Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם המגבר חיקוי?

שימו לב! השרשור הזה בן 6903 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אני לא טועה הוא מוצהר 85 וואט.

למה אתה רוצה שהוא יוציא 120 ? מה אתה הולך להגביר איתו ?

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחי אני אתן לך את הדגם עוד חמש דקות אני אפרוק אותו מהתיבה אבל תגיד לי לקנות או לא אני יושב עכשיו עם הvisa ומתלבט אם לקנות או לא אני לא רוצה לתאכזב פעם קניתי גם מגבר ב 350 PROSOUND האדום כמו ההגברה של המערכת נוו חבר'ה מה אתם אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מגבר איכותי

הוא גם לא חזק

לדעתי תחפש משהו יד 2 בסביבות ה 400 - 500 שקל תוכל למצוא דברים לא רעים

בהצלחה

שמעת פעם את המגבר הנ"ל שאתה טוען שהוא לא איכותי ?

ואם כן עם אילו רמקולים שמעת אותו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תומר האם אתה שמעת אותו פעם איך הוא ?

ועוד שאלה הסאב שיש לי הוא 120RMS ואני מחבר אותו בגישור אז הוא מקבל 240RMS הוא לא ישרף?

בוא נגיד המגבר מוציא 150 הוא לא ישרף אותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6903 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...