היום על איזה אתר שמדבר על הACDELCO10W-40 באריזה האדומה( חצי סינטטי 50 ש"ח אצל הפרסי-בדקתי אתמול)

מישהו שם אמר שהחברה הזו לא מייצרת בעצמה זו יותר חברה שמייצרת פילטרי שמן ושאר חלפים לרכב.

הוא כותב שם ש -EXXON MOBILE מייצרת את השמן(יצרנית שימני אסו ) ושזה שמן טוב מאד...מן הסתם.

...אולי ננסה...

ניצן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטיפול שעשיתי במוסך שמו לי שמן מתוך מיכל גדול שרק היה רשום עליו סינטטי... לא כלכך אהבתי את זה, מהי החברה שנחשבת לטובה ביותר או בין הטובות ?

אני צריך אגב 5W40.

תודה,

ינון.

אני חושב שמוביל-1, LM ומוטול מהמובילות בתחום.

למה אתה צריך 5-40? איזה רכב יש לך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני השתמשתי תמיד בLM, חבר הציע לי לקנות את השמן קניתי אותו והמד חום שמן אצלי באוטו לא הגיע אפילו ל90 לעומת בLM שהיה מגיע ל90 מעלות.

אני אישית אהבתי אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי בו לאחרונה, חצי סינטטי מחיר לגלון 80 ש"ח.

למשהוא יש מושג על איכות המוצר ? האם AC DELCO משווק שמנים תחת הסכם OEM ? ואם כן מי יצרן המקור ?

תודות מראש למתאמצים להשיב.

עופר

אני משתמש בשמן הזה כבר מספר שנים טובות. יצא לי גם לנסות את הוולבוליין 10W40 (אריזה כחולה, כמו שמוכרים אצל ז'אן) וגם 5W40 סינטטי מלא (אריזה שחורה).

יש לציין שלוולבוליין יש גם סינטטי מלא 5W50 ולא יצא לי לנסות אותו.

לי באופן אישי לא יצא לי להרגיש הבדל כלשהו בין ה AC 10W40 ל 5W40 סיננטי מלא של וולבוליין או 10W40 חצי סינטטי של וולבוליין אבל חשוב להזכיר שלאחר שחזרתי מ- 5W40 סינטטי מלא של וולבוליין ל AC 10W40 הרגשתי פעולת מנוע שקטה יותר.

בנוסף לכך קיימת אזהרה מפורשת בספר הרכב של הרכב דאז (אימפרזה 1.6 ידנית) לא להשתמש בשמן בצמיגות 5W (וזה לא משנה אם זה 5W40 או 5W50 או 5W30) אם אתה מרבה לנסוע בסלד גבוה באופן ממושך.

יצרני הרכב רואים בשמן הבסיס (הסיפרה השמאלית) מדד חשוב לצמיגות השמן באופן כללי והגנה למנוע. מאז הניסיון הנ"ל חזרתי להשתמש ב 10W40 של ACDELCO, כמו בכל השנים שקדמו לכך, ואני מחליף אותו כל 6 חודשים (הפעם החלפתי אותו בחודש ספטמבר כשאת הטיפול הגדול עשיתי בסוף אפריל תחילת מאי, כ-4 חודשים בסה"כ, מאחר ועברתי באותם 4 חודשים כ- 10,000 ק"מ).

אין ספק ששמן המיוצר ע"י מותג ידוע הוא עדיף ע"פ אחד אנונימי לגמרי, אבל חשוב לזכור שלא פחות מזה גם חשוב להחליף את השמן לעיתים קרובות, בעיקר אם אתה נוסע הרבה בעיר או תחת מאמץ/עומס. במקרה הזה לדעתי ה AC הוכיח את עצמו כשמן טוב ובצירוף החלפות שמן בתדירות נכונה המנוע ישמר כמו שצריך.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...