Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה לתקן מכונת גילוח פילפיס?

matan_z
שימו לב! השרשור הזה בן 6838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום יש לי מכונת גילוח חשמלית, כעת היא עושה קצת בעיות עם הסכינים, מי היבואן של פיליפס ואיפה אני יכול לתקן אותה?

אשרי תמימי דרך ההולכים בתורת יהוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום יש לי מכונת גילוח חשמלית, כעת היא עושה קצת בעיות עם הסכינים, מי היבואן של פיליפס ואיפה אני יכול לתקן אותה? היבואן :א.מ.צ שיווק מוצרי חשמל בע"מ

רח' שפירא 4 , א.ת. ראשל"צ

טל' : 03-9530600

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקשר ליבואן הוא יתן לך את הכתובת למעבדת שירות באיזור מגורייך,למשל שאני הייתי זקוק לשנאי למכונה שלי הלכתי למעבדה וקניתי אחד במחיר מופרז מהמעבדה,יש מצב שהם ימכרו לך סכינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...