Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בתקנת רמקולים

איתי73
שימו לב! השרשור הזה בן 2311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים וחג חנוכה שמח לכולם

בקרוב מקבל את הקיה ספורטאז

אשמח להתייעץ ולהיעזר בכם בהתקנת הרמקולים

כרגע יש ברשותי :

מולטימדיה - Pioneer AVH-Z5050BT

שני מגברים - ARC-300.4

שני סאבים - ARC-12

קומפוננטים חדשים - Hertz Mille Legend MLK 1650.3

קומפוננטים ישנים - Profi Lline Rainbow + טוויטרים של ARC

עכשיו השאלות :

1) האם לקנות את המידים שלהם 700.3 ולעשות בנייה על הקורות של טוויטר ומיד

2) יש באפשרותי לקנות את המידים של ה-ARC מהסדרה של הבלק האם נכון לערבב

3) האם לוותר על הבמה הקדמית ולקנות עוד סט של Hertz Mille Legend MLK 1650.3 ולהתקין בדלתות האחוריות ולמכור את הישנים ואז יש לך את אותם רמקולים מקדימה ומאחורה

4) האם לוותר על הבמה הקדמית ולהתקין את הסט הישן בדלתות האחוריות

5) האם להתקין עם קרוס אוברים הפאסיבים שמקבלים עם הרמקולים או עם פרוססור Audison bit one

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• המכשיר מולטימדיה שלך בעל יכולות DSP המאפשרות עבודה 3WAY אקטיבי מלא (סט 2WAY + סאב).
  • שני הסאבים תופסים 4 ערוצים מגושרים לשניים? אם כן, הייתי מעביר אותם למונובלוק.
  • בהתאם עובר להגברה אקטיבית של הסט הקדמי, לבחירתך.
  • סט אחורי בעיניי נתפס כמיותר, אך כל אחד וטעמו הוא. מה שכן, שימוש בכאלו עשוי להגביל שימוש יעיל בחיתוכים מהמערכת עבור הסט הקדמי ובכלל. יש להעמיק בנושא.
  • מה חסר לך במערכת שגורם לך להתענין בהוספת מידים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• המכשיר מולטימדיה שלך בעל יכולות DSP המאפשרות עבודה 3WAY אקטיבי מלא (סט 2WAY + סאב).
  • שני הסאבים תופסים 4 ערוצים מגושרים לשניים? אם כן, הייתי מעביר אותם למונובלוק.
  • בהתאם עובר להגברה אקטיבית של הסט הקדמי, לבחירתך.
  • סט אחורי בעיניי נתפס כמיותר, אך כל אחד וטעמו הוא. מה שכן, שימוש בכאלו עשוי להגביל שימוש יעיל בחיתוכים מהמערכת עבור הסט הקדמי ובכלל. יש להעמיק בנושא.
  • מה חסר לך במערכת שגורם לך להתענין בהוספת מידים?

לגבי המידים הבנתי שזה נותן עוד נופח למערכת

אם אני יעבוד עם עוד זוג קומפוננטים מאחורה אז יעבוד כמו מקדימה עם הקרוס אובר וכאן נכנס הקטע של עוד איטומים גם מאחורה ולא רק קדימה.

אם אני יעבוד עם מידים מקדימה חוסך גם את האיטומים מאחורה ואז צריך עוד ערוץ להגברה או מונו בלוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים וחג חנוכה שמח לכולם

בקרוב מקבל את הקיה ספורטאז

אשמח להתייעץ ולהיעזר בכם בהתקנת הרמקולים

כרגע יש ברשותי :

מולטימדיה - Pioneer AVH-Z5050BT

שני מגברים - ARC-300.4

שני סאבים - ARC-12

קומפוננטים חדשים - Hertz Mille Legend MLK 1650.3

קומפוננטים ישנים - Profi Lline Rainbow + טוויטרים של ARC

עכשיו השאלות :

1) האם לקנות את המידים שלהם 700.3 ולעשות בנייה על הקורות של טוויטר ומיד

2) יש באפשרותי לקנות את המידים של ה-ARC מהסדרה של הבלק האם נכון לערבב

3) האם לוותר על הבמה הקדמית ולקנות עוד סט של Hertz Mille Legend MLK 1650.3 ולהתקין בדלתות האחוריות ולמכור את הישנים ואז יש לך את אותם רמקולים מקדימה ומאחורה

4) האם לוותר על הבמה הקדמית ולהתקין את הסט הישן בדלתות האחוריות

5) האם להתקין עם קרוס אוברים הפאסיבים שמקבלים עם הרמקולים או עם פרוססור Audison bit one

תודה לעוזרים

תצא מהמקום הזה שאתה מחפש בו מה נכון ומה לא - השאלה היא רק מה אתה רוצה? מה אתה יכול?

רמקולים אחוריים יכולים ליצור סוג של במה אחורית לאלה שיושבים מאחור תוך כדי זה שהיא מעצימה את ה"במה" הקידמית במקום להפריע לה - זה רק שאלה של איך ואיפה אתה מתקין ואיך אתה מכוון.

יש לך דאבל סאב 12 אינטש

מה שאני הייתי עושה זה לשדרג את המידבאסים של הסט הקידמים מ1650 ל1800 בכדי שיהיה להם יותר שטח ממברנה ויותר יכולת למשוך אז זוג הסאב וופרים שלך בתא המטען לקדמת הרכב מבלי שתיאלץ ממש להנחית אותם או יותר נכון להנחית יתר על המידה.

הייתי מוסיף מידריינג' לסט הקידמי ועושה בניה בעבורם.

בכלל לא הייתי מתקין סט אחורי בגודל מלא אלא הייתי מתקין רק מידריינג' או של הרץ או של ארק והייתי מתקין אותם בפוד או בבניה על הקורות האחורית של הרכב ובכלל לא בדלתות - בטח ובטח שלא בתחתית הדלתות.

ואז הייתי עובד בתצורה הבאה - פרוססור שמונה ערוצים (אם זה ביט 1 החדש אז אמורים להיות תשעה ערוצים - בהחלט יתרון)

סט קידמי - מידריינג' וטוויטר על קרוס פסיבי (שני ערוצי הגברה ושני ערוצים בDSP נשארנו עם שישה)

מידבאסים על זוג ערוצים נוסף גם למגבר וגם לפרוססור - נשארנו עם ארבעה ערוצים

זוג מידריינג'ים אחוריים שנותנים נפח אחורי והשלמה (ומתוקנים בגובה הראש או כתפיים) - שני ערוצי הגברה נוספים ועוד שני ערוצים בפרוססור.

ואז זוג הסאב וופרים - אבל כאן הייתי עוצר ומציע לך משהו מעניין כי נשארו לך עוד שני ערוצים בפרוססור

האפשרות הראשונה היא להשתמש בשניהם לסאב וופרים או רק באחד מהם ואז להגביר אותם בגישור על הארק.

והאפשרות השניה והיותר מעניינת היא לקחת את זוג הערוצים שיש לך בארק אודיו ולגשר אותם - אבל! להגביר עליהם עוד מידריינג' כרמקול סנטר!

והערוץ שנותר - להביא מונבלוק בריא לשני הסאב וופרים ולהגביר אותם בעזרתו דרך הערוץ השמיני של הפרוססור.

יש לך הרבה מאוד חומר למחשבה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי ברור

תודה על העזרה

האם יש כזה שוני בין הגברה פסיבית לאקטיבית

במקום להכנס להוצאה של ביט 1 ועוד התקנה

לקנות את הסט של 700.3 של המיד ואז מגבר אחד לסאב ולאופרים ולטווטרים המגבר השני לסאב השני המידים והטווטרים .... ולהשתמש בקרוסים הפאסיביים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקרוסים הפסיביים יתנו לך בעיקר נקודות חיתוך ואיזון כללי של היצרן כלפי הסט הזה - אבל דווקא כשעובדים פסיבית, בגלל שאתה לא מסוגל לשלוט על איזון הסט - לאקולייזר יהיה משקל גדול פי כמה בחשיבות שלו לאזן את האזורים הבעייתיים.

אבל יתכן ובאמת תוכל להתחמק מהצורך לתיקונים שכאלו הודות לכך שקנית סט היי אנד - שם באמת התוצאות טובות על השקעה מינימלית - כי היצרן שם את מקסימום המחקר והפיתוח שלו כבר בסט - התקנה ראויה, בידוד אקוסטי, מיקומים וזוויות והסט הזה אמור לתת תוצאה נפלאה ללא התערבות נוספת.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא משנה ומוזיקה שחורה מבחינתי גם יכול להיות ארית'ה פרנקלין, ג'ורג' דיוק, ג'ורג' בנסון ואל ג'ארו, לואיס ארמסטרונג או מצד שני אמינם וליל' דיקי שהם בכלל לא שחורי עור אבל הם ראפרים.

יש משהו גזעני ב"מוזיקה שחורה" אני חושב שהביטוי הזה צריך להיעלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"מוזיקה שחורה" כיום , זה ביטוי לסגנון בום-בום.. הגעתי לשכונה ואני ברחוב שלכם.

בשנות השבעים, זה ללכת עם מערכת ניידת של על הכתף ופתיחה בפול-ווליום.

הנחת המערכת על המדרכה, וריקודים ונתינת שואו "לדפוק הופעה" סביב המוזיקה.

אח"כ החלו לחבר מיקרופונים ולשנות את המילים, לפי הטרקים אשר נוגנו.

כיום - כל רכב הנוסע בפול-ווליום .. ושומעים מסביב רעידות בום-בום.

זה יכול להיות גם שיר ישראל מזרחי.. אשר מדגישים אותו בתחום הנמוך.

נושא השיר או המבצע לא הם העיקר - העיקר זה להרגיש את תזוזת האוויר מהבום-בום.

ובד"כ .. הטוענים לשמיעת מוזיקה שחורה.. לא מכירים את ארטה פרנקלין

ג'ורג' דיוק, ג'ורג' בנסון ואל ג'ארו, לואיס ארמסטרונג .

Vicki Sue Robinson - Turn The Beat Around

Marvin Gaye - Sexual :roll: Healing

Earth, Wind & Fire - Boogie Wonderland

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ונחזיר את השידור לאולפן :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חמודים אתם ותודה על העזרה מעריך מאוד

אז בתור DJ מכיר כמעט כל סגנון... ואתם מדברים על ג'אז... Ella Fitzgerald‏, Louis Daniel Armstrong

שאני מדבר על קצב שחורה באזור של 95-105 BPM מתחלק ל 3 : ... רגטונים... שחורה עברית כמו סטטיק ובן אל... ושחורה כמו ריאנה... סיה... ג'אן פול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...