Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

העברת בעלות עם רשיונות מופקדים

נתן
שימו לב! השרשור הזה בן 5211 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עומד לפני רכישה של רכב,שרשיונותיו מופקדים.הרכב אינו אספנות (בן 19).ולכן,אין אפשרות לבצע העברת בעלות ללא טסט.

עד כאן הכל ידוע.

השאלה היא: האם מספיק להעביר את הרכב במסלול בטסטים (בידיעה שהרכב יכשל)על מנת להעביר בעלות על הרכב.

אודה לכם על תשובות וודאיות.

דוד כץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחשוב בהיגיוןאם אתה נכשל בטסט אזי הרכב מדווח במחשב כרכב ללא טסט נכון?

אתה מקבל מיספר ימים הארכה כדי לתקן הליקוים אך עדיין הרכבללא טסט.

"חשבתי בהגיון".......

השאלה היא ,האם מעודכן במחשב שלרכב יש "טסט זמני לשבוע".ובמידה וכן האם זה מספיק להעברת בעלות.

דוד כץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה היא לא. אישור התנועה הזמני ניתן לך ע"י מכון הרישוי והוא מוזן כאישור תנועה לצורך תיקונים. הסטטוס של הרכב במשרד הרישוי נשאר אותו דבר, משמע רכב ללא טסט.

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרישיון מוקפא וכל האגרות שולמו, אז ניתן להעביר בעלות על רכב שרישיונותיו מוקפאים.

אחר כך תלך ותעבור מבחן רישוי חצי שנתי.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרישיון מוקפא וכל האגרות שולמו, אז ניתן להעביר בעלות על רכב שרישיונותיו מוקפאים.

אחר כך תלך ותעבור מבחן רישוי חצי שנתי.

לפי מה שידוע לי,אין אפשרות להעביר בעלות על רכב שרישיונותיו מוקפאים.

אם למישהוא ידוע אחרת, אשמח לשמוע איך עושים זאת.(בדואר/במשרד הרישוי.וכו')

דוד כץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעייה חדשה:

בעל הרכב מצא אצלו טופס שאומר שרכב שגילו מעל 19 שנה.ורשיונותיו הופקדו לתקופה ארוכה(שלוש שנים)לא ניתן יהיה לחדש את רשיון הרכב.

אודה לכל מי שיש מידע מבוסס על תקנות אלו.

דוד כץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שרשיונותיו לא בתוקף מעל שנה אחת , וגילו מעל 19 שנים (רכב מיושן) - רשיונו מבוטל ולא ניתן להעלותו אל הכביש ללא בדיקה מעבדה (טכניון).

האפשרות היחידה להימלט מכך היא אם הרכב בן מעל 30 , ואז אפשר להופכו לאספנות וכל תקנות האספנות חלות עליו.

וותר על הרכב -אלא אם יש בו משהו באמת נדיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שרשיונותיו לא בתוקף מעל שנה אחת , וגילו מעל 19 שנים (רכב מיושן) - רשיונו מבוטל ולא ניתן להעלותו אל הכביש ללא בדיקה מעבדה (טכניון).

האפשרות היחידה להימלט מכך היא אם הרכב בן מעל 30 , ואז אפשר להופכו לאספנות וכל תקנות האספנות חלות עליו.

וותר על הרכב -אלא אם יש בו משהו באמת נדיר.

מתוך דבריך אני מבין שניתן להעלותו לכביש.ולא כמו שרשום בטופס של בעל הרכב.בתנאי שהרכב יעבור בדיקת מעבדה.

דוד כץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך דבריך אני מבין שניתן להעלותו לכביש.ולא כמו שרשום בטופס של בעל הרכב.בתנאי שהרכב יעבור בדיקת מעבדה.

וטסט.

.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...

היי.

אתה בטוח שניתן להעביר בעלות עם רשיונות מופקדים?

אני עצמי ביררתי לפני חודש במשרד (במודיעין) ואמרו לי שללא טסט לא ניתן...

מחפש אופנוע ג'יקסר ישן משנות -ה-80

054-2010201

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5211 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...