Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כלי עבודה

Voland
שימו לב! השרשור הזה בן 6904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צריך כלי עבודה, רצ'ט וכו', באיכות טובה (אלה שיש לי לא עומדים בעומס). איפה יש חנויות עם מחירים סבירים וכלים באיכות טובה?

חיפשתי בפורום אבל מצאתי רק חנות או שתים שדובר עליהן ותמיד בהקשר לכלי ספציפי

אבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באזור יצחק שדה/המסגר בת"א יש כמה חנויות לכלי עבודה ולהלן שתיים מהן:

1. "אספקה לתעשיה", יצחק שדה 33 ת"א, טל' 03-5617851, חגי.

2. "טכנו צנור", יצחק שדה 34 ת"א, טל' 03-5374479 03-5372414, אלי.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה ניקרא מחיר סביר?

אפשר לקנות בACE_קנה_ובנה_ובניו_על_האש סט שכולל את רוב הבוקסות ב 150 ש"ח...

להגיד לך שהייתי סומך עליו? ממש לא...

אני קניתי סט של סיגנט, סט מלא, עם כל מה שצריך ואולי אצטרך, וזה עלה 1100 ש"ח אחרי מיקוח קל...

שווה? לי כן...

הסט יחזיק ככל הניראה בין 10 ל 20 שנה? סט בוקסות סיני זול עולה 150-100? 150X10=1500....

ובסט הזה יש כלים שאין בסטים אחרים, כלים כגון רינג ראצ'ט, בוקסות ארוכות, מאריכים עם ראש שמאפשר לבוקסה לקבל זווית קטנה (וגם ראש גמיש), 3 ידיות ראצ'ט, מפתחות פתוח/סגור, מברגים מכל מיני סוגים (ראש בוקסה) כולל טורקס, ועוד כל מיני חלקים שאני לא זוכר...

החיסרות היחודי של זה, שזה כבד... לא נורא...

גילי

(עריכה - שמר הקדים אותי... לא נורא...)

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בארץ ( בקיבוץ נחל עוז) מפעל שקוראים לו ozat, יש להם אתר והם מוכרים לבודדים כמו שהבנתי ונותנים אחריות לכל החיים על המוצרים. כנס לאתר ותבדוק מה אתה רוצה. http://www.ozat.co.il

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6904 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...