Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמתים וכבישים ייחסמו היום

כRובי
שימו לב! השרשור הזה בן 6871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יום שני ה- 27/6/05 הוכרז "כיום פקודה" של מתנגדי "ההתנתקות" לצורך חסימות כבישים ברחבי הארץ. החסימות תתבצענה החל מיום שני הקרוב ומידי כל יום שני ורביעי בשבוע משעה 16:30 למשך כשעה. לנוחיותכם להלן הכבישים/צירים

האמורים להיות חסומים

מפול גז

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין משהו אחד:

אם ידוע איפה ומתי יחסמו הצמתים, אז למה המשטרה לא תפעל בנידון ותמנע את זה?

בכבוד רב

לאון חבקין

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין משהו אחד:

בכבוד רב

לאון חבקין

כי היא פשוט לא מסוגלת לעשות זאת. בפעם שעברה שהיא ניסתה לעשות זאת "החוסמים" עשו לה בי"ס...

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי היא פשוט לא מסוגלת לעשות זאת. בפעם שעברה שהיא ניסתה לעשות זאת "החוסמים" עשו לה בי"ס...

המישטרה לא מפעילה כוח ברמות סבירות, ככל הנראה...

לפי איך שזה נראה, מישהו נתן הוראה לא להשתמש בכוח מופרז אלא לתת להם להיתפזר יחסית בשקט...

למישטרה יש את הכוח לפזר כל ארוע... אבל לא תמיד נותנים להם את האפשרות הזו...

ככה זה, יש אזרחים שמשלמים מיסים ולא איכפת מהם, ויש כאילו שלא איכפת להם מכלום ולמדינה מאוד איכפת מהם...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שהברון האדום אמר, הכל עניין פוליטי.

בינתיים הפוליטיקאים שומרים על התחת שלהם מפני הימין. רק כשהפוליטיקאים ידעו שהכסא מתנדנד בגלל שהם לא עושים דבר, אז המשטרה תתחיל פתאום להיות "נחושה", "יעילה", "החלטית". כי הכל זה רק שאלה של כסאות...

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שהברון האדום אמר, הכל עניין פוליטי.

בינתיים הפוליטיקאים שומרים על התחת שלהם מפני הימין. רק כשהפוליטיקאים ידעו שהכסא מתנדנד בגלל שהם לא עושים דבר, אז המשטרה תתחיל פתאום להיות "נחושה", "יעילה", "החלטית". כי הכל זה רק שאלה של כסאות...מכיר את מישחק הכיסאות שהיה כל-כך פופולרי בערבי החברה בהיותינו נערים???

זוכרים שתמיד היה את זה שהיה "מקים" מישהו שהתישב רק כדי להמשיך ל"עוד סיבוב", למרות היותו גדול ומסורבל אבל לרוב חזק מבחינה פיסית (בין השאר בגלל שהוא נישאר כיתה או שתיים) :?

ממש מזכיר את זה...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין משהו אחד:

בכבוד רב

לאון חבקיןכח אדם מועט, לא ניתן להציב שוטר על כל צומת.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המישטרה לא מפעילה כוח ברמות סבירות, ככל הנראה...

לפי איך שזה נראה, מישהו נתן הוראה לא להשתמש בכוח מופרז אלא לתת להם להיתפזר יחסית בשקט...

למישטרה יש את הכוח לפזר כל ארוע... אבל לא תמיד נותנים להם את האפשרות הזו...

ככה זה, יש אזרחים שמשלמים מיסים ולא איכפת מהם, ויש כאילו שלא איכפת להם מכלום ולמדינה מאוד איכפת מהם...

גילי

למשטרה אין את הכוח וזה ברור.

אני לא יודע מה יקרה בעת ההתנתקות עצמה - המשטרה והצבא יהיו ככל הנראה עסוקים בפינוי עצמו, בעוד שכאן - ישתוללו מהומות ולא יהיה מספיק כוח אדם בכדי למנוע אותן.

איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה איפה - העוגה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו ואספר לכם על חסימת כביש שאבא שלי היה מעורב בה לפני מספר שבועות. אני אשתדל לא לגלוש לפוליטיקה.

בקיצור - אחה"צ אחד בירידה מלה-גרדיה לאיילון צפון ממש מול האף של אבא שלי התחילו כמה חריינים כתומים (סליחה. אני אשתדל להיות פחות פוליטי) לזרוק לכביש צמיגים ומזרנים. הוא ראה איך הוא הולך להתקע שם שעתיים ועבר להם בין כמה צמיגים. אחד מהעברייים הדגנרטים הונדליסטים האלו (מצטער. אני אנמיך את הדעה הפוליטית) ניסה למנוע ממנו את המעבר בכך שהוא פשוט תפס בקבוק ליטר וחצי מלא נפט ושפך לו על כל מכסה המנוע. תוך כדי שהוא קופץ על הרכב כדי לעשות את זה הוא חטף מכה ממראת הצד ועף הצידה.

אבא שלי עצר כדי לראות אם קרה משהו לחתיכת אידיוט הזה (זה כבר לא פוליטיקה. מי שקופץ על רכב הוא אידיוט בכל מקרה), וראה שהוא קם ורץ להזיז את הצמיגים שיחסמו יותר טוב את הדרך.

על החסימה הזו, לא שמעתם באמצעי התקשורת, אגב. היא לא הצליחה. ותשאלו למה?

כי הרכב הראשון שנחסם אפקטיבית, זה שנסע אחרי אבי - היה רכב שבו ישבו ארבעה ח'ברה בריאים, לא משנה מאיזו עדה, שלא נראה לי שמעניינת אותם תכנית ההתנתקות - אבל להגיע הביתה בזמן ובלי שידליקו להם מדורה מטר לפני הבונבוניירה שלהם נראה להם כנראה די עקרוני.

מה שאבא שלי ראה במראה זה את הארבעה האלו יורדים מהרכב ומנפחים במכות את המורררדים דמיקולו שניסו לחסום את הכביש. מנפחים את האמאמא שלהם, ואז את האמאמאמא שלהם, ולקינוח - גם מנקים איתם את הכביש.

את ההמשך הוא לא ראה, אבל ככל הנראה אותם ארבעה אזרחים אכפתיים ונפלאים עשו שירות לשאר הציבור ופינו מהכביש את הצמיגים והמזרנים אחרי שהם זרקו הצידה את הפצועים - ובכך איפשרו לכל משתמשי הדרך להינות מזכות השימוש בה.

בקיצור - הקאקעס האלו גיבוירים גדוילים שרוצים לעשות שמח, לילה במעצר מסעיר את ההורמונים שלהם, ופעילויות ליליות מעשירות את חייהם. אבל כשארבעה מובילי פסנתרים בפוטנציה חמים עליהם - אז פתאום לחסום כביש נראה קצת פחות רומנטי. במקום לבלות לילה במעצר בסיפורי גבורה הם בילו לילה באיכילוב.

ואעז ואכניס רגע של פוליטיקה בסוף - אני אישית נגד ההתנתקות. אני חושב שהדבר הכי גרוע שיכול לקרות לי זה שפתאום יבואו כל היהודים הנפלאים האלו לגור לידי, אחרי שהם התאמנו בשלושים שנה של שכנות נבזית ואכזרית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...