Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"טבלת סיכום צריכת דלק לרכב" באקסל - מתאים לאוף..

SpeadBall
שימו לב! השרשור הזה בן 6943 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

כבר מזה שבוע שאני מנסה ליצור באקסל טבלה אשר תסכם לי באופן מהיר את צריכת הדלק של רכבי על פי מספר משתנים קטן שאגדיר - מחיר לליטר, תשלום כולל (בתדלוק הנוכחי) ומד קילומטרז' הייתי שמח אם מישהו היה יכול לעזור לי ולנסות ליצור טבלה מעין זו בשבילי ובשביל כל המעוניין כי כל נסיוני עם אקבל מסתכם בשבוע ולפרסם אותה כאן.

העמודות שלפי דעתי צריכות להיות:

תאריך : נתון אוטומטי המוזן על פי יום הקלדת שאר הנתונים (אם אפשרי) אך ניתן לשינוי ידני

תחנה : לא ממש משנה אבל אם ניתן לבחור מבין כמה תחנות מוגדרות מראש

מחיר לליטר: נתון מוגדר על ידי המשתמש. ממוצע העמודה מראה את המחיר הממוצע לליטר

תשלום לתדלוק : נתון מוגדר על ידי המשתמש, צריך לשים לב כי לפעמים גובים גם שרות סיכום העמודה מראה את ההוצאות על הדלק בין התאריכים המוגדרים.

קילומטרז' : נתון מוגדר על ידי המשתמש.

ק"מ מתדלוק אחרון :חיסור של נתון הקילומטרז' הקודם מזה הנוכחי. ממוצע העמודה מראה כמה ק"מ בממוצע עובר הרכב בין תדלוקים.

ליטר לתדלוק : חילוק של "תשלום לתדלוק" ב"מחיר לליטר" יש להתחשב גם כאן שיש מקומות שגובים שרות. ממוצע העמודה מראה כמה ליטרים בממוצע מתדלקים בכל פעם.

ק"מ ליטר: הנתון המעניין באמת בסופו של דבר. חילוק של ההפרש בין שתי נתוני קילומטרז' עוקבים לבין חלוקת ה"תשלום לתדלוק" ל"מחיר לליטר". (קילומטרז נוכחי'-קילומטרז קודם')\(תשלום לתדלוק:מחיר לליטר) או פשוט חילוק עמודת ה"ק"מ מתדלוק אחרון" בעמודת "ליטר לתדלוק". סיכום עמודה זו מראה את כמה ק"מ בממוצע עובר הרכב לכל ליטר דלק.

נושא זה מתאים יותר לאוף טופיק אך אין לי גישה לשם, תודה רבה מראש לכל העוזרים.

אדם

...Spead is nothing without Control

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי למה כל הבלאגן הזה

אבל באמת הרבה ממנו , וסתם.

אתה לא יכול לדעת במדוייק כמה עושה הרכב , אתה יכול לדעת בערך

וגם שתדע .. האם זו נסיעה עירונית ? משולבת ? מהירה? האם היו עליות ? ירידות ?

זאת בעיה , והתונים שהקלדת לא ממש עוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ממש מבין למה זה כ"כ מסובך. לי יש טבלה כזו, ולא צריך יותר ממה שיש בה, לדעתי:

A - קילומטראז'

B - כמות דלק שמילאתי

C - מחיר דלק כולל

D - מחיר לליטר - =C/B

E - ק"מ למיכל - חלוקה של השורה הנוכחית ב-A עם השורה הקודמת.

F - צריכת דלק - =E/B

G - מחיר לק"מ - C/E

H - תאריך.

בסוף יש לי חישוב של סה"כ הק"מ שעשיתי עם הרכב, סה"כ ליטרים שקניתי, כמה עלה סה"כ, וכמובן - ממוצע צריכת הדלק.

וזה לא מתאים לאוף טופיק, זה הרי קשור למכוניות...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6943 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...