Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה העונש על הסעת יותר משתי נוסעים לנהג חדש?

Sonata
שימו לב! השרשור הזה בן 6860 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין לי כוח לחפש בשבילך.

בצע חיפוש כבר שאלות את זה. בקיצור זאת הזמנה למשפט ואם יש תאונה חס וחלילה והביטוח ידע שהסעת יותר מהמותר הוא עלול לא לשלם

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפסו את חבר שלי שהרכיב אותי ועוד 3 חברים

השוטרים לקחו את כל הדפים והניירות ואמרו "מזל טוב אתמול נגמר לך המלוה סע הזהירות"

וזהו לא דיברו עלינו. מוזר או מה

:smilecolr
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלווה אמור למנוע ממך להשתולל כי הוא אדם בוגר שקול וחיו חשובים לו....ואז אם אתה לא משתולל הסיכוי לתאונה פוחת ואז אין בעיה שתהיה עם אוטו מלא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלווה אמור למנוע ממך להשתולל כי הוא אדם בוגר שקול וחיו חשובים לו....ואז אם אתה לא משתולל הסיכוי לתאונה פוחת ואז אין בעיה שתהיה עם אוטו מלא
וואלה לא חשבתי על זה מהצד הזה אבל אני מכיר דיי הרבה בני 24 שעוד לא הגיעו לשלב הזה .

HU: Pioneer deh-6050UB, AMP: boss ch-650.

Suzuki Jimny 2003:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

aviman - אני מכיר גם בני 40 שלא הגיעו למצב הזה (ואפילו בן 53 אחד..) אבל אין מה לעשות - תמיד יש יוצאי דופן.

ובהקשר לנושא הת'רד עצמו - כמו שרשמתי פה בעבר..

אח של בןאדם שאיתי בצבא נתפס ע"י שוטר, עלה למשפט וקיבל שלילה עד גיל 21 - כאשר אז הוא יצטרך לעשות תאוריה + טסט(+ שנתיים נהג חדש כמובן..).

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6860 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...