Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי רכישת ב.מ.וו i118.

עמיחיamihai
שימו לב! השרשור הזה בן 2317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום וחנוכה שמח.

אני מחזיק כיום בפורד פוקוס 2013 אקובוסט ידנית (1600, 182 כ"ס) ונהנה ממנה מאד.

ככל הנראה, הרכב ימכר בשבוע הקרוב. למה? האמת שאין לזה סיבה טובה חוץ מזה שאני נוסע המון, כ45א ק"מ בשנה ולכן חייב להחליף רכבים בתדירות גבוהה כדי לא להגיע לקילומטרז'ים גבוהים במיוחד. וחוץ מזה, כחובב רכב (ויש שיאמרו חולה הגה קשה), כבר התפתח לי תאבון לחוויה חדשה...

אז המחשבה כרגע היא למצוא ב.מ.וו i118, ידנית בלבד.

1. הנאה מנהיגה? מישהו יודע?

2. האם יש למישהו ניסיון עם עלויות תחזוקה של הרכב? אני מצבע פה קפיצת מדרגה לרכב טכנולוגי יותר ו"פרימיומי" יותר אבל לא יכול להרשות לעצמי להסתבך עם עלויות תחזוקה פסיכיות. ברור שאני מבין שתהייה עליה בעלויות (וגם הפוקוס טורבו שלי איננה משפחתומטית יפנית מבחינת עלויות) אבל אני רוצה לדעת שמדובר בסיכון מחושב ולא בהתאבדות....

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2317 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...