Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר ללובינסקי (קצת מפגרת אבל מילא...)

ShisseL
שימו לב! השרשור הזה בן 6949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אני יודע שאצל חלקכם זה יעורר גיחוך גדול אבל יש שאלה שרציתי לשאול ואני מאד מעוניין לדעת...

באתר של לובינסקי יש אפשרות לקנות דרך לובינסקי מכוניות יד שנייה... (ככה כתוב...)

רציתי לדעת איך המכוניות נמכרות דווקא דרך לובינסקי...!? האם הם נשארו בשנתונים קודמים ללא קונה ולכן הן נמכרות...!? בכל מקרה איך הולכות המכירות שם...

ושוב... סליחה על הבורות....

הנה קישור למכירות של לובינסקי

http://www.lubinskitrade.co.il/catalog.asp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלה כנראה מכוניות של אנשים שעשו טרייד-אין,מכונית ישנה תמורת החדשה בתוספת מחיר.

התחלתי מאוד להילחץ, יש לי גם וילונות שחורים באוטו והראייה עוד יותר נמוכה, גם אורות דמוי קסנון של פיליפס שלא מאירים שום דבר בגשם כמעט) והיה די מפחיד. סעו בזהירות !
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למה המחירים יקרים כל כך...

206 ג'י טי איי... במקום 148K ב 130K...

אין כמעט שינוי במחיר...

אז מה הקטע אלו מכוניות חדשות שהוחזרו...!?

לא יודע לגבי המחיר, אבל הכוונה היא שלמשל מישהו קונה מהם מכונית חדשה, ואז כעבור שנה או שנתיים למשל הוא רוצה לקנות רכב חדש, אז הוא בא אליהם, קונה מהם רכב חדש, ובתמורה לכך שהוא קנה מהם שוב הם קונים ממנו את הרכב הישן וזהו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שdeltaHF אמר כנראה נכון. שים לב למד אוץ'... בקשר ל206 GTI אולי הוא מכר אותה באותה השנה שהוא קנה אותה לכן יש ירידה קלה במחירון

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף לכל וגם לא מיזמן לובליאנסקי הפכה גם היא לחברת ליסינג בגלל סיבוכים כלשהם

אז כמו שכל חברת ליסינג עושה אחרי שמחזירים לה את המכוניות שלה

זה לימכור אותן

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה של206 ההיא יש מנוע 2000 לא הופך אותה אוטומטית לgti. יכול (מאד) להיות שהיא cc (לא מצויין שם תת דגם :? ), ואז מחיר של 130K הוא נורמלי יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

חשבת פעם מה קורה למכוניות "לימון" (כלומר עם הרבה תקלות חוזרות בתקופת האחריות) ? אחרי שבעל האוטו לוקח עו"ד ומכריח את היבואן לקחת חזרה את האוטו מה קורה לרכב?

הוא נמכר כטרייד אין מבעלים פרטי.

זהירות

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

חשבת פעם מה קורה למכוניות "לימון" (כלומר עם הרבה תקלות חוזרות בתקופת האחריות) ? אחרי שבעל האוטו לוקח עו"ד ומכריח את היבואן לקחת חזרה את האוטו מה קורה לרכב?

זהירות

יהודה

מספיק עם השטויות והסרטים .

לכל יבואן יש מחלקת טרייד אין, סוג של שירות ללקוחות שמעוניינים לקנות רכב חדש.

כמו שכבר אמרו , אתה מחזיר את הרכב הישן שלך, בדר"כ נותנים לך עליו קצת נמוך יותר ממחיר המחירון ואתה מקבל זיכוי בכסף שאתה קונה רכב חדש .

יש יתרונות בקנייה מטרייד אין, יש גם חסרונות , צריך לקחת את זה בחשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה של206 ההיא יש מנוע 2000 לא הופך אותה אוטומטית לgti. יכול (מאד) להיות שהיא cc (לא מצויין שם תת דגם :? ), ואז מחיר של 130K הוא נורמלי יותר.

אני הסתובבתי בטריד אין של פ'גו לפני שבוע, היתה שם 206CC שני ליטר.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

זהירות

יהודה

תעשה לי טובה , קנינו 3 מכוניות מהטרייד אין של לובינסקי .

כולן היו שמורות ומטופלות עפ"י הספר. כל מה שהובטח ע"י הסוכנות קויים.

לטעמי האישי הם עדיפים על טרייד אין של ליסינג וכו'.

אגב - סוכנויות הטרייד אין של היבואנים מעודדות לקוחות קיימים של החברה לבוא ולהשאיר את הרכב שלהם בן השנתיים בערך שנקנה וטופל כראוי אצל היבואן , ולקחת אוטו חדש מאותה חברה.

קוראים לזה "שימור לקוחות".

בד"כ מכוניות אלה יהיו שמורות טוב מהממוצע בשוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספיק עם השטויות והסרטים .

לכל יבואן יש מחלקת טרייד אין, סוג של שירות ללקוחות שמעוניינים לקנות רכב חדש.

כמו שכבר אמרו , אתה מחזיר את הרכב הישן שלך, בדר"כ נותנים לך עליו קצת נמוך יותר ממחיר המחירון ואתה מקבל זיכוי בכסף שאתה קונה רכב חדש .

יש יתרונות בקנייה מטרייד אין, יש גם חסרונות , צריך לקחת את זה בחשבון.

לדעתי האזהרה היתה במקום ונכונה לכל רכישה ממאגר של רכבים ולא משנה של איזה יצרן או יבואן.

כל מה שצריך לעשות זה להסתכל בהסטוריה של הרכב במחשב...

אם היא ארוכה כאורך הגלות, פשוט לוותר כי כנראה זאת הסיבה להימצאות הרכב בטרייד.

לדעתי בכל מקרה הסיכויים נמוכים יחסית למקרה כזה.

הערה: אם אני הייתי רוכש רכב משם, הייתי מוצא דרך לדבר עם הבעלים הקודמים, כחלק מתהליך החרישה של היסטוריית הרכב.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל כמות המכוניות שיבואן "מסכים" לקחת בחזרה מלקוח היא קטנה מאוד יחסית לכמות המכוניות שנמכרות שם באופן כללי.

באופן כללי , גם בן אדם פרטי יכול לימכור לך לימון או מה שזה לא יהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להם מכוניות מכל הסוגים והסיבות: טרייד-אין פרטי (כולל מעט יפניות), ליסינג (התחייבות שלהם לרכוש בחזרה), תקלות שלא הצליחו לפתור וכו'.

אל תתרשם מהמחירון באתר. הוא לא מעודכן ולא נכון. שים לב שכל הרכבים שם מדגם ושנתון מסוימים זוכים למחיר אחיד ללא תלות בק"מ. טלפון קטן למחלקה יגלה לך שהמלאי והמחירים שונים מאד מהכתוב שם.

קניתי שם רכב, כמו שקונים בכל מקום אחר. היתרון היה מחיר נמוך יותר, וכתובת לחזור אליה עם תלונות.

שים לב שיש להם גם מכוניות עם שפע תקלות שהוחזרו על-ידי לקוחות עצבניים. אנשי המכירות שם לא רוצים לדעת למה הרכב הוחזר, ומבחינתם כל רכב במגרש הוא בונבוניירה. כמו בכל מגרש אחר.

לכן יש לבדוק היסטוריה ולדבר עם הבעלים האמיתי הקודם. אם הרכב היה בליסינג, יהיה לך מאד קשה להגיע למי שנהג באוטו. אבל לרוב רק הוא יודע אם לרכב יש בעיה כרונית כמו אי-יכולת להתניע בבקרים של ימים אי-זוגיים, וכו'.

למרבה האירוניה אני מאד מרוצה מהרכישה והרכב, אבל ייתכן שהרכב שלי יחזור בסוף למגרש הנ"ל בתור רכב שלא מצליחים לתקן לו שתי תקלות במנוע, שמופיעות רק לפעמים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...