Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב אמין עם ירידת ערך קטנה ב25-30

tsachi1
שימו לב! השרשור הזה בן 6969 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש רכב קטן(עדיף - לא חובה)

שלא תיהיה לו הרבה ירידת ערך לטווח הארוך(5 שנים לערך)

שצריכת הדלק שלו לא תיהיה מוגזמת

ושישב על הכביש ואם אפשר שגם יהיה מהנה לנהיגה.

חשבתי על אימפרזה מהשנים הישנות למרות שהוא לא קטן

וחשבתי גם על גולף

פולו גם באה בחשבון למרות שיש לה ירידת ערך גדולה.

אם תוכלו לעזור לי בבקשה אודה לכם מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפולו יש ירידה של 4k בשנה ,לא נראה לי שזה ירידה רצינית

כדאי דווקא לקחת אותה בחשבון ,אוטו מצוין ,מניסיון רב שנים איתה

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החשיבה שלך מוטעית. לאף רכב ב-30K ש"ח אין ירידת ערך גדולה. ב-5 שנים הוא יאבד אולי מחצית מערכו, וזה כמעט הסכום השנתי שתוציא עליו ממילא (על ביטוח, טסט, דלק וטיפולים). אימפרזה מכונית טובה אבל ב-30K תמצא רק מכונית ישנה יחסית - אולי 94-95. פולו ב-30K תמצא גם שנת 98 לדעתי.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיי עם העליות האלה....גם פיאט אונו עושה את העליות האלה(בלי מזגן..)

ואפילו האוטו שלי עושה את העליות האלה...

אולי 306 אני לא בטוח בירידת ערך שלה (בייחוד בגלל שלוי יצחק "מת" על צרפתיות)והיא מהנה מאוד לנהיגה .

אבל אין כזה דבר אוטו שלא מעבד מהערך שלו הרבה..ואם פולו זה הרבה ירידת ערך(בשבילך) אז אני לא יודע מה אתה מחפש בדיוק. :)

Polo GTI 2013 APR stage 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה הרבה ירידת ערך...

אבל אני זוכר שלפני כמה שנים דודה שלי קנתה מאמא שלי פולו ושילמה 70 ועכשיו הי שווה בערך 30

זה ירידת ערך דיי דרסטית...

אהה ולגבי העליות של ירושלים יש הרבה מכוניות שלא מסוגלות לעלות את העליות כמו שצריך, הם עולות אותם על משהו כמו 70 כשאפשר ליסוע בכביש הזה 160... אני לא מדבר אולי על העליות שכולם מכירים... אני מדבר על נבי סמואל למי שמכיר... שזה חתיכת עליה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"...אהה ולגבי העליות של ירושלים יש הרבה מכוניות שלא מסוגלות לעלות את העליות כמו שצריך, הם עולות אותם על משהו כמו 70 כשאפשר ליסוע בכביש הזה 160... "
:roll: .............

Polo GTI 2013 APR stage 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6969 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...