Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה יטי 1.2 2012 פלגים?

פמקין
שימו לב! השרשור הזה בן 2286 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי , רכב יד ראשונה דצמבר 2012 , לקראת תום האחריות הוחלפו קלאצים , אבל מה הרכב התחיל "לחתוך בגלישה ,

חזרתי למוסך - פליקס

במוסך טוענים שהבעיה לא מהגיר ויש בעיה של missfire? ושצריך להחליף פלגים , כבל פלגים וסליל הצתה , המחיר 3300 שח !!!!!

לא פחות ולא יותר , ממש גזם , לא מספיק שרכב חדיש סובל מבעיות כאלה הם גם גוזרים קופון שמן .

השאלה לחברי הפורום , האם האבחנה נשמעת מדויקת ואם כן למה להחליף בנוסף על הכבל את הסליל ואת הכבלים ?

האם שווה להזמין את החלקים בחול ולהחליף לבד?? , בעבר היתה לי פיאסטה ישנה אז החלפתי לבד פלגים :-)

באם שווה להזמין בחול תוכלו להפנות אותי לספקים מומלצים? כמה קריטי להשתמש ברכיבים מקוריים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כלומר במקום לאבחן באיזה צלינדר הבעיה ולהחליף את הרכיבים הרלוונטים, הם ממליצים להחליף את כל מערכת ההצתה?

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר במקום לאבחן באיזה צלינדר הבעיה ולהחליף את הרכיבים הרלוונטים, הם ממליצים להחליף את כל מערכת ההצתה?

כן - לא ברור לי למשל למה לא ביקשו להחליף רק פלגים , למה להחליף הכל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם לא יעזור אז יחליפו מנוע.. [emoji23]

בעכשיו ברצינות,

נשמע שמשהו פה לא רוצה,או לא יכול, לבצע דיאגנוסטיקה בסיסית..

פנה למוסך אחר מהמומלצים פה בפורום לחוות דעת שניה

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם לא יעזור אז יחליפו מנוע.. [emoji23]

בעכשיו ברצינות,

נשמע שמשהו פה לא רוצה,או לא יכול, לבצע דיאגנוסטיקה בסיסית..

פנה למוסך אחר מהמומלצים פה בפורום לחוות דעת שניה

מחפש בשורת החיפוש "מוסך מומלץ" לא מוצא כלום , יש דרך חיפוש אחרת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב מחוץ לאחריות , למה לך להמשיך לשלם לפליקס שחצי קמ ממנו יושב מוסך רון ?

לפני שזורקים פלאגים שיגידו כמה מרווח נותר בין האלקטרודה למתכת.

תבקש את הפלאגים הישנים כי יש לי תחושה שהם בסדר גמור. פלאגים , תלוי במצב, יחזיקו מעמד 30-70K קמ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה קילומטרים עשה הרכב? האם הוחלפו פלאגים בעבר? האם הוצאו הפלאגים וניבדקו?

64000 km לא הוחלפו אף פעם פלגים , איך מכאן מגיעים לפלגים , כבלים וסליל בעלות 3300 שח ???

גנבה , תעשו לעצמכם טובה אל תקנו רכבי vag כל כצה חודשים בעיה חדשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגעתי אליהם מאחר ושם החליפו את הקלאצים באחריות , חזרתי אליהם אחרי שבועיים כי חשבתי שהבעיה בגיר ולא במצתים.

גם מוסך רון הוא לא בדיוק מוסך זול , המחירים שלו דומים למחירים במוסך סבאנה שהוא מוסך מורשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי מיקרה דומה של בחור שהגיע אליי עם פורד אדג וחיתוכי מנוע בטווחי סלד בינונניים של 1500. איפה שהוא היה וכל מי ששאל כבר הספיד לו את הגיר. בסיבוב שעשיתי לו על הרכב ושיחזור של החיתוכים מייד היה ניתן להבין שמדובר בבעיית הצתה. גם המקום שממנו קנה אל הרכב אמרו לו שהוחלפו מצתים אך התעקשתי אני לבדוק. מכיוון שמדובר במנוע v הגישה לפלאגים האחוריים לא פשוטה ומצריכה פירוק של סעפת היניקה וזו כניראה הסיבה שמעוחם לא נגעו שם במצתים. אלקטרודה בקושי נישארה שם ומה שנישאר כבר היה מפוצץ במישקעי אבן ופיח. הוחלפו על ידי המצתים ולבעייה שלום ולהתראות.

תחליף פלאגים זה עניין קצר ופשוט אם תרמה כלים יש לי תבוא תקח ותשתמש חופשי. אם תרצה גם אוכל להשיג לך אותם במחיר מוזל מאוד. לא מבין איך מוסך מרשה לעצמו לחגוג על ככיס של לקוח בלי לבדוק נקודתית מה הבעיה ולכסות את כל האופציות בהוצאה לא נורמאלית. מרגיז!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2286 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...