Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר...אוטומט-או ידני?ונסיבות מקילות...

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 6865 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב-נתחיל מהנסיבות המקילות.

המריאה שלי אוטומטית.ואני חיפאי.חיפאי זה אומר הרבה עליות(וגם ירידות-רק שפקק בירידה זה לא קריטי)והרבה פקקים.הבעייה העיקרית של רכב ידני בחיפה זה הפקקים בעליות והחלפת ההילוכים התכופה מידיי גם כן בעליות.אל תטעו-אם הייתי גר בעיר "שטוחה" הייתי מעדיף ידני ללא צל של ספק! אוטומט זה די משעמם...זה לא ממש נהיגה......

ומה איתכם?

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם אצלי זה תלוי במיקום...

אם הייתי גר בעיר צפופה כמו תל-אביב או חיפה או ירושלים הייתי מעדיף אוטומט, במקומות שיש בהם הרבה פקקים ורמזורים זה די מתסכל לנהוג עם ידני...

באיזורים פחות צפופים לעומת זאת (כמו הדרום למשל) כמובן שאני אעדיף ידני. ראשית, ניתן להנות יותר מהנהיגה, צריכת הדלק והביצועים טובים יותר וגם אין ממש צורך בגיר אוטומטי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווז אתה יודע שאני מחיפה, אבל אין קשר אצלי לפחות בין המיקום לסוג התיבה.

אני קניתי רכב אוטומט כי כזה רציתי, העברת הילוכים לא ממש מרגשת אותי, אני לא עושה רייסים של 40 מטר בחיפה.

אני אוהב להוציא יד אחת מהחלון יד שנייה על ההגה וזהו, גיר אוטומט= נוחות.

אני לא ממש מבין מה משעמם באוטומט, במקרה שלך ושלי אין לנו מכוניות ספורט, אנחנו לא יעוברים דרך מסלול מרוצים בדרך לעבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בידני יש לך רק חיסכון בדלק ושליטה על ההילכוים, כמו כן הרבה יותר כייף לנהוג בידני, פחות תקלות.

אבל אוטומט זה יותר נוחות, כמו שאמרו יד אחת על ההגה ויד אחת על החלון, אפשר גם בידני עם נוסעים על הילוך 5 בכביש החוף לדוגמא.

אם למשל נוסעים מרחק גדול כל יום עדיף ידני, ככה בתוך העיר לעבודה עדיף אוטומט.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמרבה בנסיעות ונוסע לכל מקום וברוב התנאים, מעדיף ידני.

אני אוהב להעביר הילוכים, אני לא רואה זאת כמגבלה, וגם אני עם יד בחלון אבל עם רגל על הקלאץ'....

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא ממש פחות תקלות, בידני הולך לך קלאץ,כבל קלאצ, ועוד כל מיני שטויות, באוטומטי מכסימום מכסימום עושים שיפוץ פעם אחת ב....וזהו.

תלוי גם באיזה רכב מדובר,ובאיזו שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובר את הפקקים של איילון כמעט כל ערב, עם גיר ידני, ונהנה מהחיים.

העברת הילוכים היא לא טרחה עבורי. בדרך כלל אני עושה את זה באופן אוטומטי, בלי לחשוב בכלל.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל חובבי האוטומטיות שזה 97 אחוז מהעם

אתם כנראה לא בפורום המתאים :-)

אציין את

הגיר אוטומטי וחיסרונותיו :

צריכת דלק גבוהה יותר

איבוד כוח

צריך להחליף שמן כל תקופה מסויימת

חוסר שליטה על הרכב

שחיקה גבוהה של הבלמים

שיעמום מוחלט ברוב האוטומטיות (למעט כמובן אותן מכוניות יוקרה ספורטיביות )

אוטומט ויתרונותיו :

זה נוח , בטח שזה נוח , אני בטוח שגם אם הייתה לכם האפשרות שיזיזו לכם את ההגה בצורה אוטומטית הייתם בוחרים בה ללא היסוס

אז כן רבותיי כל אותם האנשים נוהגים כדי להגיע מנקודה לנקודה ושיהיה להם כמה שיותר נוח ,יענו :

hands free

שיבושם להם , אני נוהג 7 שנים עם היד על ה- slash box / מקל בחישה ונהנה מכל רגע ורגע

אני פסיכופת אני יודע

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאין על אוטומט בנוחות בייחוד כשיושבת לידך בחורה ואתה שולח ידיים

מנסיוני הרבה יותר כיף כשהחברה יושבת לידך ואתה שולח לה יד מידי פעם

אבל כשאתה עם גיד ידני אתה לא יכול לשלוח ידיים מקסימום לקוות שהיא תפנק אותך ותעביר

הילוכים מידי פעם...

אבל אין שום דבר שיכול להחליף את התחושה של החלפת הילוכים הכיף שבזריקת תחת ברמזור ריק

העזיבה של הקלאץ להזיז את הידית הילוכים כל זה שילוב שגורם לך מין ריגוש שאין לו תחליף

אני פשוט הייתי מושיב את החברה מאחורה כשהייתי נוהג בידני ככה הייתי יכול להנות מהאוטו בזמן

הנהיגה ומהבוחרה אחר כך...

בכל מקרה אין שום גיר אוטו או חצי אוטו שיכול להחליף את התחושה של העברת הילוכים

שום דבר, גם לא יד על החלון וגם לא הזינוק בעליה

פשוט חווית נהיגה טהורה.

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל חובבי האוטומטיות שזה 97 אחוז מהעם

אתם כנראה לא בפורום המתאים :-)

אציין את

הגיר אוטומטי וחיסרונותיו :

צריכת דלק גבוהה יותר

איבוד כוח

צריך להחליף שמן כל תקופה מסויימת

חוסר שליטה על הרכב

שחיקה גבוהה של הבלמים

שיעמום מוחלט ברוב האוטומטיות (למעט כמובן אותן מכוניות יוקרה ספורטיביות )

אוטומט ויתרונותיו :

זה נוח , בטח שזה נוח , אני בטוח שגם אם הייתה לכם האפשרות שיזיזו לכם את ההגה בצורה אוטומטית הייתם בוחרים בה ללא היסוס

אז כן רבותיי כל אותם האנשים נוהגים כדי להגיע מנקודה לנקודה ושיהיה להם כמה שיותר נוח ,יענו :

hands free

שיבושם להם , אני נוהג 7 שנים עם היד על ה- slash box / מקל בחישה ונהנה מכל רגע ורגע

אני פסיכופת אני יודע

מילים כדורבנות..

אכן - ללא ספק רק ידני. ואין שום נוחות בגיר אוטומט - אלא להיפך. הזינוק קשה יותר, העצירה קשה יותר והכי גרוע - בכיס יש חור גדול יותר.

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לי השיקול של "האם אפשר יהיה לשים את היד על בחורה או לא בזמן נהיגה באיילון" נראה קצת מוזר בהחלטה בין אוטומט לידני?

רוצים לשים ידיים תעצרו בצד באיזה חנייה רחוק מהכביש ותהנו, או שעדיף... תמצאו חדר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6865 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...