Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה ניתן להשיג מכשיר GPS

Opel Astra GSI
שימו לב! השרשור הזה בן 6959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני הבנתי שבנוסף למכשיר(שהוא סתם מחשב כף יד) מתקינים תוכנה שהיא כולל מפות וכל מה שצריך.

השאלה היא איפה קונים את כל הדרוש לGPS לרכב? האם יש תוכנות שונות ומה ההבדלים?

והאם אפשר לקנות את כל המערכת מ0 כולל התקנה והכל עד 4000 שקל פלוס מינוס?

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה כמו שאבא שלי עשה הוא קנה מחשב כף יד מדגם I PACK שיש בו הכל מחשב כף יד עם ווינדוס אקספי+מצלמה+אמפי3+ג'יפיאס לכביש+ג'יפיאס לשטח שזה אני חושב עלה לו בסביבות ה3500+

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם בסניפי ריקושט, למטייל, מסעות, ויש עוד חנות אחת בדרך ז'בוטינסקי בפ"ת (שכחתי איך קוראים לה).

אין לי מושג לגבי המחירים.

Ford Taunus GXL 2300 v6 ידנית 1972 - [][ ]O=o=O[ ][]

Ford Fiesta CL 1988

CJ8s 1987 O|||||||O

Ford Focus Estate 2.0 2010

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכנה (דסטנייטור) עולה 2000 ש"ח, ודורשת שהמכשיר צריך יהיה מסוג "pocket pc", כלומר יש שתי אופציות עיקריות עבורך:

1. מיו 168, כולל אנטנה GPS ושלל אביזרים שבאים באריזה כמו כיסוי ומתקן לרכב. 2000 ש"ח.

2. אייפק 3715, לא כולל כלום באריזה למעט מטען. 2000 ש"ח. צריך להוסיף אנטנה 1000 ש"ח.

שני המכשירים בעלי יכולות גבוהות, לאייפאק יש יתרונות כמו מצלמה (1.2 מ"פ, סבירה), זיכרון פנימי גדול יותר (במאה מ"ב בערך) ומעבד חזק יותר (400 מג"ה מול 300), למיו יש יתרון באנטנה מובנית, ואביזרים שבאים באריזה.

שניהם עובדים על אותה תכנה של מייקרוסופט, ויש להם יומן, רשימות, בלוטוט, ווי-פאי, וכו', ניתן לשמוע איתם MP3 ולהוסיף כרטיס SD בחריץ הרחבה, לגלוש באינטרנט דרך שרת אלחוטי או פלאפון מתאים.

עברית תעלה כ-300 ש"ח נוספים, הכרחי.

איפה? למשל בהנדי, דיזינגוף סנטר: 03-6200001, שם אני רכשתי את האייפק, עם כל האביזרים. הם חבורה של ילדים חולי גאדג'ט, יסבירו לך הכל ויתנו לך את שאר המידע הדרוש.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין באתר הזה http://www.gpsnow.co.il יש מיליון GPSים אני לא מבין מה ההבדל ומה כל אחד עושה! אני צריך מכשיר GPS ואם אפשר שיבוא עם זה מצלמה,יומן וכל זה,זה יהיה נחמד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכנה (דסטנייטור) עולה 2000 ש"ח, ודורשת שהמכשיר צריך יהיה מסוג "pocket pc", כלומר יש שתי אופציות עיקריות עבורך:

1. מיו 168, כולל אנטנה GPS ושלל אביזרים שבאים באריזה כמו כיסוי ומתקן לרכב. 2000 ש"ח.

2. אייפק 3715, לא כולל כלום באריזה למעט מטען. 2000 ש"ח. צריך להוסיף אנטנה 1000 ש"ח.

שני המכשירים בעלי יכולות גבוהות, לאייפאק יש יתרונות כמו מצלמה (1.2 מ"פ, סבירה), זיכרון פנימי גדול יותר (במאה מ"ב בערך) ומעבד חזק יותר (400 מג"ה מול 300), למיו יש יתרון באנטנה מובנית, ואביזרים שבאים באריזה.

שניהם עובדים על אותה תכנה של מייקרוסופט, ויש להם יומן, רשימות, בלוטוט, ווי-פאי, וכו', ניתן לשמוע איתם MP3 ולהוסיף כרטיס SD בחריץ הרחבה, לגלוש באינטרנט דרך שרת אלחוטי או פלאפון מתאים.

עברית תעלה כ-300 ש"ח נוספים, הכרחי.

איפה? למשל בהנדי, דיזינגוף סנטר: 03-6200001, שם אני רכשתי את האייפק, עם כל האביזרים. הם חבורה של ילדים חולי גאדג'ט, יסבירו לך הכל ויתנו לך את שאר המידע הדרוש.

אפשר כתובת מדוייקת? כמה עלה לך הכל כולל עבודה כולל המכשיר כולל התוכנה כולל הכל?

ואם אתה מרוצה מזה? זה מדוייק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכנה עובדת עד הפרטים הקטנים, אך היא לא מתחשבת בעמסי תנועה ובעבודות זמניות בדרך. שימושי בעיקר לניווט בתוך הערים ואל מקומות נידחים. הדיוק גורם לך לתהות על מהות הקיום שלך כפרט במערכת קוסמית של אינספור אלקטרונים שלא מפסיקים לרוץ, ומי הגאון שחיבר אותם כך שגוש הפלסטיק הזה יגיד לך איך להגיע למקומות שרק דיירי הרחוב מכירים. לעיתים יש שגיאות קלות ולא מהותיות שניתן להתגבר עליהם.

הכי חשוב זה שיש עדכונים באינטרנט לכבישים חדשים.

כתובת מדוייקת יותר מדיזינגוף סנטר? קומה תחתונה... לא יודע להסביר יותר מזה.

המחירים שציינתי למעלה הם זולים יחסית, לפי זאפ, לי הכל עלה יותר מ6K, כולל הכל, כשה-3715 רק יצא, לפני כחצי שנה.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכנה עובדת עד הפרטים הקטנים, אך היא לא מתחשבת בעמסי תנועה ובעבודות זמניות בדרך. שימושי בעיקר לניווט בתוך הערים ואל מקומות נידחים. הדיוק גורם לך לתהות על מהות הקיום שלך כפרט במערכת קוסמית של אינספור אלקטרונים שלא מפסיקים לרוץ, ומי הגאון שחיבר אותם כך שגוש הפלסטיק הזה יגיד לך איך להגיע למקומות שרק דיירי הרחוב מכירים. לעיתים יש שגיאות קלות ולא מהותיות שניתן להתגבר עליהם.

הכי חשוב זה שיש עדכונים באינטרנט לכבישים חדשים.

כתובת מדוייקת יותר מדיזינגוף סנטר? קומה תחתונה... לא יודע להסביר יותר מזה.

המחירים שציינתי למעלה הם זולים יחסית, לפי זאפ, לי הכל עלה יותר מ6K, כולל הכל, כשה-3715 רק יצא, לפני כחצי שנה.

אני רואה שאתה קצת מבין בתחום אז אני אשמח אם תוכל לעזור גם לי.

אני מחפש GPS במחיר כמה שיותר זול. אני לא מחפש מכשיר עם זכרון, מעבד, נגן MP3 ושיכין לי קפה ב-5 שניות לאחר שאני מניע את הרכב ...

אני מחפש משהו קטן, פשוט ורצוי שיהיה קל להעביר אותו מרכב לרכב. לפי מה שהבנתי צריך גם אנטנה אז אני מעדיף שתהיה אנטנה פנימית או משהו כזה כי לפני כמה חודשים הורדתי מרכב של חבר שלי אנטנת GPS שלא תבייש אנטנה של נגמ"ש צהלי.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום , אני גם מחפש מע' GPS

אבל אני צריך שהי תיהיה משולבת עם מסך וDVD, יש חיה כזאת?!

כמובן שהמע' צריכה ליהיות בגודל סטנדרטי של רדיו דיסק..

תודה מראש לכל העונים

ערן

בעולם-"זאת זכות לתת שרות"

בארץ- "אתה חייב לתת לי שרות! אני קניתי את הכיסא שאתה יושב עליו!":evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש משהו קטן, פשוט ורצוי שיהיה קל להעביר אותו מרכב לרכב. לפי מה שהבנתי צריך גם אנטנה אז אני מעדיף שתהיה אנטנה פנימית או משהו כזה כי לפני כמה חודשים הורדתי מרכב של חבר שלי אנטנת GPS שלא תבייש אנטנה של נגמ"ש צהלי.
חבר שלי בא עם אותה דרישה בדיוק לפני חודש, קנה את המיו 168 ועכשיו הוא מרוצה עד הגג. המיו אמנם חלש יותר אבל עושה את העבודה, וההוצאה הכספית מסתיימת במכשיר (ותכנה, אם אתה רוצה רישיון...), הוא בא עם כיסוי עור (הכרחי), מעמד לחלון הרכב (הכרחי), אנטנה מובנית שיושבת על המכשיר עצמו ולא בנפרד מהמכשיר, ומטען לרכב וכו'. אין לו אביזרים נוספים כמו אנטנה חיצונית, או חוטים למיניהם.

בסופו של דבר זו תכנה כבדה שדורשת הרבה מהמערכת, המיו הוא מינימלי אך מספיק. אולי בהזדמנות אני אעשה השוואה בינו לבין האייפאק, זמני תגובה וכו'...

בעיקרון, כל מכשיר יכול לסחוב את התכנה, ובלבד שיהיה "פוקט פי סי".

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלי בא עם אותה דרישה בדיוק לפני חודש, קנה את המיו 168 ועכשיו הוא מרוצה עד הגג. המיו אמנם חלש יותר אבל עושה את העבודה, וההוצאה הכספית מסתיימת במכשיר (ותכנה, אם אתה רוצה רישיון...), הוא בא עם כיסוי עור (הכרחי), מעמד לחלון הרכב (הכרחי), אנטנה מובנית שיושבת על המכשיר עצמו ולא בנפרד מהמכשיר, ומטען לרכב וכו'. אין לו אביזרים נוספים כמו אנטנה חיצונית, או חוטים למיניהם.

בסופו של דבר זו תכנה כבדה שדורשת הרבה מהמערכת, המיו הוא מינימלי אך מספיק. אולי בהזדמנות אני אעשה השוואה בינו לבין האייפאק, זמני תגובה וכו'...

בעיקרון, כל מכשיר יכול לסחוב את התכנה, ובלבד שיהיה "פוקט פי סי".

וכמה מכשיר כזה עולה (פחות או יותר) בארץ?

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית את EBAY?

אני לא יודע מה ההשלכות של נושא הממשק העברי של המכשיר, אם יש דבר כזה, אבל אם זו מערכת הפעלה ג'נרית כמו POCKETPC אז לא אמורה להיות בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...