Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Audi A4: 1.8T VS 2.0/2.4

G.Z.A.3
שימו לב! השרשור הזה בן 6882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין ברכב חדש ורציתי להשוות בין מנועים של האודי A4 במטרה לדעת מה לקנות.

אני חושב על 1.8T (כמובן שאצלי יש רק ידני) אבל חושב על זה גם שזה בעיה מבחינת טורבו כי יש לי תקציב של 90K ובתקציב הזה אני יכול לקנות או מודל 2000 ולסתום לי את כל התקציב או מודל 98 ושישאר לי תקציב כדי לסדר את הטורבו שבטח יהיה גמור ועוד כמה דברים קטנים שבטח יש בלאי לאוטו בן 8 שנים על הכביש.

עכשיו חשבתי על אפשרות ללכת על מנוע גדול יותר ובלי טורבו וככה כן לקנות מודל 2000+ השאלה בהספקי המנוע מה הם ועד כמה האוטו בולע דלק ?

בגדול אני גר בירושלים ומחפש -כן- לטוס בעליות

אשמח לקבל תשובה בהשוואת המנועים הללו :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...