Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני לא מעוניין לתת כותרת טובה אבל כן מעוניין לשפר פורשה בוקסטר

שימו לב! השרשור הזה בן 6956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקי אז חבר שלי החליף את האאודי טיטי שלו בפורש בוקסטר שנת 2002 קבריולט יש לו 220 סוסים והוא רוצה יותר כוח הוא רוצה לעלות את זה ל300 והוא רוצה את המנוע יותר משופר ויותר חזק!!

מבחינתי האוטו מושלם ככה אבל זה מה שהוא רוצה!!

אז תגידו איזה שיפורים אפשר לעשות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי איך דווקא הוא הגיע למסקנה ששלוש מאות כ"ס יספקו אותו... למה לעצור שם אם אפשר 350? 400? הוא בדק איך מרגישים 280 כ"ס ונראה לו חלש?

אם לא הבנת עד הרגע, אז כן, אני די סרקסטי בעניין... אם החבר שלך קנה את הבוקסטר כדי לפרק מכוניות בקו ישר אז הוא ללא ספק קנה את אחת המכוניות הכי גרועות שיש וגם שילם עליה סכום לא מבוטל בכלל, זה יהיה די עצוב ברגע שכל קומפקטית מסריחה ששתלו בה טורבו תשאיר לו עשן, וזה יקרה גם אם יהיה לו 300 סוסים.. אימפרזות משופרות בכלל יעשו ממנו צחוק..

מה שכן, תגיד לחבר שלך שלפני שהוא מבלבל לעצמו את השכל וחופר את הארנק שלו טוב טוב (כי בשביל לשפר פורשה הוא יצטרך הרבה כסף), הוא הבעלים המאושרים של אחת המכוניות עם השילדות היותר טובות בעולם, שיש לה היגוי מצוין, בלמים מעולים והרבה יתרונות דינאמיים אחרים.

להפוך אותה למכשיר לשיטוח רמזורים יהיה בזבוז משווע.

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מוטי, אתה לא מבין!

החבר הדמיוני הזה מתבעס לאללה בכל פעם שאיזה ילד במפגש שואל אותו "אחי! משופרת?" והוא צריך להשפיל עיניים בבושה ולהגיד "לא. סתם פורשה" רק כדי לראות את הילד נוחר בבוז והולך להסתכל על איזו סיויק האצ'בק 1.4 בצבע סגול-דגדגן-זרחני עם ניאונים בצבע ירוק-ליחה-רדיואקטיבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מוטי, אתה לא מבין!

החבר הדמיוני הזה מתבעס לאללה בכל פעם שאיזה ילד במפגש שואל אותו "אחי! משופרת?" והוא צריך להשפיל עיניים בבושה ולהגיד "לא. סתם פורשה" רק כדי לראות את הילד נוחר בבוז והולך להסתכל על איזו סיויק האצ'בק 1.4 בצבע סגול-דגדגן-זרחני עם ניאונים בצבע ירוק-ליחה-רדיואקטיבית.

חחחחחחחחח קרעת אותי!!!!!

גם אני התחתנתי עם הקליאו ספורט שלי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מוטי, אתה לא מבין!

LOL ,LMAO ,ROFL

גדוללללללל:lol:

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מוטי, אתה לא מבין!

זה רק אני הוא שזה היה הדבר הכי לא מצחיק ומפגר ששמעתי!

ותגיד שניה יש לך מופע סטנדאפ? למה כי אתה יכול ממש להצליח!

ומה אתה חושב אני חבר שלך שתיסתלבט עלי?

ולא הוא לא רוצה ליפתוח איתו רמזורים הוא רק רוצה עוד כוחות סוס הוא מרוצה מהאוטו עד הגג!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולא הוא לא רוצה ליפתוח איתו רמזורים הוא רק רוצה עוד כוחות סוס הוא מרוצה מהאוטו עד הגג!

במקרה הנוכחי, לצערנו, זה רק אתה!!

אתה באמת חושב שמישהו ייקח אותך ברצינות עם שאלתך המקורית - ואני אסביר, כאשר קונים פורשה מהזן המצויין לעיל - היא כמובן ניתנת לשיפור - אבל החברה שייצרה אותה עשתה מאמצים מסויימים כדי שתהא מספיק בעבור הנהג המתחיל!!!

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוב,תן כבוד לאחראי פה ,דבר יפה!!!

באשר לפורשה,שיתחדש זה אחלה אוטו שבעולם ,יש הרבה סדנאות שמתמחות בשיפורים לפורשה אבל לא בארץ שלנו (עזוב את זה שלדעתי פורשה הינדסו את הרכב בצורה מושלמת וכל המוסיף גורע,ומי שרוצה פורשה חזקה קונה בכלל קררה טורבו .)

העלאת הספק ב-80 כ"ס ברכב אטמוספרי תחייב פתיחת מנוע והשינויים הנדרשים (יחס דחיסה,החלפת מיסבים,בוכנות ,תלתלים) מעבר לזה שינויים בהזרקה ובכמות האוויר גם יידרשו וזה עולה די הרבה כסף לרכב הנ"ל ,שיתחיל ללמוד גרמנית ויברר באתרים שלהם כמה עולים החלקים הנ"ל.

הנה לינק לחלק מהשיפורים האפשריים בבוקסטר:http://www.rennsportsystems.com/996-Boxster.html

ועדיין אחרי כל השינויים הללו ,אחרי שהוא יזרוק כל כך הרבה כסף , כפי שמוטי אמר כל סיויק מוגדשת תשאיר לו ניחוח צמיגים חרוכים כשיראה אותה נעלמת באופק.

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי אז חבר שלי החליף את האאודי טיטי שלו בפורש בוקסטר שנת 2002 קבריולט יש לו 220 סוסים והוא רוצה יותר כוח הוא רוצה לעלות את זה ל300 והוא רוצה את המנוע יותר משופר ויותר חזק!!

פורש זה לא אוטו קטן ? איך נכנסים שם 220 סוסים !? אצלנו בחווה בקושי יש 4 ... בטח לנקות חרא של 220 סוסים לוקח הרבההה זמן :\

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אישית זה נשמע כמו פקודה :shock:

חבר שלך יכול למכור את הפורש, ובכסף הזה לקנות STI ולשפר אותה עד הגג ועוד יישאר לו כסף לכמה בלוני NOS.

ועכשיו ברצינות, לא ניראה לי שיש בפורום הרבה אנשים שהתעסקו בשיפורים לפורש,

תנסה להכנס לסדנאות ולברר אם אחת מהן מוכנה לעבוד על פורש.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אם זה לא מצחיק ואם זה מפגר, אז למה שיפתח מופע סטנדאפ?

2. אם הוא בכל זאת רוצה לפתוח רמזורים, צריך לברר באיזה מברג משתמשים ולעבוד בזהירות עם חוטי החשמל לאורות, בהצלחה!

3. אם הוא מרוצה מהאוטו עד הגג, אז זה טוב או לא טוב? כי הגג בבוקסטר הוא נמוך מאוד וגם לא קשיח.

4. בשביל להוסיף 80 כ"ס לבוקסטר צריך להשקיע עשרות אלפי שקלים בטורבו ושלל מכלולים נוספים. בהצלחה.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שלא אתה ולא חבר שלך יודעים מה אתם רוצים !

ילד שיסתכל על מכונית מצועצעת ויפה

שלא ישכח שהוא יושב בפורשה לעזזל ! וזהו - הוא לא צריך להגיד "לא זאת סתם פורשה" כי זאת פורשה לכל דבר - משופרת לא משופרת - ה"ילד" הזה מזמן היה מת שיהיה לו מכונית כזאת ...

:silly: Cx5 - 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...