Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוקים חדשים בנוגע לרשיון לטרקטור- או בעתיד "טרקטור משא"

iceman
שימו לב! השרשור הזה בן 6936 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תחילה אציין שאני הוא לא ICEMAN אלא אחיו הצעיר...

המצב שלי הוא כזה... אני מתכנן להוציא רשיון לטרקטור בחודש יולי הקרוב...

לפי מה שהבנתי הולך לצאת חוק אשר יחול על כל הרכבים מהסוג של המיול, הרנג'ר והתומקאר...

רכבים אלה שעד היום הוגדרו כ"טרקטור" לכל דבר, וכל המחזיק ברשיון טרקטור יכול לנהוג על אותם כלים...

עכשיו הבעיה היא כזאת- אם אני יוציא את הרשיון ביולי.. החוק כבר ייכנס לפועל חודש לפני זה.. מה שאומר שאני ייאלץ לעבור את הטרחה שהחוק יעמיד אותי בה.... (חודשיים נוספים של שיעורים)...

אז חשבתי על הרעיון הבא, ואני צריך לדעת אם הוא נכון...

חשבתי לקנות את הרכב (למקרה הצורך הפולאריס רנג'ר) בימים הקרובים, לפני שהחוק ייצא, ואז הרכב יהיה טרקטור.. וכשאני יוציא רשיון לטרקטור אני יוכל לנסוע על הרכב שברשותי מפני שהוא עובר טסט רק כל שנתיים... מה שאומר שהוא יישאר טרקטור....

האם מצב זה הוא הגיוני? נכון?.. כי לי אין מושג!

בתודה, דניאל..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

דרך יפה מאוד לעקוף את המערכת אבל היא לא תצליח!

כאשר אתה תוציא רישיון יהיה רשום ברישיון שלך רישיון מדרגה 1

רישיון לטרקטור ,מכונה ניידת,טרקטור משא

יחד עם הרישיון הנ"ל יכנסו כל החוקים לתוקף זה ממש לא משנה מתי קנית הרכב

הרי לך שכל מיש יקנה עוד שנה ריינגר משנת 2002 לא יצטרך לעבור את הקורס הנוסף?

לא היגיוני המצב שאתה מתאר..

proud to be a mini 2006 owner

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6936 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...