Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המסלול בערד פותח שעריו לציבור באירוע פתוח ראשון

HyperViper
שימו לב! השרשור הזה בן 2235 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפורמט Time-attack ב-5 קטגוריות שונות.

המחיר 690 ש"ח (לא נורא בהתחשב שספורט מוטורי זה לא עניין זול בשום מקום בעולם עם תשתיות יקרות וביטוחים יקרים).

לפרטים נוספים:

https://www.eventer.co.il/tr_arad

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיילוט?

ניתן להם קצת להתבשל להתגבש ולהשתדרג. נתראה שנה הבאה.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מגניב. שימו לב שהמחיר הוא על תחרות בסגנון טיים אטאק, שזה גם נחמד יותר מסתם יום מסלול (אבל דורש רישיון ספורטיבי)

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקטע שקיימת קטגוריה נפרדת של נשים?

בכל מקרה לטעמי קצת יקר לאירוע פתיחה, לפחות בשביל ההשקה שיעשו מחירים קצת יותר אטרקטיביים כדי למשוך קהל

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער אבל לא. זה לא הרינג. כמובן שזו רק דעתי.

לפי ההגיון הזה, למה בכלל לקנות רכב בישראל? הוא הרי עולה כפול מכמעט כל מקום אחר בעולם.

מה הקטע שקיימת קטגוריה נפרדת של נשים?

גם אני לא הבנתי, הרי זה לא ספורט מגע או משהו שיש קשר למגדר ויכולת להתחרות. מצד שני כששאלתי אישה מהתחום היא טענה שזה מפחית חרדות של נשים שרוצות להשתתף, אבל מצד שני אמרה שהיא תרצה להשתתף בקטגוריה של הגברים. בקיצור, לא יודע מה אני חושב על זה.

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייפר לא מבין איך אתה משווה את הדברים. מיאטה חדשה היא אותו הדבר בכל מקום בעולם, רק שבארץ יש עליה מיסים גבוהים. מסלול שלא עומד בשום תקן בינלאומי ונמצא רחוק מרוב הקהל יעד בארץ, לא הגיוני שיתומחר כמסלול פרימיום.

אגב,

לראיה, בפצאל הוכיחו לנו מספר מארגנים שאפשר גם אחרת מבחינת תמחור.

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המארגנים, הם אותם מארגנים. המסלולים פרטיים ומושכרים לחברות הפקה/בתי ספר לנהיגה וכו'.

יש כאלה (בפצאל) שנראה להם לנכון לגבות 600שח ויש כאלה שגובים 250שח. אני מעריך יותר את האחרונים היות וגם ככה לא בדיוק קל להחזיק רכב ספורט בארץ, אז לפחות הם נותנים לנו צ'אנס להנות ממנו גם בלי להכביד עוד יותר על הכיס ומאמין שהם לא מפסידים מזה.

עריכה אחרונה על ידי Aדי

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם עושים סלט.

הארוע שמפורסם בערד מפורסם כתחרות. העלויות סביב זה אמורות להיות גבוהות יותר מסתם יום מסלול. הוא גם 100% חוקי, אם לשפוט לפי הדרישה להביא רשיונות.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה יש קטגוריית נשים? ההבדלים הפיזילוגים לא באים לידי ביטוי בתחרות מכוניות.

או שמא אתה חוששים שאישה תביס גבר :).

גילוי נאות אני גבר אבל ההפרדה הזאת קצת צורמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2235 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...