Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהירות מופרזת

alooon1
שימו לב! השרשור הזה בן 6861 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלנו דוח האוטו נסע על גהה במקום 90 על 147 אל תעירו לי שאני טיפש זה לא אני... אבל כנראה שאני יפיל את זה על עצמי.... אני נהג חדש שנה רישיון מה העונש.....? ומה עונש של נהגת 5 שנים רישיון בלי עברות בכלל..?

יש למחוק חתימות חסרות טעם, ויפה שעה אחת קודם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה נהג חדש, לא כדי לך להעביר את זה עליך, אתה תסבול על זה, לרוב שוללים על כאלו דברים ועושים בעיות בחידוש רישיון (היה לי חבר שעד עכשיו אין לו רישיון בגלל שנתפס במהירות של 130 במקום 90)

היא תקבל קנס + נק', אני לא יודע כמה בידיוק, גש לאתר של משרד התחבורה, יש שם פירוט של מס' הנק' בהתאם לעברה.

בקיצור, לא הייתי מעביר את זה עליי, אתה מסכן את הרישיון שלך.

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה תקבל שלילה לשלושה חודשים ואפילו יותר

היא גם יכולה לקבל שלילה כי זה המהירות גבוהה ביותר מ40 מהמהירות המותרת

פיג'ו 205 שנת 94 יד ראשונה!!

החיים הם אפס למאה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי דוח נסעתי על גהה במקום 90 על 147 אל תעירו לי שאני טיפש זה לא אני(זה האוטו?)... אבל כנראה שאני יפיל את זה על עצמי.... אני נהג חדש שנה רישיון מה העונש.....? ומה עונש של נהגת 5 שנים רישיון בלי עברות בכלל..?
אם זה לא אתה אז מי נסע?

בכל זאת אם אתה עשית את זה תיקח אחריות

אף אחד לא אמור להידפק ממה שאתה עשית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל עליו :?:

אומנם לא נעים שלילה אבל סיכוי גדול שגם נהגת 5 שנים תקבל שלילה - מהירות 60 קמ"ש מעל...

לפי דעתי, מי שעשה את העבירה שיקבל עליו את העונש וייצא גבר

יום טוב

ניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"האוטו נסע"? היה בפנים מישהו בכלל, או שהוא נסע לבד?

זה נשמע כמו אח שלי שאחרי שהיינו שומעים בום במטבח היה בא ואומר שנשברה כוס. לבד. מעצמה. הוא היה בן שלוש-ארבע ולא ידע לקחת אחריות.

יש אצלכם מישהו שיודע לקחת אחריות? או שבאמת האוטו היה ריק ונסע לסיבוב רייסים לבד ואתם מחפשים מי יכסה עליו?

תראה. מבחינת החוק (ולא לדעתי האישית) מדובר בעבירה חמורה. מהירות גבוהה מאוד מהמותר.

בית משפט ייכנס חזק במי שמגיע אליו עם עבירה כזו. אם צולמת ויש לך ברירת קנס - לך על זה, ואל תתקרב למשפט.

גם נהג חדש וגם נהגת עם 5 שנים רשיון יאכלו חזק משופט. נהג חדש יאכל יותר.

אם היית אומר, נהג עם 30 שנה נסיון וגליון הרשעות נקי - יש על מה לדבר. אבל 5 שנים רשיון זה נהג צעיר מבחינת השופט.

אם יש ברירת קנס והנהגת עם 5 שנות הרשיון והתיק הנקי מוכנה שהתיק יהיה על שמה, עדיף שהיא תיקח אותו. כך עוד שנתיים הנקודות יימחקו, במידה ולא יהיו לה עוד עבירות - ואם היא נהגת זהירה ושומרת חוק - לא יהיו לה.

נהג חדש, לעומת זאת, מסתכן בזימון למשפט ובבלגנים לא נורמליים. עדיף לא לנסות בכלל.

הכי טוב, שמי שנהג באמת ברכב (שוב, בהנחה שהרכב לא נסע בעצמו כמו שכתבת) ייקח את זה על עצמו כי זה הדבר הנכון והמוסרי לעשות, נכון? :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. במהירות כזו מקבלים הזמנה למשפט.

2. העונש תלוי במאפייני הנהג, עורך הדין שלו, ומצב הרוח של השופט.

3. נהג חדש, בנוסף לעונש מהשופט, ייתקל בבעיות עם משרד הרישוי במועד חידוש הרשיון (טסט מחדש, תיאוריה מחדש, עוד שנתיים נהג חדש...)

4. נהגת עם 5 שנים רשיון ללא עבירות ככל הנראה תקבל שלילה לא ארוכה על עבירה כזו. אם היא תהייה מיוצגת ע"י עו"ד יש סיכוי לקיצור השלילה או אפילו לקבל רק על-תנאי.

5. הרשעה בעבירה זו גוררת 10 נקודות.

6. אם יש מישהו במשפחה עם רשיון שכבר לא נוהג - כדאי לשקול לבקש ממנו לקחת על זה בעלות. (מה אכפת לו...)

7. www.topspeed.co.il

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השירשור מתבקש להחזיר את הרבי לחברת ההפקות בהקדם האפשרי.....

וכמו כולם גם אני חושב שמי שעשה ת'עברה צריך להענש ולא משנה מה העונש (כבר הפעלתי ת'מחשבה הזו על עצמי...)

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע מי שנהג ברכב שיקח את העברה על עצמו, כך או כך אני מניח שנתפסתם על ידי מצלמה קבועה/ניידת, אז אוטומטי הקנס מגיע לבעל הרכב גם הוא ישן באותה שעה, והוא זה שצריך ללכת עם זה שלוקח עליו את העברה ולהעביר אותה "לבעלותו".

עכשיו, זה שיקח את העברה במקרה הזה הנהגת עם 5 השנים רישיון ועבר נקי, תוכל לערער על הד'ווח ולהיכנס לסיפורים עם בתי משפט וכדומה, או לשלם 1000 שקל קנס ולקבל 10 נקודות ולהיות בשלילה של חודש ולחכות למשפט רגיל.

אי לכך עדיף שהנהגת תיקח על עצמה את זה, כי אתה כנהג חדש אף אחד לא יקשיב לך ותצטרף לעבור טסט ותאוריה מחדש עם חידוש הרישיון.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתם יורדים עליו כמו טיפשים.

ברור שהסיפור הוא שאמא שלו או משהו כזה עשתה את זה ברכב שלה, ואם יהיה לה שלילה אז נגיד זה יכול לפגוע בפרנסתה, ולכן הוא ילד טוב וחושב על האפשרות לקחת את זה על עצמו , ולגשת לומה שהוא נהג אז ברכב. הרי מדובר במצלמת מהירות נייחת. משהו כזה.

ונכון שהמסקנה היא שלא יקח על עצמו ויפסיד את הרשיון של ילד טוב, ומי שעשה את זה הוא בעצמו צריך לשאת בתוצאות!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע מי שנהג ברכב שיקח את העברה על עצמו, כך או כך אני מניח שנתפסתם על ידי מצלמה קבועה/ניידת, אז אוטומטי הקנס מגיע לבעל הרכב גם הוא ישן באותה שעה, והוא זה שצריך ללכת עם זה שלוקח עליו את העברה ולהעביר אותה "לבעלותו".

עכשיו, זה שיקח את העברה במקרה הזה הנהגת עם 5 השנים רישיון ועבר נקי, תוכל לערער על הד'ווח ולהיכנס לסיפורים עם בתי משפט וכדומה, או לשלם 1000 שקל קנס ולקבל 10 נקודות ולהיות בשלילה של חודש ולחכות למשפט רגיל.

אי לכך עדיף שהנהגת תיקח על עצמה את זה, כי אתה כנהג חדש אף אחד לא יקשיב לך ותצטרף לעבור טסט ותאוריה מחדש עם חידוש הרישיון.

אין פה בכלל סיפור של ערעורים. יהיה משפט, בו אפשר להודות או לכפור באשמה (כמו בכל משפט...) ואם כופרים באשמה מנהלים שלב הוכחות (מומלץ רק לעורכי דין שיודעים מה הם עושים, ולא בטוח שיש הרבה מה לעשות במקרה של המצלמות).

אין קנס קבוע על עבירת מהירות כזו - לא 1000 ולא 750 ולא 883.23 שקל. העונש (קנס+שלילה על תנאי ו/או בפועל) נקבע רק במשפט.

גם אין שלילה מנהלתית של חודש בדוחות מצלמה.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב!

אז החריגה במהירות לא כל כך נוראית כמו שחברי הפורום חושבים זה יכול לקרות.

העבירה היא חמורה כמו שנאמר 10 נק' בונוס על העביקה + שנתיים על תנאי על מגוון עבירות שהם בתוספת השנייה לעיבירות החמורות הכוללות מהירות רמזור אדום עקיפה על פס לבן ועוד מגוון עבירות המפורטות באתר של משרד התחבורה.

מבחינת מי שאמור לשלם את המחיר את המוסריות משאירים בבית כאשר הולכים לבית המשפט והמטרה היא להגיע למינימום עונש.

אתה יכול להכנס לאתר של www.speedtraps.co.il יש שם מחשבון שאומר מה הנטייה של בית המשפט לתת בעבירות כאלה. מהנסיון שלי מדובר על שלילה קצרה + קנס.

כנהג חדש תאלץ לבצע את הטסט מחדש ולכן עדיף לבדוק מה אמור להיות המחיר ולבקש מאמא לשלם על הטעויוןת שלנו

בהצלחה

מי שנוסע על

ביודיזל

לא משתולל כל פעם שמחירי הדלק משתנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תבלבל את המוח , וסליחה על הביטוי - אבל כשאתה מטעה אחרים - אין ברירה.

57 קמ"ש מעל - נכנס לקטגוריית עבירת המהירות של 41 קמ"ש ומעלה מעל המותר בכביש בין עירוני.

אכן עשר נק' , ובנוסף , ללא ייצוג מתאים (קרי עו"ד מנוסה בתחום) , בטח ובטח לנהג חדש - העונש הכמעט אוטומטי הינו שלילה בפועל , ארוכה למדי.

הליך הוצאת הרשיון מחדש הוא לא נורא בעיניך ? מה כן נורא בעיניך ? גולאג עם עבודת פרך ?

לדעתי אסור ללכת לבית משפט ללא עו"ד בנסיבות שתוארו , אבל כל אחד יעשה מה שטוב לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשינו כמה בירורים במשפחה והתברר שאני נסעתי.... לומר את האמת אני לא נוסע בכאלה מהירויות.. יש מצב שזה טעות?

אני כנראה יפיל את זה על סבא שלי שלא נוהג כבר שנתיים יש מצב שיהיה בעיה עם הרישיון.... הרישיון קיים אבל צריך לבדוק אם הוא לא חידש אותו או משו....

ולזה שציטט תרד אחר שלי שהיה רשום שעברתי בכתום..... השוטר ירד מזה ולא נתן לי שום דבר האוטו חזר לכביש כי יש לי קרוב משפחה שוטר.. חחחח דיבר איתו הוא החזיר לי את הרישיון הכול נגמר יפה בלי שקל

יש למחוק חתימות חסרות טעם, ויפה שעה אחת קודם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6861 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...