Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש עזרה ויעוץ לבניית מוט גישור עליון (Strut Brace).

שימו לב! השרשור הזה בן 6693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכל נראה בסדר, אבל את החיבור של המוט עצמו לתושבות הייתי מבצע כמו שצירפתי בתמונה, בלי שום אפשרות לכיוונון ובלי לשים את העומס על הריתוך של הבורג... הייתי גם משתמש במוט מלבני רחב יחסית ולא במוט עגול.

רעיון נוסף לפשט לך את הבנייה של מוט משולש מצורף גם כן :-).

מוטי.

STB.jpg

STB3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כן מוטי אני חי! חאחאחאחא

החלטתי ללכת על בניה כמו בתמונה הימינית,כרגע אני מנסה להשיג מוט מלבני שיתאים לי להמשך הפרויקט.

בקשר לחוסר המקום אני בסוף ילך על החיתוך של מיכל השפריצרים או שאנסה להשיג אחד קטן יותר שיתאים לי.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
שלום!

אני מעוניין לבנות מוט מייצב בכוחות עצמי לרכב מסוג מצובישי סופר לנסר,האם ישנם דגשים מיוחדים לצורה שהוא חייב להיות בנוי? או שניתן פשוט לקחת את המידות והצורה ממוט מייצב קיים שנקנה ולהעתיק אותה? ומאיזה חומר מומלץ לבנות אותו,כלומר פרופיל חלול או שמוט מלא? והאם ביכלל יש דגשים מיוחדים שאני אמור לדעת אותם?

בבקשה תיתיחסו ברצינות כי אני רציני לגבי זה כי אני במקצועי מסגר ויש לי את כל האמצעים לבניית מוט מייצב.

תודה לכל העונים!

בעיקרון אתה יכול לבנות לבד יש לך מידות.... ואין איזה חומר ספציפי שאתה צריך (מוטות גישור בונים ברזל וגם אלומיניום וגם מחומרים נוספים), אבל אני מאמין שעלות הבניה והחומרים תעבור את עלות מוט חדש של חברה שמתמחה בדבר.

גם אני חשבתי לבנות לבסוף קניתי מוט של OMP בעלות של...........600 ש"ח.

אה כן תמונה

http://pic.hevre.co.il/UserPicPopup.asp?pid=5522902&alid=184551&uid=86D4BA0FB607454AB71CB2B4AE017AE4&AlbumIsOpen=False

בהצלחה שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמונה שלך לא נכונה... מי שיכול לבצע את העבודה לבד וקונה חומרים גולמיים יכול לבצע עבודה כזו בגרושים ולא פחות טוב מחברה ש"מתמחה".

סלבה, מה נסגר עם המוט? בנית? יש תמונות? אתה עסוק מדי בלעשות שטויות מפיברגלאס? :-P

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן מוטק'ה! ממצב?

התחלתי לימודים,וממש אין לי זמן :| ,את האמת הכל כבר מוכן וחתוך למידה רק נשאר לרתך.

ברגע שיהיה איזה חופש אני אשסיים את הכל.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמונה שלך לא נכונה... מי שיכול לבצע את העבודה לבד וקונה חומרים גולמיים יכול לבצע עבודה כזו בגרושים ולא פחות טוב מחברה ש"מתמחה".

סלבה, מה נסגר עם המוט? בנית? יש תמונות? אתה עסוק מדי בלעשות שטויות מפיברגלאס? :-P

מוטי

איש איש ואמונתו יחיה......אולי אתה לא מאמין נכון.

אם יש את הכלים והחומרים והכלים סבבה, אבל אין וצריך להתחיל לרוץ ולהוציא כספים.....

בהצלחה שלומי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו מה הקשר?!

גם היה עולה לו עוד הרבה יותר אם היה צריך לקחת קורס וללמוד ריתוך כדי לבצע או בכלל - לקנות את האוטו בשביל להתאים לו את מוט הגישור... :roll:

דיברנו על עלות חומרים וביצוע עצמי, השקעת 600 ש"ח, אני מבטיח לך שניתן לבצע את העבודה בהרבה פחות, לא ש-600 ש"ח זה רע, אבל מי שמבצע לבד ויודע מה הוא עושה מוציא על כל הסיפור הרבה פחות וגם אפשר להוציא תוצאה יותר טובה.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...