Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת אינטרנט מהיר של בזק במחשב ישן

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 6855 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום המבינים במחשבים!

יש לי בעיה, אשמח לקבלת פיתרונות או הפניה לפורמים אחרים שמתעסקים עם זה.

ברשותי מחשב פנטיום 3 450 מגה הרץ, מע' ההפעלה הינה חלונות 98 בעיברית.

התחברתי לאינטרנט מהיר ADSL של בזק, ספק התוכן הוא נטוויז'ן.

נסעתי לחנות של "בזק סטור" בעפולה על מנת לקחת את המודם. מכיוון שלא היה מותקן במחשב כרטיס רשת הייתי חייב לקנות כרטיס רשת כדי לחבר את המודם. (המודם הנ"ל הוא מודם רשת ולא USB).

קניתי כרטיס רשת מMDS מחשבים (בבינין של HOT בתל חנן), ניתקתי את המחשב מהחשמל, דחפתי את הכרטיס רשת למקומו בלוח אם, סגרתי חזרה את המארז, חיברתי לחשמל והפעלתי את המחשב.

עם עליית מערכת ההפעלה הופיע "אשף התקנת חומרה חדשה" להתקנת הדריוור של הכרטיס רשת. התקנתי את הדריוור בהצלחה והכרטיס רשת תקין ואפילו מופיע במנהל ההתקנים.

אך שרציתי להתקין את החייגן של המודם ואת המודם עצמו (ההתקנה ע"י תקליטור שסופק עם המודם) גיליתי שכונן התקליטורים הפסיק לעבוד.

שמכניסים דיסק לכונן הנורה הירוקה מהבהבת כמו תמיד, שומעים שהדיסק מסתובב בפנים אבל אין תגובה נוספת מהכונן. שלוחצים על הסמל של הכונן מהמחשב שלי מופיעה הודעת שגיאה: "אין גישה אל E". במנהל ההתקנים מופיע ההתקן של הכונן.

מה הבעיה? האם הכונן התקלקל או שזוהי בעיית חומרה?

חשוב לציין שסרקתי את הכונן הקשיח בנורוטון 2004 מעודכן ולא התגלו וירוסים.

סוג הכונן הוא BENQ והוא במהירות 52X

תודה מראש וסליחה על אורך השאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שתי אפשרויות, יתכן מאוד שהסידירום נדפק, אבל יכול גם להיות שיש התנגשות בין הסידירום לכרטיס רשת. נסה להוציא את הכרטיס רשת, ובדוק אם הסידירום אחר. אם הוא לא עובד, נסה לנקות אותו באמצעות דיסק ייעודי. אם גם אז לא יעבוד נסה במחשב אחר - אם גם אז לא יעבוד - לפח!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד בספק אם זוהי בעיה בכונן, נסה להכניס דיסק אחר שאתה בטוח שיעבוד, ובדוק אם הוא עובד.

אם הוא לא, משהו לא בסדר(דההה).

בדוק התנגשויות חומרה והתנגשויות I/O בפרט. יכול להיות שזוהי הבעיה.

בכל מקרה, אני רואה שיש לך אינטרנט(הרי אתה משוחח פה בפורום).

תוריד את החייגנים הדרושים ואת התקנת פרוטוקול PPPoE (לא חסר מקומות להוריד - חפש בגוגל), חייגנים אפשר להשיג מאתרי הספקיות/בזק.

תתקין את הפרוטוקול ולאחריו את החייגן, וסע לשלום, הצליל חיוג בפנים!

(למען התקנת ה-PPPoE חפש בגוגל pppoe download)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה לבדוק אם הסי די רום תקין? תדחוף כל דיסק אחר(רק לא מוזיקה) ובדוק אם הוא עובד. אם עובד, כנס לדוס ותנסה להעתיק משם את תוכן הדיסק לכונן הקשיח. בכל מיקרה גם אם זה לא יעבוד, התקשר לתמיכה(לזה היא קיימת).

הם יגידו לך להוריד חייגן מהאינטרנט(אני לא זוכר את הכתובת, זה היה ניכנס לבד מהדיסק שלהם)

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה לבדוק אם הסי די רום תקין? תדחוף כל דיסק אחר(רק לא מוזיקה) ובדוק אם הוא עובד. אם עובד, כנס לדוס ותנסה להעתיק משם את תוכן הדיסק לכונן הקשיח. בכל מיקרה גם אם זה לא יעבוד, התקשר לתמיכה(לזה היא קיימת)

וכל הזמן הזה הייתי בטוח שכל הטלפניות שם בשביל לדבר עם החברים שלהם;)

עכשיו הכל ברור :?;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה יש כמה פתרונות

1)בזמן שפתחת את המחשב הזזת במקרה את הכבל של הCDROM

-תפתח את המחשב שוב ותחזק את הכבל גם ללוח אם וגם לCDROM

2)הCDROM הלך -אל תקנה דיסקים ושטויות תקנה אחד חדש. 100 שקל לא יקר.

-מומלץ לקחת אחד מחבר לראות שזה באמת הבעיה.

3)אני לא חושב שזו התנגשות בדריוורים כי אז המחשב היה קורס.

אם זה לא עובד תחזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה יש כמה פתרונות

1)בזמן שפתחת את המחשב הזזת במקרה את הכבל של הCDROM

-תפתח את המחשב שוב ותחזק את הכבל גם ללוח אם וגם לCDROM

2)הCDROM הלך -אל תקנה דיסקים ושטויות תקנה אחד חדש. 100 שקל לא יקר.

-מומלץ לקחת אחד מחבר לראות שזה באמת הבעיה.

3)אני לא חושב שזו התנגשות בדריוורים כי אז המחשב היה קורס.

אם זה לא עובד תחזור.

דבר ראשון תנסה את זה כשהמחשב מכובה קרה לי כבר הרבה פעמים אצל חברים .

HU: Pioneer deh-6050UB, AMP: boss ch-650.

Suzuki Jimny 2003:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון קטנטן,

לא הגיוני ממש שהוא הזיז את הכבל של הסידירום, וזאת מכיוון שכל הכוננים שמופים ב-"מחשב שלי", מזוהים אוטומטית כל פעם כשהמחשב מופעל, אם הוא היה מנתק את כבל ה-IDE של הסידירום בזמן שהוא עבד על המחשב, הסידיקום לא היה מזוהה בכלל, ולא היה מופיע בתור MOUNT POINT.

וגם אם הוא ניתק את הכבל של החשמל של הסידי - הוא לא היה מופיע.

בקיצור, לא הגיוני.

רק בעיה במערכת הפעלה/תקינות הסידי(המחשב חטף אולי איזה מכה כשעבדת עליו?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחובר כעת דרך אינטרנט איטי דרך הטלפון.

עשה לעצמך טובה ותוריד בינתיים דרייברים למודם ותקנפג את החייגן ידנית (התמיכה הטכנית של הספק שלך יעזרו לך בזה).

מה זה החיים לעומת עקיפה טובה? :borg:

חרא של צלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון קטנטן,

לא הגיוני ממש שהוא הזיז את הכבל של הסידירום, וזאת מכיוון שכל הכוננים שמופים ב-"מחשב שלי", מזוהים אוטומטית כל פעם כשהמחשב מופעל, אם הוא היה מנתק את כבל ה-IDE של הסידירום בזמן שהוא עבד על המחשב, הסידיקום לא היה מזוהה בכלל, ולא היה מופיע בתור MOUNT POINT.

וגם אם הוא ניתק את הכבל של החשמל של הסידי - הוא לא היה מופיע.

בקיצור, לא הגיוני.

רק בעיה במערכת הפעלה/תקינות הסידי(המחשב חטף אולי איזה מכה כשעבדת עליו?)

תתפלא תתפלא זה קרה לי כבר כמה וכמה פעמים בפנטיום 2 ו3...

HU: Pioneer deh-6050UB, AMP: boss ch-650.

Suzuki Jimny 2003:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...