Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך עזרה! טולים עולים ויורדים

papuk
שימו לב! השרשור הזה בן 6915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

בבעלותי פולו 97 אוטומטי 1600. לאחרונה הוא התחיל לעשות בעיות עם הטורים - הן בנסיעה (נראה לי שרק אחרי שעוזבים את הדוושת גז) והן בעמידה (ברגע שמכניסים לפארקינג).

הרכב נמצא כבר למעלה משבוע במוסך (מורשה), ולצערי אין להם מושג מה התקלה.

בהתחלה המחשב דיווח על תקלה בבית המצערת. החליפו לפחות 3 כאלה והבעיה לא נפתרה. אז ניסו להחליף מחשב בקרת מנוע, גם לא עזר. אני לא ממש יודע מה עוד הם עשו במשך כל השבוע הזה (ניסו להחליף חיישן חום, לכוון דברים, לנקות מגעים - דברים כאלה, עד כמה שאני יודע), אבל הם אומרים שאין להם מושג מה גורם לבעיה.

באיזשהו שלב הם עשו כיוון מנוע, ועכשיו (לטענתם, אני לא ראיתי את הרכב) הבעיה נעלמה אבל עכשיו בעיה דומה מופיעה בנסיעה מאד-מאד איטית, כשלוחצים על הבלם.

למישהו יש רעיונות מה לעשות?! אני כבר מיואש מהם לגמרי.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצטרף למועדון. :'( (ראה עשרות הודעות שלי בפורום על הבעיה הנ"ל...)

אצלי זה עדיין לא נפתר, אבל כרגע הבעיה מופיעה אצלי רק בעצירות.

(ואין אצלי מנוע צעדים. לכל דגמי מנוע AEE (תסתכל ברישיון רכב), אין מנוע צעדים).

מוסך מורשה לא עזר לי. אני כרגע מטפל פרטית אצל מוסאכניק של צ'מפיון שבודק דבר דבר (ולא לוקח לו שבוע).

במקביל הפנתי שאלה ליבואן עצמו בתקווה לפיתרון.

הייתה לפני כמה ימים הודעה זהה של בעל פולו V16, אני מחכה לשמוע גם ממנו אם יש לו פיתרון יצרתי. כולנו כרגע באותה מצב...

חמי.

כולם מתים בסופו של דבר, אבל לא כולם חיים בדרך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי...

מה זה אומר לטפל פרטית אצל מוסכניק של צ'מפיון? אם הוא מוסכניק של צ'מפיון זה לא אומר שהוא מוסך מורשה?

מאד אשמח לשמוע עדכונים, אם יש לכם כאלה.

זה פשוט לא ייאמן. איך לפולקסווגן יש כזה שם טוב?! זה המוסכים בארץ שלא מקצועיים ?!

הרכב, עם הרשיונות, נמצא במוסך אז אני לא יכול לבדוק, אבל אני אשאל אותם על הבוקר לגבי המנוע צעדים. חבר גם אמר לי שצריך לבדוק חיישן מצב מצערת, אבל גם את זה אני מניח שכבר בדקו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...