Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"ממעוף הציפור" - הונדה CBR1100XX "סופר-בלקבירד" במבחן

כRובי
שימו לב! השרשור הזה בן 6958 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רצה הגורל, וה"סופר-בלקבירד" נחת אצלנו למבחן בדיוק כש"האזרח" חיפש לרכב עד צאת נשמתו. מבחינתנו, אין דרך טובה יותר לבחון אופנוע כזה... מבחן דרכים (אבל קצת אחרת)

tna.jpg

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצה הגורל, וה"סופר-בלקבירד" נחת אצלנו למבחן בדיוק כש"האזרח" חיפש לרכב עד צאת נשמתו. מבחינתנו, אין דרך טובה יותר לבחון אופנוע כזה... מבחן דרכים (אבל קצת אחרת)

יופי של יומן מסע...:mm_yeah:

ראש הממשלה: " לא נשחרר בוטנים עם מלח על הידיים!!!" :onfire::screwy:

"חכה לי רק רגע," היא אמרה בקול גדול, "אני בהריון" בואינג! התערבות על מתנדבת התפתחה לכלל אסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצויין, פשוט ריר זורם על המקלדת.:yum::yum:

ישר כח

למכירה -CBR 929 RR , מטופל בסטארסייקל ,ניתן להציג "היסטורית טיפולים" , אזעקה+ ביפר, FREE FLOW, זוג צמיגים חדשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף למחמאות. :-)

:evilbat: ...השדון

------------------

May the Force be with you...always

------------------

כשאני אמות, אני רוצה למות כמו סבתא שלי, בשלווה, תוך כדי שינה. לא בצרחות, כמו הנוסעים באוטו שלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת כתבה מעולה. מסוג החווית שבאמת צריך לעשות פעם בחיים (או יותר):mm_yeah:

כמי שגר כבר 8 שנים עם כלבה מדהימה, קבל את תנחומי. הצלחת לצבוט בלב.:sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה כתבה... ושאלה: כל מבחן שאתה עושה, אתה נוסע לאורך כל המדינה ועושה מאות ק"מ? זה לא נהיה משעמם כבר בשלב מסויים?

ואפשר קישור למבחן שעשיתם ל-zx12 אם עשיתם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם

אחלה כתבה... ושאלה: כל מבחן שאתה עושה, אתה נוסע לאורך כל המדינה ועושה מאות ק"מ? זה לא נהיה משעמם כבר בשלב מסויים?

ואפשר קישור למבחן שעשיתם ל-zx12 אם עשיתם?

כן, כל מבחן בפול גז לאופנוע כביש כולל בממוצע כ-600 ק"מ של רכיבה. על אופנועי תיור (בימר GS, למשל) אנחנו עושים כ-800 ק"מ. משעמם? ת'שמע... עבודה מחורבנת, אבל מישהוא צריך לעשות אותה... :-D

ה-ZX12 לא נבחן בפול גז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, כל מבחן בפול גז לאופנוע כביש כולל בממוצע כ-600 ק"מ של רכיבה. על אופנועי תיור (בימר GS, למשל) אנחנו עושים כ-800 ק"מ. משעמם? ת'שמע... עבודה מחורבנת, אבל מישהוא צריך לעשות אותה... :-D

ה-ZX12 לא נבחן בפול גז.

אין לי בעיה שזאת תהיה העבודה שלי, לבחון אופנועים ולקבל על זה כסף:-D

ואתם תעשו מתי שהו מבחן לנינג'ה ? או שעבר זמנו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעיה שזאת תהיה העבודה שלי, לבחון אופנועים ולקבל על זה כסף:-D

ואתם תעשו מתי שהו מבחן לנינג'ה ? או שעבר זמנו....

ראוי לציין שכל עבודת פול גז, מבחנים, טורים, אחזקה וכו' נעשית על חשבון יוזמי האתר, על חשבון שעות משפחה, עבודה וחיי חברה. אין שכר כספי ראוי למידת ההשקעה של מנהלי ומתפעלי האתר...

הכל התנדבות חינם אין כסף.

ראש הממשלה: " לא נשחרר בוטנים עם מלח על הידיים!!!" :onfire::screwy:

"חכה לי רק רגע," היא אמרה בקול גדול, "אני בהריון" בואינג! התערבות על מתנדבת התפתחה לכלל אסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6958 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...