Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ל 3 ילדים ו 2 מבוגרים

inon007
שימו לב! השרשור הזה בן 2333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מחפש רכב ל 3 ילדים בגילאי 5.5, 2.5 ותינוקי. הגדול יושב בכיסא בטיחות מותאם עד גיל 7, הבינוני בכיסא בטיחות והקטנצ'יק בסלקל. תינוקי עוד לא נולד.

כרגע אנחנו נוסעים בסוזוקי קרוסאובר טורסו החדשה.

במושב האחורי אין סיכוי להכניס שלושה כיסאות בטיחות. במידה והסלקל יהיה במושב הקדמי, לאשתי אין מקום בין המושבים מאחורה. ובנוסף אין מספיק מקום בתא המטען לעגלת אמבטיה + משחקים של הילדים.

התקציב הוא עד 120k. ולא יותר מ 3 שנים על הכביש.

בגלל חניה בעייתית, חייבים רכב שלא יהיה ארוך מסקודה אוקטביה (4.6 מטרים בערך).

נתחיל בשאלה, האם לקנות רכב 5 או 7 מקומות?

לא יודע למה, אבל אני ממש לא סובל את המיצובישי אאוטלנדר... פשוט מגעיל אותי.

אהבתי את הקודיאק ואני מאוד אוהב את הוולוו xc60.

אני מחפש רכב שיהיה ברמת האחזקה של אוקטביה (טיפולים, ביטוחים...)

לא משנה אם זה יהיה משפחתי, אבל מעדיף ג'יפון.

דרישה אחרונה, לא מוכן לשמוע על צרפתיות בכלל, אחרי שראיתי איך מתפקדת c4 פיקאסו אחרי 5 שנים הבנתי שזה רכב זוועתי שמתפרק ומתקלקל כל שני וחמישי.

תודה!

עריכה אחרונה על ידי inon007

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאתם.צריכים, זה רכב עם 3 מושבים נפרדים בשורה השניה.

כיוון שאינך מוכן לשמוע על פיקאסו, אני מציע לך לבדוק טויוטה ורסו או פריוס פלוס. קצת מוזר שהבגאז' בסוזוקי לא מספיק לעגלה אחת + משחקים - אולי זאת עגלה גדולה במיוחד.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, הראתי לאשתי את הטויוטות והיא עשתה פרצוף...

היא אמרה שהיא אוהבת את רכב ההסעות של הילדים בבוקר. הרכב הוא סיטרואן c4 פיקאסו עם 7 מושבים. מבחינת המימדים היא בול בשבילנו. גם מבחינת המחיר הוא טוב, מכיוון שרכב כזה בן שנתיים ספג נפילת מחיר של 90 אלף שקלים ונמכר באיזור ב 85k.

העניין הוא שאני לא חבר של מוסכניקים או עם פרוטקציות ולא בא לי להגיע כל כמה חודשים למוסך ושישחטו אותי. אני באמת צריך לפחד? חבר שלי עם c4 פיקאסו שנת 2011 ךא מצליח למכור את הרכב אפילו ב 25k!!! זה פשוט מצחיק. אנע כבר מתחיל לחשוב שעדיף להשאר עם הסוזוקי קרוסאובר ולקנות ב 20k סיטרואן c4 פיקאסו שנת 2011 כרכב שני. מה אתם אומרים?

SUZUKI CROSSOVER TURBO 2017

Alpine

spg-17cs

Hertz Hi Energy 250

HERTZ HCP 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נשים דברים בפרופורציות.

הפיקאסו הקודמת סבלה ממנוע לא אמין, גיר רובוטי (שאני לא ממש מכיר, הוא כנראה סביר מבחינת אמינות אבל לא בטוח שמאוד נעים) ומוניטין של סיטרואן to begin with. זה שילוב קטלני, ברור שאין לה שוק בשיט. מצד שני, בגלל שהפעם אין לה שוק מסיבת מוצדקת, לא הייתי קונה אחת כזו, אלא אם באמת יש לך קשרים טובים במוסך המתאים.

הפיקאסו הנוכחית (מ-2014) מגיעה עם גיר פלנטרי (יפני! של אייסין!) ושני מנועים: דיזל 2.0 ליטר או בנזין 1.6 ליטר (יש גם דיזל 1.6 וגיר רובוטי, לדעתי הוא נמכר רק למוניות). הדיזל הוא אמין וותיק (וחסכוני), הבנזין הוא שדרוג של המנוע מהפיקאסו הקודמת לעיל, הוא אמור להיות אמין יותר משמעותית.

בגדול, הפיקאסו החדשה היא כנראה לפחות סבירה מבחינת אמינות, וברגע שתצא מאחריות תוכל לטפל (אם אתה במרכז) באחד המוסכים המתמחים בצרפתיות. ביחד זה אמור להיות לגמרי אפשרי.

אם בכל זאת לא בא לך על סיטרואן, יש פורד s-max, שתהיה חזקה יותר אבל גם צמאה יותר, ויש לה תקלות פוטנציאליות לא זולות בכלל (חפש את שרשור המונדיאו של automatic1 שנפתח פה לאחרונה, המנוע והגיר זהים, וכנראה עוד לא מעט רכיבים).

ב-130 יש לך אופל זאפירה חדשה (יד 1 0 ק"מ), אני לא כל כך מכיר אותה, לדעתי גם השוק שלה לא מוצלח כל כך.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך יותר לפחד מפיקאסו 2011 מאשר 2015. אז היה מנוע בעייתי ( 156 כ"ס ) וגיר רובוטי חד מצמדי.

ב 2015 מנוע בנזין הרבה יותר אמין וגיר אוטומטי יפני 6 הילוכים.

אגב, יש גרסת הדיזל המעולה עם מנוע 2 ליטר - חזק וחסכוני.

בקיצור, אם אשתך פוסלת טויוטות, פיקאסו 2015 הרבה פחות בעייתית מהדגם הישן ומהתדמית. כמובן, רוב הסיכויים שירידת ערך תהיה גבוהה (יחסית לטויוטה ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך שום סיבה לפחד מהפיקאסו מהדור האחרון, היא מראה אמינות טובה (בינתיים).

שאלה - למה אתה מכוון ל-7 מקומות? גם הפיקאסו 5 מקומות יענה לך לדרישה ותוכל להשיג רכב בן שנה בתקציב שלך.

מה דעתכם על רכבים אמריקאים?

שברולט אקווינוקס בת שנה תכנס לך בתקציב, גם אורלנדו תוכל להביא די חדשה.

טראוורס (אתה ממש לא צריך כזה אבל אם הולכים על מעל 5 מקומות) בת שלוש.

טויוטה קאמרי - היברידית בת שנתיים, אפשר להכניס שם 3 כסאות ולא "מכוערת" כמו הורסו/פריוס+.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2333 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...