Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוסך האומן בתל אביב מישהו מכיר? (**לא דחוף. תקראו עוד שבועיים**)

viper_gt2
שימו לב! השרשור הזה בן 6898 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השבוע אמא שלי נהגה ברכב (מאזדה לאנטיס מן הסתםsmiley36.gif) ונכנס בה רכב בצד ככה ששתי הדלתות של הלאנטיס נכנסו פנימה, בקיצור ההורים שלי הלכו ל"מוסך האומן" כי זה המוסך שהביטוח שלח אותנו אליו...

בקיצור לפני כמה זמן ראיתי או בפורום הזה או בפורום מקס טיונינג (שגם שם אני יפרסם את ההודעה) שאמרו דברים לא טובים על מוסך האומן ושהם נוכלים אבל אני רק חושב שזה המוסך הזה אני לא יודע אם נאי זוכר נכון או לא... בקיצור אם באמת מישהו פירסם פה על המוסך הזה ויש לו חוות דעת מנסיון אז שירשום לי פה דחוף כי האוטו כבר במוסך שלא יעשו לנו בעיות באוטו... תודה רבה רבה.

עכשיו יש על הטמבון האחורי שפשוף קטן אפילו לא שקע רק שפשוף של צבע שלא קשור לתאונה ובעל המוסך אמר לאמא שלי שהוא יעשה את הטמבון חלק חלק כמו חדש והוא עוד רוצה 500 שקל רק על השפשוף הזה שזה רק צביעה!!!! כמובן שאמא שלי לא ממש מבינה במכוניות אבל לא נשמע לה הגיוני אז היא אמרה לא!!! גם לי זה לא נשמע הגיוני כי לצבוע רכב שלם עולה בערך 3000 שקל אז איך רק שפשוף בגודל שלט של טלויזיה אמור לעלות 500 ש"ח?!?!!

אמא שלי אמרה לי שזה שדבר איתם על הכל הוא בחור שמדבר יותר מידי, אתם יודעים מהאנשים שאומרים אני יעשה פה ופה משהו חבלז מזמז על הזמן משהו פצצה. בקיצור אם יש עצות אז תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדלתות נפגעו באמצע ואם אתה יכול להראות על איזה קורה מדובר, הקורה שבין שני הדלתות? וירידת ערך מקבלים בסוף בלי שום קשר אחרי הערכת שמאי שיגיד כמה תהיה הירידת ערך ואז מקבלים צ'ק לבית עם הסכום של הירידת ערך זה כבר קרה בעבר הקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

QUOTE=viper_gt2]השבוע אמא שלי נהגה ברכב (מאזדה לאנטיס מן הסתםsmiley36.gif) ונכנס בה רכב בצד ככה ששתי הדלתות של הלאנטיס נכנסו פנימה, בקיצור ההורים שלי הלכו ל"מוסך האומן" כי זה המוסך שהביטוח שלח אותנו אליו...

בקיצור לפני כמה זמן ראיתי או בפורום הזה או בפורום מקס טיונינג (שגם שם אני יפרסם את ההודעה) שאמרו דברים לא טובים על מוסך האומן ושהם נוכלים אבל אני רק חושב שזה המוסך הזה אני לא יודע אם נאי זוכר נכון או לא... בקיצור אם באמת מישהו פירסם פה על המוסך הזה ויש לו חוות דעת מנסיון אז שירשום לי פה דחוף כי האוטו כבר במוסך שלא יעשו לנו בעיות באוטו... תודה רבה רבה.

עכשיו יש על הטמבון האחורי שפשוף קטן אפילו לא שקע רק שפשוף של צבע שלא קשור לתאונה ובעל המוסך אמר לאמא שלי שהוא יעשה את הטמבון חלק חלק כמו חדש והוא עוד רוצה 500 שקל רק על השפשוף הזה שזה רק צביעה!!!! כמובן שאמא שלי לא ממש מבינה במכוניות אבל לא נשמע לה הגיוני אז היא אמרה לא!!! גם לי זה לא נשמע הגיוני כי לצבוע רכב שלם עולה בערך 3000 שקל אז איך רק שפשוף בגודל שלט של טלויזיה אמור לעלות 500 ש"ח?!?!!

אמא שלי אמרה לי שזה שדבר איתם על הכל הוא בחור שמדבר יותר מידי, אתם יודעים מהאנשים שאומרים אני יעשה פה ופה משהו חבלז מזמז על הזמן משהו פצצה. בקיצור אם יש עצות אז תודה.אלו בערך המחירים שלוקחים על "תיקונים קטנים".

לפני כשנה נהג שפשף לי את הרכב, הנזק לא היה גדול אך התיקון עלה 400 ש"ח.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך להבין משהו על פחחות רכב...

כל אובייקט שיש לצובעו...אין זה משנה מה גודל הפגיעה בו, מה זה אומר, אם השפשוף שלך בטמבון הוא בגודל שלט טלוויזיה, או בגודל פאנל קונטורל של בואינג 747 מדגם ג'מבו עם מפלס עליון ומכונת קפוצ'ינו מהקטנות האלו שעושות קפה טעים טעים מכיר ? זה לא משנה.....ככה או ככה הוא צריך לשייף את כ-ל הטמבון ולצבוע שוב את כל הטמבון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך להבין משהו על פחחות רכב...

כל אובייקט שיש לצובעו...אין זה משנה מה גודל הפגיעה בו, מה זה אומר, אם השפשוף שלך בטמבון הוא בגודל שלט טלוויזיה, או בגודל פאנל קונטורל של בואינג 747 מדגם ג'מבו עם מפלס עליון ומכונת קפוצ'ינו מהקטנות האלו שעושות קפה טעים טעים מכיר ? זה לא משנה.....ככה או ככה הוא צריך לשייף את כ-ל הטמבון ולצבוע שוב את כל הטמבון

עדיין זה לא אמור לעלות 500 ש,ח - בטח אם הוא ממילא עושה עבודה על הרכב. מחיר ריאלי יותר הוא 150 - 200 ש"ח. אצלנו מתקנים כאלו דברים בחינם ללקוח שנכנס עם תאונה.

3000 ש"ח לצבע כללי זה מחיר יחסית זול מאוד - אם מקבלים בתמורה עבודה טובה. לא מכיר הרבה שעובדים במחיר הזה ומספקים עבודה טובה עם חומרים איכותיים. (רק החומרים עולים סביב 1000 ש"ח).

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אם יש לקפוצ'ינו אפשרות לתוספת סוכר, אז ברור שהצביעה תעלה 500, אם לא יותר:wink:

אגב, אם נכנס בך 747 בדלתות, יתכן ולא תצטרך כבר צביעה בכלל, ואז הרווחת 500 ש"ח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר על מוסך האומן ברח' הצפירה בתל אביב?

כי הוא לא עושה פחחות בכלל... מאחוריו יש מישהו של פחחות שנקרא פרץ..

אני מטפל אצלו בדייהטסו שרייד שלי והוא חבר משפחה כבר הרבה זמן

(יש 2 מנהלים , אחד איציק ואחד שלמה)

שלמה הוא אדם מאוד ישר ועושה עבודה טובה מאוד...

לי הוא בדק כ15 רכב לקנייה (לפי שקניתי את הדייהטסו) והכל בחינם ועוד לפעמים הוא היה מגיע למקום של הרכב כדי להסתכל אם בכלל שווה להעמיק את הבדיקה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6898 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...