Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התיעצות לגבי טויוטה אוריס 2015 מליסינג

gollu
שימו לב! השרשור הזה בן 2313 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

ובכך, אני צריך המלצה למקרה הפרטני שלי:

קולגה לעבודה מסיים את תקופת הליסינג עם אוריס היברידית 2015 שעשתה בערך 40000 ק"מ. כנראה שיצטרך להחזיר את הרכב בינואר. מכיר את האיש טוב ואני יודע שלא עשה תאונות ונהג בצורה די רגועה על האוטו.

הנקודות הבעיתיות שלי הם כאלה:

1. האוריס יקרה, אצטרך לקחת הלוואה על יותר מחצי מהסכום

2. אני לא יכול לקנות ישירות בחברת הליסינג, אלא הקולגה יקנה ואז אני אקנה ממנו (איבוד יד, אהיה יד שלישית)

3. היתי מעדיף רכב בגודל משפחתי מלא ולא "משפחתית צפופה"

4. חברת הליסינג כנראה תרצה למכור בהנחה של 5% בלבד עקב הקילומטראז' הנמוך יחסית.

אשמח לקבל את דעתכם לגבי כדאיות העסקה. האם היתרונות של רכב אמין, שכיר וחסכוני גדולות מהחסרונות למעלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון שאתה מכיר את הרכב הוא טוב אתה צריך לשאול את עצמך אבל כמה שאלות:

- האם הרכב נוח לך,נוח לך,מגיב טוב וכו'? - האם זה בכלל רכב שמתאים לצרכים שלך?

- הרכב טופל במוסך מורשה יבואן במהלך שהותו בחברת הליסינג או במוסך הבית של חברת הליסינג(כמו שנוהגות הרבה חברות ליסינג, מה שכמעט ומבטיח איכות טיפול וחומרים ירודה שיכולה להתבטא בתקלות בעתיד, גם אם זה טויוטה).

באם התשובה חיובית כנראה שמשתלם לך לרכוש את הרכב, הרי לא תמצא הרבה רכבים בשוק שאתה יודע את ההיסטוריה המדוייקת שלהם - מהצד השני, האם יהיה לך יכולת החזר להלוואה? האם ההלוואה תהיה סכום משמעותי יותר ממה שתכננת להוציא? ייתכן ואם זה המצב אין לך בתקציב עכשיו יכולת לרכוש את הרכב - תבחן היטב את המצב!.

בנוגע ליד, אם אתה מגיע עם בעל הרכב לחברת הליסינג ובמקום שהם יבצעו העברת בעלות אליו יבצעו אליך למה זה צריכה להיות בעיה? חברת הליסינג לא צריכה לעשות שום דבר מעבר.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר הנמוך ב 5 אחוז ממחיר המחירון המלא זה לא הנחה במיוחד כאשר הרכב מגיע מליסינג ואתה עקב מורכבות העיסקה תהיה כבר יד 3 של הרכב.

רכבי ליסינג נמכרים במחיר המשקף את עבר הרכב בליסינג משמכ כ 10 אחוז ומעלה.

בדוק מחירי רכבים בשוק החופשי להשוואה מול המחיר המבוקש של חברת הליסינג, על פניו לדעתי רכב יוצא ליסינג ועם ריבוי ידים מחייב הנחה גדול יותר מזו המוצעת, קח בחשבון שכאשר אתה תגיע לשלב המכירה הקונה יהיה יד רביעית עם עבר ליסינג...בעייתי.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר הנמוך ב 5 אחוז ממחיר המחירון המלא זה לא הנחה במיוחד כאשר הרכב מגיע מליסינג ואתה עקב מורכבות העיסקה תהיה כבר יד 3 של הרכב.

רכבי ליסינג נמכרים במחיר המשקף את עבר הרכב בליסינג משמכ כ 10 אחוז ומעלה.

בדוק מחירי רכבים בשוק החופשי להשוואה מול המחיר המבוקש של חברת הליסינג, על פניו לדעתי רכב יוצא ליסינג ועם ריבוי ידים מחייב הנחה גדול יותר מזו המוצעת, קח בחשבון שכאשר אתה תגיע לשלב המכירה הקונה יהיה יד רביעית עם עבר ליסינג...בעייתי.

רכבי ליסינג נמכרים בהתאם להיצע וביקוש,אין שום הנחה מחייבת.

רכבים מבוקשים עם נתונים טובים לא ימכרו 25% מתחת למחיר(מאזדה CX5 מול סיטרואן C4).

תנסה לבדוק אם יש אפשרות לרכוש את הרכב ישירות.

עברתי 3 פעמים על הפרסום ואיכשהו חמק ממני ההיבריד :roll:

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2313 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...