Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עידכון לגבי פוסט מרגיש מיואש מהעבודה, חייב שינוי מ2016

renaultfreek
שימו לב! השרשור הזה בן 2330 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלומות

ביולי 2016 פתחתי פוסט מרגיש מיואש מהעבודה, חייב שינוי.

מאז עברו הרבה מים בנהר, שנה אחרי נולדה לי עוד ילדה, והרגשתי שאני חייב לעשות שינוי, אני לא ממצא את עצמי ומפסיד המון זמן עם הילדות והאישה.

אז החלטתי לעצב קורות חיים חדשים, ולנסות את מזלי, עד אפריל 2017 קבלתי כל מני הצעות עבודה אשר לא עינינו אותי, או שפשוט לא קבלתי פידבק מהקורות חיים ששלחתי לגבי משרות שבאמת רציתי.

ואז בסוף אפריל ראיתי מספר משרות באינטרנט אשר מצאו חן בעיני, אחת נמצאת בציריך שממש ממש רציתי (עבודה שונה לגמרי ממה שאני עושה עכשיו, גם בנושא רכש אבל לחדרי ניתוח לכל שוויץ פלוס ניהול מלאי ופרוייקטים), שלחתי קורות חיים וביום למחרת קבלתי טלפון לבוא לראיון, היתי כולי בחששות כי אין לי שום רקע בחדרי ניתוח או בתי חולים, הראיון עבר טוב ואחרי זה הגיע עוד טלפון לבוא למבחנים, את המבחנים עברתי ללא שום בעיה והיתי אמור להמתין כ3 שבועות לתשובה.

למחרת אני מקבל טלפון מאחד המנהלים בחברה הקודמת שעבדתי בה, והוא מספר לי שמתפנה משרה בחברה החדשה שבה הוא עובד ואם אני רוצה המשרה שלי ללא ראיון עבודה ובאותו שכר שאני מרוויח כרגע.

איך ששמעתי את זה ירדו לי דמעות (לא בצחוק), המשרה נמצאת כ2 ק"מ ממני, אותו תחום עבודה, אבל עבודה הרבה יותר מאתגרת ממה שאני עושה עכשיו, והשעות עבודה מעולות מ5 בבוקר עד שתיים וחצי בצהריים.

עכשיו הגיע הרגע שפשוט לא ידעתי מה לעשות מצד אחד המשרה בציריך זאת משרת חלומותי (פלוס שכר של כמעט 30 אחוז יותר ממה שאני מרוויח כרגע) אבל שעות עבודה לא גמישות, או מישרה על יד הבית בשעות עבודה אשר משאירה לי המון זמן למשפחה.

פניתי לאישתי לייעוץ, היא אמרה לי לא משנה מה שאני מחליט היא תומכת בי, אחרי הרבה לילות ללא שינה הודעתי בחברה שעל יד הבית שאני מעוניין, והודעתי למנהל כוח אדם שאני נאלץ לוותר על המשרה, לא בגלל שאני לא מעונין בה, אלא בגלל שהמשפחה ואישתי צריכים אותי כרגע יותר מכל.

הוא הבין אותי, ואמר לי לנסות שם ולראות אם הולך, ואם לא אז ישר לשלוח לו מייל ותמיד יהיה לי מקום עבודה אצלו.

את אישתי עדכנתי רק אחרי שבצעתי את כל הטלפונים וקבילתי את החוזה (היה קשה לשמור בסוד), רק לראות את האושר על הפנים שלה היה שווה לי את זה.

אז זהו מחר זה יום העבודה האחרון שלי וב3 לינואר אני מתחיל במקום החדש.

במקביל אני כבר בודק לגבי לימודים אשר תמיד רציתי ללמוד ופשוט לא היה לי את הזמן הנדרש.

פלוס אחד מאוד גדול שעזר לי במציאת עבודה זה שעשיתי צבא בארץ, השווצרים מחשיבים את הצבא הישראלי לבין הטובים בעולם ואחד הקשים, אין רגע שבראיון עבודה לא מסבירים לי כמה הם חושבים שהצבא בארץ מעולה ודווקא אחד כמוני הם צריכים.

עכשיו נשאר להתחיל לעבוד ולקוות לטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחל לך כל טוב והצלחה

חוץ מהתחלת עבודה בשעה 5 לפנות בוקר הכל נראה סבבה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה, אני חושב שעשית צעד נכון - זמן שעובר לא חוזר, ואם יש לך עכשיו יותר זמן להיות עם המשפחה זה לא יסולא מפז.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחירה נבונה. כסף בא והולך, וזה לא שחיית מהיד לפה עד עכשיו (זאת התחושה שאני מקבל...) ואילו הזמן נוזל כמו חול דק בין האצבעות.

זה אולי נשמע מפתיע, אבל השלבים החשובים ביותר בגיבוש זהות וביטחון עצמי אצל הילדים הם דווקא בגיל הרך של שנתיים-שש, ומחסור בגיל הזה זה לא תמיד משהו שאפשר לתקן על ידי טיול בר מצווה משותף מסביב לעולם במשך שבוע. שלא לדבר על התמיכה באישה, נראה לי שלך זה ברור מאוד ואין צורך להרחיב.

בין השורות נשמע שההתנהלות האישית שלך בעבודה והיחס לקולגות הם מעולים, ומכאן ההצעות שאתה מקבל והשקיפות בהתלבטויות המקצועיות. נקודה למחשבה עבור סטלני הפורום שמתלוננים על הבוס. ;-)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

דווקא 5 בבוקר מתאים לי טוב, אני משלב את זה עם רכיבת שטח (אופניים) ואז לעבודה.

לגבי השכר, תמיד רוצים יותר, אבל אני חי טוב עם מה שאני מרוויח כרגע, מה גם שלא יהיו לי את כל ההוצאות על הרכב (אין החזרי נסיעות בשוויץ).

המטרה שלי זה להוריד עומס מהאישה (עובדת משרה 30%), אשר עובדת, מנקה מסדרת, דואגת לילדות, ותמיד דואגת שיהיה אוכל חם על השולחן כשאני חוזר.

וגם להיות יותר עם הבנות, הגדוךה כבר בת 2 ושלושה חודשים ואני מרגיש שפספסתי כל כך הרבה.

לגבי הצבא השווצרי זה בדיחה, בגלל זה הם תופסים מהצבא הישראלי.

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע כמה בדיחה, אבל אם אפילו הנאצים, שהכריזו מלחמה על העוצמה הצבאית של רוסיה, בריטניה וארצות הברית, ביחד, לא העזו לתקוף אותם, אומר עליהם משהו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה. בחרת נכון.

רק בוא נקווה שאף שוויצרי לא ייראה מה באמת אנחנו עושים כאן בצבא :lol:

מי זה אנחנו ועל מה אתה מדבר ״באמת״?

פותה״ש,

שמח שדברים מסתדרים. שיהיה רק בהצלחה :)

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשוויץ לא נהוג לקבל החזר על נסיעות, אבל בתפקיד שלי היה לי הנחה על רכבי מרצדס בסך של 32 אחוז, עם 10 שנים אחריות ו10 שנים טיפולים בחינם.

כשאתה במדינה זרה, חשוב פי כמה להראות את היכולת שלך להסתדר עם הממונים עליך וכמובן להראות נחישות ורצון להצליח.

בשיחת הסיום שהיתה לי, שאלו אותי למה אני עוזב?

התושבה היתה, משפחה והתקדמות אישית.

המשפחה קודמת לכל, וראיתי שאין לי לאן להתקדם ואני לא משיג את המטרות שהצבתי לעצמי, אז עדיף לשני הצדדים שאני יעזוב.

הם כמובן הבינו והעריכו אותי על היושר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע כמה בדיחה, אבל אם אפילו הנאצים, שהכריזו מלחמה על העוצמה הצבאית של רוסיה, בריטניה וארצות הברית, ביחד, לא העזו לתקוף אותם, אומר עליהם משהו.

לכך שהמדינה לא נכבשה פיזית במלחה"ע 2 אין קשר לצבא השוויצרי.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם את הוטיקן הם לא כבשו

אההה

בגלל שגם שם המשמר הוא שוויצרי

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים