Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלט של אזעקה הרוס... איפה מוצאים תחליפי?

Dj GuyGivant
שימו לב! השרשור הזה בן 7670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי סובארו לגאסי שנת 91 והאזעקה שלי "מושבתת" כבר המון זמן אחרי שאבא שלי הרס את השלט לפני שנים...

[לא קשור לשאלה] אחרי שאבא שלי קנה סיטרואן C5 הוא "הוריש" לי את הסובארו [\לא קשור לשאלה] :roll:

איפה אפשר למצוא שלט תחליפי גם אם השלט לא מראה שום סימני חיים כלשהם, נראה לי אבא שלי לא נגע בו כבר איזה 3 שנים... ז"א תחשבו שאין שלט!

האם אפשר איכשהו לתכנת שלט תחליפי ללא שלט אורגינלי שפועל?!

אגב, אזעקה של Gemini

תודה לעוזרים.

גיא.

Pioneer DEH-80Prs Amp:Hertz HDP5TW:ScanSpeak D2004 Mid:Silver Flute 4Ohm Sw:JL Audio 12W3v2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל ליצור שלט...

חובה לפחות שלט אחד שעובד...

כדי שיהיה אפשר "לקחת" ממנו את הקוד...

אם אין ... ממה שאני יודע אין אפשרות...

אולי תנסה להגיע ליבואן של האזעקה בארץ...

אולי אפשר להחליף חלק באזעקה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לייצר שלטים לאזעקה בלי שלטים.

צריך לשלוח אותה לקידוד והיא חוזרת עם שני שלטים.

הקטע שהעלות יכולה להיות כמו חצי אזעקה חדשה....

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לפנות ל GEMINI, למעבדה.

הם בטוח כבר יוכלו לשכפל לך שלט חדש ו/או לתקן את הישן.

אם באמת אתה ארצה להקטין את הוצאת התיקון, נסה להביא את השלט הלא תקין. הם בד"כ מתקנים אותו די במהירות. לי יש הזעקה של COBRA, הם לקחו על התיקון 20 ש"ח כולל החלפת הפלסטיק.

מועדון הרודסטרים, אין עוד מועדון כזה.

http://www.roadster.co.il/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה לפנות ל GEMINI, למעבדה.

הם בטוח כבר יוכלו לשכפל לך שלט חדש ו/או לתקן את הישן.

אם באמת אתה ארצה להקטין את הוצאת התיקון, נסה להביא את השלט הלא תקין. הם בד"כ מתקנים אותו די במהירות. לי יש הזעקה של COBRA, הם לקחו על התיקון 20 ש"ח כולל החלפת הפלסטיק.

אפשר אולי טלפון\כתובת של COBRA ? אני כמעט בטוח שגם אצלי זה קוברה

Pioneer DEH-80Prs Amp:Hertz HDP5TW:ScanSpeak D2004 Mid:Silver Flute 4Ohm Sw:JL Audio 12W3v2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה פניתי ל YARIK בהודעה פרטית אך אין קול ואין עונה :(

מצטער שהקפצתי את ההודעה רציתי רק לדעת אם מישהו יודע איך אני יכול להשיג את ה GEMINI \ COBRA האלה!?!

תודה

:oops::roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...