Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הציור השבועי לילד. איפה הסלולרי?

pug 206 xs
שימו לב! השרשור הזה בן 6836 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ילדים.

השוטר ברברני וחברו נסעו ברכב המשטרתי שמספרו מ-32661 בכביש החוף בשבוע שעבר. במהלך הנסיעה השוטר החביב שם לב שהוא איבד את מכשיר הטלפון הנייד שלו. עקב החיפושים, הוא לא שם לב שחלף על פני 2 מיולים שלא מורשים לנסיעה בכביש זה (?), ולכן לא עצר אותם.

בבקשה ילדים, כדי שהשוטר ברברני יוכל להתרכז במילוי תפקידו, עזרו לו למצוא את המכשיר.

ציבעו את כל התמונה בכחול מלבד הטלפון הנייד, ושילחו לאתר של המשטרה באגף התלונות על השוטרים.

בין הפותרים נכונה תוגרל דיבורית, כדי שלא יתפסו אותכם מדברים חס וחלילה תוך כדי נהיגה.

*התמונה צולמה יום שלישי שעבר על כביש החוף קצת אחרי זיכרון לכיוון צפון בשעה 19:00. (הופעה של פייטלס ואינפקטד - אלא מה?) סתם אם למישהו מתחשק להתלונן...

יובל.

shoter1.JPG

shoter2.JPG

shoter3.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לתומקארים (כן כך הם נקראים - לא מיולים) -אם הכביש בו נסעת היה דרך מהירה - דהיינו היה שלט דרך מהירה ובכניסה אליו שלט של מהירות מינמלית של 55 קמ"ש אז צדקת והם עברו על החוק במידה ומדובר בכביש שאינו מהסוג הנ"ל, מותר לכלים הללו ליסוע בו על פי חוק.

לא כל כביש החוף הינו דרך מהירה - האם הקטע שצולם כן?

למכירה - פולריס ריינג'ר. 2002. פרטים בה"פ או כאן:http://carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=129096

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בוא אני יחדש לך, כל כביש החוף זו דרך מהירה.

ואחרי מחלף זיכרון יש את התמרור הזה של דרך מהירה.

מצד שני לכו תידעו אולי הוא דיווח עליהם לניידת משטרה שבהמשך בטלפון הסלולרי?

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער לבאס אתכם הפעם אבל אין לצפות ממג"בניקים לאכוף שום חוק שהוא....מדובר באנשים שהתגייסו להיות לוחמים בדיוק שאני התגייסתי להיות לוחם, זה שהם "תחת" המשטרה...זה לא אומר כלום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דברים:

לשוטרים, מכל סוג, מותר לדבר בפלאפון בזמן נהיגה.

אין להם חובת חגירת חגורת בטיחות בזמן נהיגה(הנהג בתמונה לא חוגר חגורת בטיחות).

כמו כן, מג"בניקים הם לא שוטרי תנועה, וממש לא יזיז להם אם תעקוף אותם על 180 בשוליים וגם תוריד להם מראה בדרך, זה לא ממש יזיז להם.

שלד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בוא אני יחדש לך, כל כביש החוף זו דרך מהירה.

ואחרי מחלף זיכרון יש את התמרור הזה של דרך מהירה.

מצד שני לכו תידעו אולי הוא דיווח עליהם לניידת משטרה שבהמשך בטלפון הסלולרי?

אני זוכר דווקא שבקטע ליד אזור התעשיה של נתניה לא מדובר בדרך מהירה, כך גם בקטע ליד שלפני וינגייט (מדרום לצפון).

למכירה - פולריס ריינג'ר. 2002. פרטים בה"פ או כאן:http://carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=129096

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה דברים:

לשוטרים, מכל סוג, מותר לדבר בפלאפון בזמן נהיגה.

אין להם חובת חגירת חגורת בטיחות בזמן נהיגה(הנהג בתמונה לא חוגר חגורת בטיחות).

כמו כן, מג"בניקים הם לא שוטרי תנועה, וממש לא יזיז להם אם תעקוף אותם על 180 בשוליים וגם תוריד להם מראה בדרך, זה לא ממש יזיז להם.

שלד

אז בוא אני אחדש לך משהו

לאף שוטר, מאף סוג כלשהו, אין אישור לדבר בסלולארי בזמן נהיגה! אלא אם הוא תוך כדי פעילות מבצעית! ז"א שהסירנה חייבת לעבוד, וכך גם ה"צקלקה".

בנוסף, לאף שוטר, אין אישור שלא לחגור חגורת בטיחות! שוב! אלא אם הוא במבצעי.

ג: מגבניקים הם שוטרים לכל דבר! הם מחזיקים תעודת שוטר, כחולה! ולא חוגר של חייל!

המסקנות שנובעות מכך

1: הידע שלך במשטרה הוא דל

2: הידע שלך בחוקי המדינה הוא דל

3: אם אתה לא מבין, אל תגיב.

אני אדווח למפקד התחנה שבה אני עובד, על הנעשה, כולל התמונות. נראה אם הוא יוכל לעשות משהו (רב פקד בן 100).

אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שוטר בתפקיד, דהיינו, נוהג ברכב משטרתי בשעות העבודה, לא חלה עליו חובת חגירה(או ככה הבנתי מאחי השוטר(בלש ליתר דיוק))

ואסף, עם כל הכבוד, הסיכוי ששוטר מתנ"א יתן לשוטר אחר, מכל סוג שהוא, דו"ח על פלאפון/חגורה/מהירות/ביטוח/טסט הוא...... בוא נגיד שאפשר להוכיח מה הסיכוי עם לימיטס...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שוטר בתפקיד, דהיינו, נוהג ברכב משטרתי בשעות העבודה, לא חלה עליו חובת חגירה(או ככה הבנתי מאחי השוטר(בלש ליתר דיוק))

ואסף, עם כל הכבוד, הסיכוי ששוטר מתנ"א יתן לשוטר אחר, מכל סוג שהוא, דו"ח על פלאפון/חגורה/מהירות/ביטוח/טסט הוא...... בוא נגיד שאפשר להוכיח מה הסיכוי עם לימיטס...

בתפקיד = במבצעי! ולא במשמרת

או שאחיך הטעה אותך

או שאחיך הוטעה על ידי אחר.

שים לב, רכב משטרתי אשר לא מפעיל סירנה/4 איתותים או את ה"צקלקה" יידרש לנסוע עם חגורה.

אני אישית, נתתי מספר דוחות לשוטרים על כך. ולא ממש אכפת לי שהם שונאים אותי. אלוהים הם לא.

תתפלא, מפקד מחוז דרום (נכון לכעת) הנושא על רכבו את המספר "5" הדיח מתפקידו את מפקד המועצה האזורית (גזר) על שביצע סיבוב פרסה במקום אסור.

שוטרים בכירים לא יוותרו, אחרת ינזפו. וזה לא מה שהם רוצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב לכל חברי הפורום! עקב כך שבהיותי מג"בניק בעברי הלא רחוק (סדיר לפני כשנה), לא יכולתי להימנע מלא להגיב בטרד הנ"ל. אז ככה: קודם כל לגבי מה שנאמר פה שמג"ב הם שוטרים לכל דבר ושיש להם תעודות שוטר וכו' זה נכון, אבל - למג"ב יש יעוד אחד והוא נטו התעסקות בפח"ע ובבטחון. המג"בניקים הם לא שוטרי תנועה!!! ואתם יודעים מה? אני אגלה לכם סוד... אין להם אפילו דו"חות תנועה למלא...:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתפלא, מפקד מחוז דרום (נכון לכעת) הנושא על רכבו את המספר "5" הדיח מתפקידו את מפקד המועצה האזורית (גזר) על שביצע סיבוב פרסה במקום אסור.

שוטרים בכירים לא יוותרו, אחרת ינזפו. וזה לא מה שהם רוצים.

למועצה אזורית גזר אין מפקד ,אלא ראש מועצה.:idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למג"ב יש יעוד אחד והוא נטו התעסקות בפח"ע ובבטחון. המג"בניקים הם לא שוטרי תנועה!!! ואתם יודעים מה? אני אגלה לכם סוד... אין להם אפילו דו"חות תנועה למלא...:wink:

אין לי בעייה שהוא העלים עין מהתומקארים.

העובדה שהוא דיבר בפלאפון ונסע בלי חגורה היא הסיבה שהעלתי את התמונות.

שוטרים צריכים לשמש דוגמא. גם אם הם ממג"ב.

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוטרים צריכים לשמש דוגמא. גם אם הם ממג"ב.
מישהו פה חושב שהוא גר בשוויץ... :wink:

בתור אחד שהעביר את רוב הסדיר שלו במג"ב, מוכרת לי התנהגות ה-"מעל לחוק" של חלק מהשוטרים.

שלח מכתב למטא"ר - לשכת המפכ"ל, הם יעבירו את הטיפול המשמעתי ללשכת מפקד מג"ב,

שממש לא רואה מקרים שכאלה בעין יפה.

ואתם יודעים מה? אני אגלה לכם סוד... אין להם אפילו דו"חות תנועה למלא...:wink:
בוא נודה באמת, לא רק שאין, אף אחד גם לא יודע למלא דו"חות (אבל כן יכולים להזמין שוטרים כחולים שיודעים את העבודה)

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...