Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על סיטרואן C5 שנת 2003

ebari
שימו לב! השרשור הזה בן 6830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

הייתי רוצה שתחוו דעה על הרכ הנ"ל.

בנחה שמחיר הקנייה עומד על 85K שקלים.

אילו רמות איבזור יש (כי אני לא יודע באיזו רמה הרכב הספציפי הזה), בעיות אופייניות, אמינות כללית וכל העולה בדעתכם.

הבירור הוא עבור אבי.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי יש לי.

ראה התייחסות לרכב דומה בתגובה שרשמתי היום.

קיימים שני סוגי מנועים נפוצים: 1.8 ו- 2 ליטרים. הדגם המפואר של השלושה ליטרים הוא נדיר , ואני מניח שלא התייחסת אליו.

המנוע הקטן יותר הוא בסדר גמור מבחינתי. ברור שספורטאים טוענים שהוא עצלן, אבל אפשר לטוס איתו לכל מקום בנוחיות, אם כי התאוצה לא מיועדת לחובבי פתיחות-ברמזורים.

השמועה אומרת שהמנוע הזה נוטה לבעיות יותר מאחיו הגדול.

לשני הדגמים יש גרסת פאק, שהיא פשוט מלאה באבזורים מגוונים, שאפילו חובב גאדג'טים כמוני החליט לוותר עליהם. הדבר היחיד שהתלבטתי לגביו היה בקרת-השיוט, שלא קיימת בדגם הפשוט, אלא אם מוסיפים אותה בנפרד. חיישני חניה גם לא מדברים אליי, אבל הם לא נמצאים בדגם הפשוט, ולמי שעוסק הרבה בחניה אולי זה כדאי. אני עד היום לא מצליח לחנות נורמלי עם הטנק הזה. לא רואים כלום לשום כיוון.

ודרך אגב, ניתן היה אז בשלב הרכישה לשלם עבור תוספות כאלו בנפרד, אז יכול להיות שתמצא בשוק כמה יצורי כלאיים כאלו.

ספציפית לשנת 2003 היתה קריאה להחלפת צמיגים וגלגל חליפי. כדאי לוודא שהיא בוצעה.

ביטוח מקיף מאד זול באופן יחסי. אני משלם פחות מ- 3000 ש"ח לכל נהג, לא צעיר, ללא תוספות מיגון מעבר לקודן פשוט וזול. יש רכבים מקבילים של יצרנים אחרים שמצריכים הוצאה כבדה בהרבה. אז כבר מרוויחים פה כמה ג'ובות.

אני אישית מאוהב ברכב בגלל הנוחות, הבטיחות, השכלולים, הכיף לנהוג בנסיעות ארוכות והאפשרות לסוע בדרכים קשות עם הגבהה של המרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...