Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עברתי טסט אתמול- ממתי המלוה מתחיל ?

zoobin
שימו לב! השרשור הזה בן 6852 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אתמול עברתי טסט והרשיון אמור להגיע עוד יום.. ממתי מתחילה תקופת המלוה

מהיום שבו עברתי תטסט (אתמול) או מהרגע שאני מקבל תרשיון ביד ושילמתי תאגרה עליו ?

:smilecolr
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאריך סיום המלווה רשום על הרשיון הזמני גם אם שילמת או לא שילמת את האגרה הוא רשום והמלווה מתחיל מרגע הנפקת הרשוין שזהו השניה שהבוחן אישר לך את הטסט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום אחרי...בדרך כלל...

יש לי חבר שעבר טסט ביום חמישי (15/12/04) ורשיונו הודפס ביום ראשון (18/12/04) והטסט שלי היה באותו יום ראשון והרישיון שלי הודפס ביום שני (19/12/04) והשתחרר לי המלווה ב 19/3/05 - 3 חודשים היום הדפסת הרישיון

PIAGGO MP3 250LE

RENAULT MEGANE COUPE 2004 1.6L

CHEVROLET ALERO 2002 2.2L

PIAGGO VESPA SS 181CC 1966

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום אחרי...בדרך כלל...

יש לי חבר שעבר טסט ביום חמישי (15/12/04) ורשיונו הודפס ביום ראשון (18/12/04) והטסט שלי היה באותו יום ראשון והרישיון שלי הודפס ביום שני (19/12/04) והשתחרר לי המלווה ב 19/3/05 - 3 חודשים היום הדפסת הרישיון

כן יש גם מצב כזה, אצלי זה לקח שלושה ימים

בכל אופן, המלווה שלך לא מתחיל מהיום שבו עברת את הטסט אלא מהיום שבוא הרישיון שלך הודפס +עוד שלוש חודש מהיום הזה

לדוג': אני עברתי טסט ב 5.2 השנה קיבלתי שוב כאמור שלושה ימים אחרי 8.2 והשתחרר לי ב 8.5

וכל השאר היסטוריה.

מזל טוב וסע בזהירות

לאון ג.

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלווה מתחיל מיום הוצאת הרישיון ע"י משרד התחבורה

כלומר אם עברת אתמול אז סיום המלווה יהיה התאריך של היום בעוד 3 חודשים

אך אלו שעוברים ביום חמישי נרשם להם התאריך של יום ראשון ככה שיש להם שלושה חודשים ושלושה ימים מלווה:wink:

פיג'ו 205 שנת 94 יד ראשונה!!

החיים הם אפס למאה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מתיי שמדפיסים את הרשיון יכול להיות שיש איזה שהוא עיכוב במשרד הרישוי ולכן הם לא יכולים להנפיק רשיונות ואז הרשיון שלך נדחה בכמה ימים ידידה שלי חיכתה שבוע והמלווה שלה התחיל באותו יום שהמורה בא ונתן לה את הרשיון (כלומר באותו יום שהודפס)

כבר מזמן לא בקטע של יפניות,

התאהבתי בצרפתיה (פיג'ו 206XT).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי כל מה שכתבו, אבל אני אומר לך בוודאות שמתחילים לספור את המלווה יום לאחר שעברת את הטסט ולא משנה מתי אתה מדפיס אותו

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר אתם מדברים על זה..

אז האם אני חייב לשלם את האגרה של הרישון?

עברתי טסט לפני שבועיים בערך ואני לא מתכוון לנהוג בכל תקופת המלווה

האם אני צריך לשלם בכל זאת על האגרה?

תודה לעזורים

There's not much you could do or say to phase me

People think I'm a little bit crazy

I get it from all angles, even occasionally Doc Dre-zie'll

Have to step in every once in a while to save me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6852 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...