Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

SUV שבעה מקומות - אקספלורר / טראוורס / סורנטו / אקסטרייל?

איתן_כ
שימו לב! השרשור הזה בן 2313 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

לאחר שאופציית המיניוואן נפלה, צימצמתי את האפשרויות לרכב לאשתי לארבע.

יש לנו שלושה ילדים, אבל אין שבוע שבו אנחנו לא פותחים את השורה השלישית (כיום אשתי נוסעת בגרנדיס, שהיא הגודל האולטימטיבי בשבילנו).

הפרמטר הכי חשוב הוא אמינות: רכב שרוב הסיכויים שיראה מוסך רק פעם בשנה (עושים פחות מ15 אלף ק"מ בשנה).

אלה האפשרויות:

1. פורד אקספלורר SEL 2012-2014 . לצערי, גירסת 2X4 נמכרת רק ברמת הגימור הנמוכה, אבל אני לא רואה שום הצדקה למי שגר בת"א להחזיק 4X4 שזה אומר חלקים נעים מיותרים ועוד צריכת דלק.

2. שברולט טראוורס 2014-2017, רמות גימור LT או LS (ראו הסבר לגבי האקספלורר).

3. קיה סורנטו, הדגם שהחל מסוף 2015

4. ניסאן אקסטרייל 2016.

בכוונה לא הכללתי מיצובישי אאוטלנדר. יש כל כך הרבה על הכביש, שאני לא מסוגל לראות גם אחת אצלנו בחניה.

ברור לי ששתי האמריקאיות לא באותה קבוצה עם היפנית והקוריאנית, אך כל המכוניות הן בערך באותה רמת מחיר של פלוס מינוס 140 אלף ש"ח.

לשתי הראשונות יש יתרון של מרווח פנים (אין לנו בעיית חניה). לשתי האחרונות יש יתרון של סאנרוף גם בדרגות גימור בסיסיות.

על צריכת הדלק נתגבר, כך שכמו שכתבתי בפתיח, מה שחשוב זו האמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, במחירים האלו, קח חדש, היתרון שתקבל בקרת אקטיבית נגד תאונות, (בלימה עצמאית, שמירה על נתיב) כדאי מאוד שיהיה לך באוטו הבא שלך. תוכל לבדוק 0 ק"מ, ולראות מחירים.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הניסן הוא הקטן מכולם, אומנם 7 מושבים אך בהשוואה לגראנטיס הוא עם הבגז' הקטן ביותר כאשר המושבים האחרונים פתוחים.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי אמינות?

אני מנחש שהניסאן, שיש לה גם מנוע דיזל תהיה האמינה ביותר.

השאלה היא מה עם שתי האמריקאיות.

חיפושים פה בפורום העלו שלטראוורס יש בעיית משולשים ושבאקספלורר התגלתה בעייה (שאני מקווה שפתירה) של חדירת גזים לתא הנוסעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התנסתי בהרבה רכבים גדולים כאלו אבל הייתי בודק את הסורנטו שבמקור היה מתוכנן להיות רכב שטח ונשאר עם העיצוב שלו כשהוסב לרכב משפחתי - כלומר היתרון שלו שהוא גדול מאוד ואמור להיות אמין מאוד ועשוי מחומרים באיכות טובה שלא תבייש רכב שטח. אולי הוא אפילו קצת מוחצן מדי בשביל רכב משפחתי אבל שווה בדיקה זה בטוח. אפשרות שנייה מבחריות שלך הייתי בודק אולי את השברולט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2313 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...