Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניקוי רכב בקיטור

gadik6
שימו לב! השרשור הזה בן 6905 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

יש באיזור שאני גר תחנת דלק ובה מקום ששוטפים את הרכב עם קיטור... כלומר שוטפים עם קיטור, מורחים סבון ואז שוב שוטפים עם קיטור... בנוסף ישנה אפשרות להרים את הרכב ולשטוף אותו מלמטה עם קיטור.

רציתי לדעת ראשית האם זה מזיק לשטוף את הרכב עם קיטור? (אני לא בדיוק יודע מה הולך שם, רק ראיתי פעם שיוצא כמו אוויר חם בלחץ או אדים מאותו צינור שהם שוטפים איתו) הצבע הוא צבע מטאלי אם זה משנה...

והאם ניתן לשטוף את תחתית הרכב באמצעות קיטור כמו שהם שוטפים? כדי להוריד לכלוך וחול?

ובאותה הזדמנות מישהו מכיר חומר טוב לניקוי הפלסטיקים בתוך הרכב? קראתי בשרשורים קודמים כי יש להשתמש בחומרים שמגנים בפני קרינת UV... מישהו מכיר חומר כזה שמגן על הפלסטיקים מהשמש? וגם לא גורם לשינוי הצבע של הפלסטיקים (צבע שחור רגיל)? השתמשתי בחומר מסויים אבל לאחר השימוש בו הפלסטיקים החלו לאבד את הצבע ונראו כאילו דהו קצת ולכן הפסקתי את השימוש בו...

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קיטור, אלא רסס מים בלחץ גבוה. יש מכונות שמשתמשות בקיטור בשביל ליצור אותו (Kartcher), אבל יש מעט מאוד קיטור במה שיוצא.

עקרונית, אם הצבע שלך לא מתקלף, אין שום מניע לשטוף כך את הרכב. שטיפה של תחתית הרכב היא דבר לא נחוץ בעליל, אבל אם זה גורם לך להרגיש טוב, לך על זה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא קיטור, אלא רסס מים בלחץ גבוה. יש מכונות שמשתמשות בקיטור בשביל ליצור אותו (Kartcher), אבל יש מעט מאוד קיטור במה שיוצא.

עקרונית, אם הצבע שלך לא מתקלף, אין שום מניע לשטוף כך את הרכב. שטיפה של תחתית הרכב היא דבר לא נחוץ בעליל, אבל אם זה גורם לך להרגיש טוב, לך על זה.

זה דבר נחוץ שכן בשבועות האחרונים אבא שלי היה צריך לנסוע לאיזה מפעל מעבודתו ובדרך עבר בשביל לא סלולים וזה גרם לכך שתחתית הרכב כולה מכוסה באבק ואולי גם קצת מלח בגלל אותן 2 או 3 נסיעות... לכן אני רוצה להוריד את האבק והמלח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטיפת תא המנוע ותחתית הרכב ברכבים שלא מיועדים לתצוגה היא טפשית ובזבוז כסף טוטלי.

בקשר לשאלתך על חומר לניקוי הפלסטיקים בתוך האוטו עם מסנן UV אני ממליץ לך על STP SUN OF A GUN

אני משתמש בו אצלי והוא עובד מצויין.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפנים הרכב אני ממליץ על סקאי עושה יופי עבודה ואחלה ריח, ואם תרוצה חומר יותר טוב אבל שלא עושה ריח זה ספרי סיליקון לפלסטיקים.

ד.א אם אתה רוצה לבשם תאוטו הדרך הכי טובה זה לקחת מרכך כביסה לשים בבקובוק של ספרי חלונות ולרסס על השטיחים שהם ניקיים אחלה ריח זה עושה

גם אני התחתנתי עם הקליאו ספורט שלי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפנים הרכב אני ממליץ על סקאי עושה יופי עבודה ואחלה ריח, ואם תרוצה חומר יותר טוב אבל שלא עושה ריח זה ספרי סיליקון לפלסטיקים.

ד.א אם אתה רוצה לבשם תאוטו הדרך הכי טובה זה לקחת מרכך כביסה לשים בבקובוק של ספרי חלונות ולרסס על השטיחים שהם ניקיים אחלה ריח זה עושה

לפנים הרכב לא חשוב לי הריח של אותו חומר אלא רק איכות החומר עצמו...

כלומר שישמור על הפלסטיקים מהשמש ולא יגרום לדהייה שלהם... זאת הדרישה העיקרית (הריח פחות, תמיד אפשר לקנות עץ ריחני)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6905 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...