Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוסף לשמן מונוע, מועיל או לא מועיל? הרי הוא משאיר לכלוך

cgc
שימו לב! השרשור הזה בן 6877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כפי שהבנתי מכמה אשכולות שיצא לי לקרוא, תוסף לשמן מנוע, משאיר לכלוך מסויים - תוכלו להסביר לי קצת? - במקום מסויים - תוכלו להסביר גם את זה? - ולכן, יש חסרון די גדול בנושא תוסף לשמן מנוע.

כך גם, קראתי את הבאשכולות הדביקים שכאן, והבנתי ששמנים של לוקיומויל - משהו כזה - די טובים ועושים את עבודתם נאמנה.

אמשח לקבל הסבר מפורט בנושא תוסף לשמן מנוע:

למה צריך אותו בכלל אם עושים טיפולים בזמן?

למה הוא משאיר את הלכלוך? איפה? מה הנזק שהלכלוך יכול לגרום? כיצד מנקים?

כמה עולה שמן כזה, איזו חברה מציע את התוסף הנאמן ביותר?

תדוה לעוזרים,

מיכאל.

עריכה: עשיתי חיפוש לפני פרסום האשכול, ולא ממש מצאתי תשובות מדוייקות לשאלו תשלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע על מה אתה מדבר אבל מניסיון אישי שלי וגם אני רואה שניצן מדבר התוסף של ליקווי מולי העונה לשם MOS2 הינו מצויין להקטנת חיכוך מהמנוע והפחתת רעשים ושומר על המנוע ומקטין בלאי

כל עניין לגופו

יש תוספים טובים ויש כאלו שלא עושים דבר

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שהבנתי מכמה אשכולות שיצא לי לקרוא, תוסף לשמן מנוע, משאיר לכלוך מסויים - תוכלו להסביר לי קצת? - במקום מסויים - תוכלו להסביר גם את זה? - ולכן, יש חסרון די גדול בנושא תוסף לשמן מנוע.

כך גם, קראתי את הבאשכולות הדביקים שכאן, והבנתי ששמנים של לוקיומויל - משהו כזה - די טובים ועושים את עבודתם נאמנה.

אמשח לקבל הסבר מפורט בנושא תוסף לשמן מנוע:

למה צריך אותו בכלל אם עושים טיפולים בזמן?

למה הוא משאיר את הלכלוך? איפה? מה הנזק שהלכלוך יכול לגרום? כיצד מנקים?

כמה עולה שמן כזה, איזו חברה מציע את התוסף הנאמן ביותר?

תדוה לעוזרים,

מיכאל.

עריכה: עשיתי חיפוש לפני פרסום האשכול, ולא ממש מצאתי תשובות מדוייקות לשאלו תשלי.

שלום רב!

אתה מערבב בין שני דברים שונים לגמרי!

תוסף דלק 44K מסיר שכבות פיח מתא השרפה, ולכן מעביר את הפיח ישירות לשמן לכן הומלץ על ידי ניצן להשתמש בתוסף הנ"ל סמוך מאוד לפני החלפת שמנים יזומה, ובכך להמנע מנסיעה עם שמן "מתוסף"פיח!

ובנוגע לתוספי שמן:גם בנושא זה יש להשתמש בתוספי שמן רק במקרה הצורך, או כאמצאי מניעה על מנת לשמור על מנוע תקין לזמן ארוך, ולפי המלצתו של המומחה לשמנים בפורום הלוא הוא ניצן מיודענו , הוא אכן ממליץ על שמן של חברת ליקווי מוליLM, מסוג מסויים העונה על השם MOS2,אשר מתוסף

וכמו שכתב קודמי מונע חיכוך ושחיקת מנוע לזמן ארוך, והוא אכן מומלץ , להגנה על מנוע רכבך לזמן ארוך , מבלי קשר למצבו המכני הנוכחי!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב!

אתה מערבב בין שני דברים שונים לגמרי!

תוסף דלק 44K מסיר שכבות פיח מתא השרפה, ולכן מעביר את הפיח ישירות לשמן לכן הומלץ על ידי ניצן להשתמש בתוסף הנ"ל סמוך מאוד לפני החלפת שמנים יזומה, ובכך להמנע מנסיעה עם שמן "מתוסף"פיח!

ובנוגע לתוספי שמן:גם בנושא זה יש להשתמש בתוספי שמן רק במקרה הצורך, או כאמצאי מניעה על מנת לשמור על מנוע תקין לזמן ארוך, ולפי המלצתו של המומחה לשמנים בפורום הלוא הוא ניצן מיודענו , הוא אכן ממליץ על שמן של חברת ליקווי מוליLM, מסוג מסויים העונה על השם MOS2,אשר מתוסף

וכמו שכתב קודמי מונע חיכוך ושחיקת מנוע לזמן ארוך, והוא אכן מומלץ , להגנה על מנוע רכבך לזמן ארוך , מבלי קשר למצבו המכני הנוכחי!

בברכה

צביקה

אהלן צביקה,

מה שאתה אומר, זה בעצם - אני יכול ללכת מחר בבוקר ולקנות את התוסף הזה שעונה לקוד: MOS2, ובלי פחד וספק לאוסיך אותו לשמן מנוע?

ומכאן, אני מביא עריכות ימים לנוע שלי - כתוצאה משחיקה פחותה והכל?

המנוע לשי הוא 20V, 1.8 - VA, (אודי 2001, A4)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן צביקה,

מה שאתה אומר, זה בעצם - אני יכול ללכת מחר בבוקר ולקנות את התוסף הזה שעונה לקוד: MOS2, ובלי פחד וספק לאוסיך אותו לשמן מנוע?

ומכאן, אני מביא עריכות ימים לנוע שלי - כתוצאה משחיקה פחותה והכל?

המנוע לשי הוא 20V, 1.8 - VA, (אודי 2001, A4)

לא מה שאני אמרתי שהשמן מסוג LM=ליקווי מולי התוסף MOS2 כברקנמצא בתוך השמן!

לכן בהחלפת השמנים הבאה שלך אתהיכול להשתמש בשמן זה כמדומני באריזה אפורה,או להצמד להוראות היצרן של רכבך , ולהשתמש בשמן המומלץ על ידי צמפיון !

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה

LM מוכרים את התוסף הזה בנפרד

הוא נקרא "אל שחק" בעברית ומגיע באריזה דומה ל K44.

התוסף בצבע שחור.

צריך לקרוא את ההוראות - אם אני זוכר נכון צריך לרוקן מעט מהשמן כדי לא לעבור את המקסימום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה

התוסף בצבע שחור.

צריך לקרוא את ההוראות - אם אני זוכר נכון צריך לרוקן מעט מהשמן כדי לא לעבור את המקסימום.

לאייל ( המתנחבל מהגבעה הצרפתית) תודה על העדכון ועל התיקון!

ואבקש את סליחתו של השואל המקורי, לא היה בכוונתי להטעותך!

בברכה

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאייל ( המתנחבל מהגבעה הצרפתית) תודה על העדכון ועל התיקון!

ואבקש את סליחתו של השואל המקורי, לא היה בכוונתי להטעותך!

בברכה

צביקה

אייל, צביקה:

מה שמו של החומר במדוייק?

אני מניח שיש אותו באופיס דיפו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה

התוסף בצבע שחור.

אייל כבר אמר מה שם התוסף, "אל שחק".

ולא נראה לי שיש אותו באופיס דיפו אולי באוטו דיפו אבל זה יהיה יקר לעומת המחיר שלו בחנויות חלפים רגילות.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל כבר אמר מה שם התוסף, "אל שחק".

ולא נראה לי שיש אותו באופיס דיפו אולי באוטו דיפו אבל זה יהיה יקר לעומת המחיר שלו בחנויות חלפים רגילות.

הכוונה היתה לאוטו דיפו...

כמה יקר?

100 שקל?!

מותר פעם אחת להוציא, עד הטיפול. גם ככה אני נוסע המון בעיר, הרכב עבר כ-8 אלף ק"מ בכ-שישה חודשים. לאחרונה היתה בעיה ברכב\,, לפני כחודש וחציף והחךלפנו אינג'קטורים (שלושה מהם), פעמיים משאבת דלק, םילטרים של המזגן, של הדלק בעקבות האינג'קטורים. ניקוי הפיח מהסעפת פליטה אני חושב.. משהו כזה. ובהתחלה, כיום לאחר התיקון, הוספנו את ה- סילבר לייבל (תוסף לדלק לניקוי אינג'קטורים), תוסף מדהים לדלק אך צריך להוסיפו כל 2000 ק"מ,וכבר הוספתי פעם שניה.

ועכשיו אני רוצה ל]נק את האוטו עם תוסף לשמן. ואני מוכן לשלם 100 שקל עד לטיפול שיתבצע בעודד כ-6500 ק"מ.

יופ טוב לכולם, ותודה רבה לאחד אחד,

מיכאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שהמחיר שלו יהיה יקר בשבילך, חשבתי על טובתך והמלצתי לך ללכת לחפש אותו בחנויות חלפים במקום באוטו דיפו בשביל לחסוך20-30 שקל, זה לא משנה לי מאיפה תיקנה.

חבל להוציא "סתם" כסף כשאתה יכול לחסוך אותו בשנייה, בטוח יש חנות חלפים קרובה לאוטו דיפו והיא תעשה לך מחיר נמוך יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שהמחיר שלו יהיה יקר בשבילך, חשבתי על טובתך והמלצתי לך ללכת לחפש אותו בחנויות חלפים במקום באוטו דיפו בשביל לחסוך20-30 שקל, זה לא משנה לי מאיפה תיקנה.

חבל להוציא "סתם" כסף כשאתה יכול לחסוך אותו בשנייה, בטוח יש חנות חלפים קרובה לאוטו דיפו והיא תעשה לך מחיר נמוך יותר.

אתה נשמע כאילו אומר שבשבילי כסף זה דרק. תפסיק לחשוב ככה!

ואני מדוה לך, לא ידעתי שבחנויות חלפים מוכרים תוספים..

תודה! עד היום היתי קונה רק באוטודיפו. שאלה קטנה.

חנות חלפים של החברה של הואטו שלי, או כל חנות חלפים?

כי בחברה ציך לפתוח כרטיס כרטיס..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני השתמשתי בעבר בתוסף שנקרא NRG. האוטו היה BX.

לא עשיתי בדיקה מדעית כדי לקבוע אם נמנעה שחיקת יתר, אבל מהתרשמות אישית, המנוע עבד יותר "עגול" יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלא תדאג לא חשבתי ככה, כמעט בכל חנות חלפים מוכרים תוספים ואין צורך ללכת למוסך מורשה, מה גם שחנויות החלפים ה"שכונתיות" רוב הזמן יהיו זולות יותר ע"ע הפרסי וכ'ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...