Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נהג חדש ושני נוסעים - המלצה ?

קאקאשי
שימו לב! השרשור הזה בן 6869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

בתקנות החדשות (מנובמבר 2004) - על נהג חדש מותר להסיע רק שני נוסעים.

רבים אמרו לי (כולל מורה נהיגה), שזה למעשה איננו חוק - אלא בגדר "המלצה" ובעיקרון - אם שוטר יתפוס אותי מסיע יותר משני נוסעים (דבר שמבחינתי הוא לא בחשבון), הוא יתן לי נזיפה בלבד.

האם יש בשמועות האלו אמת ?

יתכן גם שכמו שאומרים, החוק הזה (או ההמלצה) - עומדים להתבטל מכיוון שהם גורמים לריבוי רכבים על הכביש ?

אני בכל אופן, לא מסיע יותר משניים בינתיים.

תודה ויום טוב !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רבים אמרו לי (כולל מורה נהיגה), שזה למעשה איננו חוק - אלא בגדר "המלצה" ובעיקרון - אם שוטר יתפוס אותי מסיע יותר משני נוסעים (דבר שמבחינתי הוא לא בחשבון), הוא יתן לי נזיפה בלבד.

האם יש בשמועות האלו אמת ?

יתכן גם שכמו שאומרים, החוק הזה (או ההמלצה) - עומדים להתבטל מכיוון שהם גורמים לריבוי רכבים על הכביש ?

אתה בטוח שהוא מורה לנהיגה מוסמך?! , זה לא המלצה, זה חוק ששוטר יאכוף אותה במידה ויתפוס אותך לוקח נוסעים מעל המותר.

שנתיים מתאריך קביעת תקנה הזאת, ידנו שנית הועדה האם כדאי להמשיך עימה או לבטלה.

:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא חוק ולא המלצה,

זאת תקנה,

היא נאכפת כמו כל חוק רגיל אבל רק לשנה, אחריה יראו עם הסטטיסטיקה (תאונות וכו') השתפרה \ נהיית יותר גרועה וכו' ויחליטו אם להפוך את התקנה לחוק או לבטלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם המורה נהיגה שלי אמר לי את זה!

הוא טוען שכל עוד ולא רשומה לך את התקנה על הכרטיס של הרשיון, זה לא חובה לציית לחוק.

למשל נהגים שמחוייבים להרכיב משקפיים, הסעיף אכן רשום להם על הכרטיס.

זה היה נשמע לי לא הגיוני, ואמרתי לו שגם לא רשום "לחגור חגורה" על הכרטיס,

והוא אמר לי שזה כבר חוקי בטיחות..

אני מעט מבולבל, אבל עדיין אין לי מה להתלבט כי אני עדיין בשלבי למידה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחמד לדעת שבמדינתו מורה הנהיגה הוא זה שממליץ לחבר'ה הצעירים לנסוע ביחד על אף החוק, ולא הצעירים עצמם - ובנוסף מצטדק.

מה יהיה בעתיד?

"אל תדאג, אתה יכול לנסוע על כמה שאתה רוצה, לא רשום לך ברשיון שמותר רק עד 100, השוטר לא יגיד כלום"?

בתקווה לעתיד יותר טוב,

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם מורים לנהיגה רבים שחושבים שזאת המלצה אך בכל זאת אומרים לתלמידיהם בפירוש לא ליסוע עם יותר,וישנם את המורים שיודעים שזה חוק ולכן הם מהתחלה בפירוש אומרים לתלמידיהם לא ליסוע עם יותר.

אך אתם מכירים אתצ הישראלים, תמיד יסתכנו ויסעו עם יותר..

ואת האמת מהי הסיבה ?

כי אף אחד לא יודע מה העונש על העבירה הזו.

שוטרים רבים ששאלתי ענו לי את אותו דבר :"אין לנו שמץ של מושג מה עושים במקרה של תפיסה של נהג חדש שמסיעיותר מהמותר".

אך יש בכל זאת צדיק בשדום, שוטר שאני מכיר ממש טוב, וכששוחחתי איתו אז הוא פתח את ספר התקנות של שוטרי תנועה ושמה היה כתוב שעל השוטר לתת זימון לבית משפט (אותו בחור אמר לי ששני זימונים היש הגיוניות בדבר?), והשופט בבית המשפט ידון מה לעשות במקרה.

לדעתי חבל ללכת עם כל העדר של הטיפשים (מה שבשוהם לפחות הולך בכמויות, ואני רואה צעירים רבים שמסיעים לא לפי החוק,כשחל עליהם החוק) סעו כמו שצריך ופשוט אל תסתכנו, לא חבל על ההרישיון שלכם ?

גם ככה זה כלל לא מהנה ליסוע עם רכב מלא.. תעלו חבר או 2, וזהו סעו גם יותר שקט, וגם האוטו סוחב יותר טוב מאשר שיש רכב מלא..

עומרי.

- BLUE HONDA CIVIC EX EF (ED4) D16Y8 1991

- BLUE HONDA CIVIC ES FD 2008

- Black HONDA CIVIC HATCH 5DR 2006 manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שנאמר פה נכון.

זוהי תקנה. וברמת העיקרון שוטר שתופס אותך נוהג עם יותר משני אנשים באוטו אמור להעניש אותך.

חוץ מזה, אני בספק גדול מאד אם במקרה של תאונה חברת הביטוח תכסה את הנזק.

אני אנמק: אם היית עם יותר מ 2 אנשים (שהם לא מלווים... כי אם אתה נוסע עם מלווה אתה יכול להסיע יותר מ 2 אנשים), וחס וחלילה, קרתה תאונה (בוא נגיד משהו שגרם לנזק רציני) חברת הביטוח תתחיל לחקור ולחפור, וברגע שהם ימצאו שהסעת יותר מ 2 אנשים אני לא חושב שהם ירוצו לשלם לך את הנזקים שנגרמו.

בקיצור, לא ממליץ לך להסיע יותר מ 2 אנשים וסתם להסתבך. חכה עד תום השנתים, אולי יבטלו את זה.

בינתיים תחייה עם זה.

בברכה,

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עברתי טסט בדיוק ב 19.10.04...

הטסט שעברתי היה טסט שני... נניח שהייתי נכשל.. מינימום שבועיים לחכות לטסט שלישי ואז כבר נכנס החוק..

בקיצר ניצלתי!! (-:

DSCF901111111105_resize1.jpg
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שנאמר פה נכון.

זוהי תקנה. וברמת העיקרון שוטר שתופס אותך נוהג עם יותר משני אנשים באוטו אמור להעניש אותך.

חוץ מזה, אני בספק גדול מאד אם במקרה של תאונה חברת הביטוח תכסה את הנזק.

אני אנמק: אם היית עם יותר מ 2 אנשים (שהם לא מלווים... כי אם אתה נוסע עם מלווה אתה יכול להסיע יותר מ 2 אנשים), וחס וחלילה, קרתה תאונה (בוא נגיד משהו שגרם לנזק רציני) חברת הביטוח תתחיל לחקור ולחפור, וברגע שהם ימצאו שהסעת יותר מ 2 אנשים אני לא חושב שהם ירוצו לשלם לך את הנזקים שנגרמו.

בקיצור, לא ממליץ לך להסיע יותר מ 2 אנשים וסתם להסתבך. חכה עד תום השנתים, אולי יבטלו את זה.

בינתיים תחייה עם זה.

בברכה,

רועי

בן דוד של חבר טוב שלי נסע עם 4 ילדים איתו ברכב, נכנס בעמוד והילד שישב לידו נהרג,

עכשיו היה לו משפט וחוץ מרשיון שספק שהוא יקבל הוא נשפט על גרימת מוות ברשלנות...

לא נעים...

לא יודע יותר מדיי פרטים כי לא רציתי לחפור לו אבל הייתה על זה גם כתבה בYNET והנער שמת היה חבר בmax tuning אודי בריל נדמה לי...

אנשים - סעו לפי החוק ובזהירות!

ולא להמר - אתם לא בטוחים אל תסיעו!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...