Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

PEUGEOT 407 VS MAZDA 6 LUXURY

TnT
שימו לב! השרשור הזה בן 6875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

407 - בכלל הנוכחות, בגלל העיצוב ובגלל שהדרך היחידה (השפויה) להיות בעלים של אחת - זה רק בליסינג...

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק היטב אם המרווח בספסל האחורי מתאים לצרכים שלך ושל משפחתך. אם אתה מעל 180 ס"מ, יהיה צפוף מאד לשבת מאחוריך, במיוחד אם הנוסע אינו ילד. המאזדה 6 יותר מרווחת לרגלים ולראש עבור נוסעים בספסל האחורי.

בברכה,

קובי

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוזמן לקרוא מה שכתבתי על ה 407 בלינק הבא:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=68268

על המאזדה 6 אומרים שהיא מהנה לנהיגה, אבל הכי פחות נוחה מכל מכוניות ה"מנהלים" המודרניות, בעיקר במרחקים ארוכים. (לפי מבחן שהיה פעם בגלובס-רכב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה סדר העדיפויות שלך? מה אתה מצפה מהרכב?

חשוב לי הנוחות בעיקר מכוון שאני המון בדרכים, וגם בגלל שאני סובל מבעיות גב ולכן אם כבר אני הולך על המאזדה 6 זה רק הLUXURY ששם הכסא משודרג ונוח יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בנוחות עסקינן...

אני לא מבין מה יש לך לבחור בין שתי אלה, כאשר הסיטרואן C5 החדשה (וגם הישנה) אוכלת

אותם לארוחת הבוקר (ומשאירה גם קצת ואח"כ)...

בתודה למע"צ ז"ל !

וגם מקום לכל המשפחה (כולל הכלב החתול והחותנת)!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

407 כי MAZDA 6 יש כבר לכולם
וואוו.... תשובה מאוד משכנעת...

אל תקנו גם מאזדה 3 כי יש לכולם...

וגם טויוטה יש לכולם...וגם יש המון לנד קורזר על הכביש, והרבה פוקוס, ולא מעט הונדה סיויק...

יש לכולם...

:?

ולפותח השרשור- אולי פשוט כדאי שתבצע נסיעת מבחן על הרכבים האלה אצל היבואן?

יכול להיות שתמצא את הזריזות ב-6 הרבה יותר משכנעת מאשר כסא טיפה יותר נוח ב-407?

אולי האיבזור בשני הרכבים ישכנע אותך בצורה שונה?

כדאי לבדוק!

אמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

407 - נראית מצוין, חומרים והרכבה טובים מאוד, מושבים קדמיים מצוינים ומרווחים, מאחור צפוף, איבזור טוב, מנוע 2.0 מעט עצל עם תיבת הילוכים בעייתית לעיתים, התנהגות כביש טובה מאוד, נוחות נסיעה טובה.

מזדה 6 - נראית טוב אבל העיצוב מעט נבלע בעיקר בגלל שיש כמויות אדירות ממנה על הכבישים, חומרים בינוניים ולעיתים מביכים, הרכבה טובה, מושבים גרועים, מרווח טוב מלפנים ומאחור, איבזור טוב, מנוע ותיבה טובים יותר משל ה-407, התנהגות כביש טובה מאוד, נוחות נסיעה סבירה+.

ולסיכום - לטעמי ה-407 הרבה יותר מושכת, אבל ה-6 מהווה בחירה מעט הגיונית יותר בגלל המרווח מאחור למשפחה ובגלל השילוב מנוע+גיר.

למרות זאת, ובגלל גורם המשיכה של ה-407, הייתי בוחר בה. ה-6 מאוסה...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...